Стоит или нет?

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Стоит или нет?

Повідомлення Volodymyr »

Hill climbing це загальна назва лазання в гору. А Formula offroad це назва позашляхового класу змагань з Hill climbing. В нас до-речі є де цим займатися. Єдина проблема що треба спеціально будувати машину. Зато вона може бути без реєстрації.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Стоит или нет?

Повідомлення автобат »

Охийохи... І по горах вже зібрались скакати без реєстрації, і 41 колеса ставити.... А вжеш так безобідно Вовчик спитав: СТОІТЬ чі НЕ СТОЇТь І гось ж жеш не міг ти Вовка сам подивитись, чі він стоїть?....
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Стоит или нет?

Повідомлення AM »

Те, що жесть продає silverstone mt-117 sport. Малюнок там такий заманчівий. Вроді на цій резині цього разу були хлопці з тернополя на уазі. Хотів їх спитатись як вона зношується, да щось не бачив їх на фініші (а може просто завтикав).

А по тій що ти показував на фото - імхо, резина не для нашої місцевості.
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Стоит или нет?

Повідомлення uncletafuk »

AM писав: silverstone mt-117 sport. Малюнок там такий заманчівий. Вроді на цій резині цього разу були хлопці з тернополя на уазі. Хотів їх спитатись як вона зношується, да щось не бачив їх на фініші
Просто хлопці не доїхали до фінішу, обірвалось кріплення ресори до рами, і вони пошкандибали додому.
А ось фото їх протектора, і надпис на гумі справді silverstone mt-117
Зображення
Вроді до асфольту ці колеса досить стійкі, але гребучість в них таки слабша в порівнянні з "Сімексоподібним" протектором.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Стоит или нет?

Повідомлення AM »

Во, во. Спитай, якщо можеш, у них як та резина себе веде. Цікавить шум, зношуваність, чи плющиться при здуванні, вихід з колії.
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Стоит или нет?

Повідомлення uncletafuk »

AM писав:Во, во. Спитай у них як та резина себе веде. Цікавить шум, зношуваність, чи плющиться при здуванні, вихід з колії.
Хлопаки відзиваються про гуму тільки позитивно. Але варто зазначити, що це перша справжня МТ-гума на їхньому ГАЗику. До того в них стояла якась вузька всесезонка діаметром 30".
Якщо хочеш суто в них розпитатись детальніше, спробуй зареєструватись і спитати тут: http://www.drive.te.ua/forum/ , нік Tasik, звати Тарас.
А за моїми власними враженнями (4 рази місив багно з ними у лісі), ця гума по шумності тихіша за наварки типу Сімекс, гуде десь на рівні Гудрічів. Відносно зносостійка на асфальті. Чи плющиться не знаю, не бачив її здутою. З колії виходить дуже не впевнено. Очищається швидко, але замилюється досить легко. По снігу та льоду йде дуже кепсько, ГАЗик стає ще до того як починає гребти мостами....
Аватар користувача
жук
Повідомлень: 191
З нами з: 02 листопада 2008, 14:12
Ім'я: Oleg
Авто: УАЗЖУК, TLC 70
Звідки: Східниця

Re: Стоит или нет?

Повідомлення жук »

Maxxis Mudzylla 37x13.5 = 300 y.o. за кулко. Щеплення з грунтом відмінне, бувало що не хватало мотору під час підйому а колеса не пробуксовували (на старому 2,2 диз). в снігу, болоті гребе дуже добре, плющецяся не дуже і зношується можливо трохи швидше ніж інші (BF Goodrich) тому що мягка. А взагалі резина бомба, правда невпевнений що уазовський 2,4 потягне.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Стоит или нет?

Повідомлення AM »

uncletafuk писав:
AM писав:Во, во. Спитай у них як та резина себе веде. Цікавить шум, зношуваність, чи плющиться при здуванні, вихід з колії.
Хлопаки відзиваються про гуму тільки позитивно. Але варто зазначити, що це перша справжня МТ-гума на їхньому ГАЗику. До того в них стояла якась вузька всесезонка діаметром 30".
Якщо хочеш суто в них розпитатись детальніше, спробуй зареєструватись і спитати тут: http://www.drive.te.ua/forum/ , нік Tasik, звати Тарас.
А за моїми власними враженнями (4 рази місив багно з ними у лісі), ця гума по шумності тихіша за наварки типу Сімекс, гуде десь на рівні Гудрічів. Відносно зносостійка на асфальті. Чи плющиться не знаю, не бачив її здутою. З колії виходить дуже не впевнено. Очищається швидко, але замилюється досить легко. По снігу та льоду йде дуже кепсько, ГАЗик стає ще до того як починає гребти мостами....
В загальному ясно, дякую. А для більш точних вражень треба я думаю з ними їздити самому. В любому випадку длякую, що хотів почути - почув.
Kolesnikov
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 81
З нами з: 14 листопада 2009, 23:51
Ім'я: Владимир
Авто: Уаз 469Б
Звідки: Львов, Зимние Воды

Re: Стоит или нет?

Повідомлення Kolesnikov »

автобат писав:Жуковские по цене нада спрашивать у Жуков. Еще вспомнил, там жесть какие-то бешеные продает. Сильверстоуны вроде. Прислали ему вместо 33 их 35е колеса, теперь продает, бо в Л200 надо крылья отрезать полностью и кузов снимать. а он этого не хочет. А вообще на родной уазовский 2.4, 35е колеса до фига, по моему.

Возвращаясь к теме.... Забрал, поставил, попробовал))))) 35е Сильверстоуны МТ 117 после 33 Гудричей. Всё что могу сказать доволен. Ездили на испытания на 2 машинах, одинаковых бобиках, второй на моей 33 резине. Довольны остались всё, Маръян ощущая разницу между 32 и 33, ну и я соответственно.

Из колеи выходит но не достаточно уверенно, пожалуй пока и все минусы. Там где Гудричи буксуют она уверенно ползёт, как на подъёмах так и в вязком болоте, очищается довольно быстро, двигатель пока тоже не напрягался...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Стоит или нет?

Повідомлення автобат »

Вовик, так значит у тебя стоит!. Ну, слава Богу...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Kolesnikov
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 81
З нами з: 14 листопада 2009, 23:51
Ім'я: Владимир
Авто: Уаз 469Б
Звідки: Львов, Зимние Воды

Re: Стоит или нет?

Повідомлення Kolesnikov »

автобат писав:Вовик, так значит у тебя стоит!. Ну, слава Богу...

)))))))) Именно так))))))))))
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Стоит или нет?

Повідомлення myshketer »

Kolesnikov писав:Возвращаясь к теме.... Забрал, поставил, попробовал))))) 35е Сильверстоуны МТ 117
А какой реальный диаметр резины? И на каких дисках она у тебя сейчас?
Відповісти