Диски

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Горець
Повідомлень: 30
З нами з: 05 березня 2010, 19:41
Авто: ФІАТ, УАЗ
Звідки: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Тюдів

Диски

Повідомлення Горець »

Шанівні друзі професіонали підкажіть про розмір даних дисків 7Jх15 H2 LK 139,7 B ET 3, то що вони діаметром R-15 я це і сам розумію і те що їх ширина 7 дюймів я також вже знаю, а всі інші символи що означають, і я так зрозумів, що в них мінусового вильоту не має, вони титанові і запитую тому чи варто їх купляти. Дякую.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Диски

Повідомлення myshketer »

а тебе они для чего?

j - указывает на наличие одного буртИка

н2 — это код конструкции хампов — кольцевых выступов на посадочных полках обода, служаЩИх для надежного удержания бескамерной шины на диске (Вариаций много: н, fh, ah...)
На дисках, прЕдназначенных для установки бескамерных шин, применяеТся бЕзопасный контур полок обоДА, который выполняется за счет т.н. подката, расположенного на полках обода. При этом гарантирУется Надежная посадка Борта шины между подкатом и закраиной обода, предотвращающая соскакивание бортов в ручей при пониженном давЛении и малой скорости движениЯ.
существует несколько раЗличных безопасных контуров обода. приведем обознАчение наиболЕе часто встречающихся:
h - односторонний подкат (только по наружной стороне оБода),
h2 - двухсторонний подкАт,
ch - комбинированный двухсторонний подкат,
fh - плоский подкат.

pcd=5х139,7 - коЛичество(lz) и диаметр(lk) расположения (в мм.) крепежных отверстий
Востаннє редагувалось 07 квітня 2010, 17:03 користувачем myshketer, всього редагувалось 1 раз.
Горець
Повідомлень: 30
З нами з: 05 березня 2010, 19:41
Авто: ФІАТ, УАЗ
Звідки: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Тюдів

Re: Диски

Повідомлення Горець »

Дані диски мені пропонують по невисокій ціні і вони підходять на УАЗ, то я от думав, яку гуму я на них можу потім одягнути і як вони будуть на автомобілі, в мене таблетка.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Диски

Повідомлення myshketer »

Издалека зашел... Ты лучше на уаз-клуб орг юа с такими вопросами, там твой тематический форум
Востаннє редагувалось 07 квітня 2010, 17:12 користувачем myshketer, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Диски

Повідомлення іллі4 »

Спасибо , Андрей, что всеГГда помагаешь людям разобраться в столь щепетильных вопросах...
active-style.com.ua
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Диски

Повідомлення myshketer »

Кстати, кто тестирует шині на запорожце?
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Диски

Повідомлення tad100 »

Про шини это спам наверно. А по дискам добавлю что вылет у них (ЕТ3) +3 мм. Те ось диска вдвинута во внутрь автомобиля по отношению к привалочной плоскости на 3 мм, условно можно считать 0. Насколько они хороши на буханку сказать сложно . Шины без боязни можно ставить до 33Х11,5 .
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Диски

Повідомлення myshketer »

Максимальный размер шин и дисков на буханку
http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=2003
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Диски

Повідомлення автобат »

Шановний пане Горец!
Вибачте, будь ласка, можливо буду грубоват.
Ви вже недавно піднимали цю тему на форумі. В кольорах та фарбах народ відгукнувся на Ваше запитання: давали ссилки для читання; писали розрахунки; давали фотографії. Вам відповідали різними засобами, але ви не читаете того, що вам пишуть.
А тепер точно вибачайте - якого хрена задавати питання, якщо ти не читаеш на нього відповідь?! Чі Вам просто треба приїхати і поставити і поміряти ці диски на машину?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Горець
Повідомлень: 30
З нами з: 05 березня 2010, 19:41
Авто: ФІАТ, УАЗ
Звідки: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Тюдів

Re: Диски

Повідомлення Горець »

Шановний пане Автобат!!!!!
Ви також вибачте, але я в цьому я розібрався, просто я не розумів, що має писати на дисках про мінусовий виліт, Ви в цьому вже давно і тобі є кому порадити та підсказати. І не будь таким навороченим.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Диски

Повідомлення іллі4 »

такое впечетление что у некоторых ета страница как стартовая.. зачем писать в гугл, если можна спросить тут)
active-style.com.ua
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Диски

Повідомлення автобат »

От тобі і раз!
Мінулого разу, коли ви задавали це питання, Вам ссилку зкинули з позначенням, там чітко вказано плюсові-мінусові вилети, діаметри та ширини дісків і т.п. Вам вже люди фотографии своїх машин зкинули. Особисто в мене таке враження, що ви будете безкінечно задавати це питання, з якою, тільки ціллю? Посмішити, подратувати чі посклочничати? Хто Ви і звідки впали з цім своїм впертим запитанням на форум ?
Що стосуеться мене, так я до сіх пір не знаю ціх маркувань, при потребі це все можна знайти і прочитати в інтернеті. І наворочених серед форумчан немае, всі нормальні люди. А Вам треба лише навчитись ЧИТАТИ і все буде добре. Для початку ПОЧИТАЙТЕ те, що Вам писали мінулого разу, потім те, що Вам відповіли тепер. Інформації дали на діссертацію, ії лише треба уважно ПРОЧИТАТИ і обдумати.
Хто і що вже пройшов - це не важливо. Я, напріклад для початку купив нерухомий УАЗ і сів читати книжку "Устройство автомобиля УАЗ 469", потім заліз під нього і почав крутити болти та гайки. Більшість робить так само. Якщо ви не впевнені в тому, підійде чі ні Вам якась запчастина, пошукайте відповіді перш за все в літературі, в інтернеті, на форумі клубу власників таких самих авто, на УАЗБУКЕ. Навіть на цьому форумі можно знайти відповіді на 99% виникаючих запитань, рано чі піздно тут все обговорюеться.
Так що не падайте з неба кувалдою. Бажаю Вам успіхів в будівницьтві Вашого автомобіля. А краще, якщо він пересуваеться, приїжджайте в суботу в Звенігород на оріентування, подивиться самі в кого що і як, спробуйте прийняти участь. Не головне - перемогти, важливо поспілкуватись. Тоді і Ви станете наворочанійшим. Дякую за увагу.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Горець
Повідомлень: 30
З нами з: 05 березня 2010, 19:41
Авто: ФІАТ, УАЗ
Звідки: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Тюдів

Re: Диски

Повідомлення Горець »

Дякую і тобі, вибач те якщо хто не так зрозумів, але я запитую з незнань чи не розумінь того чи іншого. Так мені скинули сайт по розшифровці дисків, але я його тоді не прочитав, через брак часу і так-як я в інтернеті я не постійно, тому чесно і не знаю де на даний час та зсилка.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Диски

Повідомлення автобат »

В темі "Диски R-15-6J ET 10, 18 березня 2010 року Мушкетер зкинув ссилку на УАЗ клуб, тум гарно і зрозуміло накреслено і написано. І вчора він же дав ссилку на УАЗ клуб, в який е дуже багато відповідей на цікавлячі Вас теми.

Tad 100 також скинув фото своеї машини, на яких видно, як стоять шини 33 розміра на дисках шириною в 6 дюймів.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Горець
Повідомлень: 30
З нами з: 05 березня 2010, 19:41
Авто: ФІАТ, УАЗ
Звідки: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Тюдів

Re: Диски

Повідомлення Горець »

Дякую я все вже прочитав і зрозумів, дякую за корисну і позитивну інформацію. Мої знайомі десь в Німеччині знайшли точку з дисками і шинами ціни не високі, зараз мають декілька комплектів Самураєвських дисків правда стандартного розміру, якщо когось цікавить можу взнати точну ціну або дам прямий телефон, також можу скинути фотки
Відповісти