Вибір лебідки

Вибір, встановлення, обслуговування
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення bugan »

+/- 500$
Мінімум 2 Кубка Львова, Східниця, Тріал, ну і може ще якихось пару покатушок.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Вибір лебідки

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Хімік не даст збрехати. XTR 13500 speed, та шо на квітці ззаду стоїт херачит нормально. Марік перебрав, поміняв мастило. Доходило до того шо на етапах КЛ ми спецом на точку заїжджали так шоб тягнутися нею, бо передня XTR 12500 speed, чомусь повільніша.
P/S/ Всі вони випускаються на одному Китайському заводі, ОМД. Багато залежить від вчасного ТО.
А, і в неї збільшений барабан (то шо казав Пілігрим) і УАЗа буде тягнути ненапрягаючись. І ціна до 500$! І не заморочуйся в УАЗІ лебідка не саме перше шо ся може зломити!
Сонця всім!...
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення bugan »

ОМЕЛЯН писав:Хімік не даст збрехати. XTR 13500 speed, та шо на квітці ззаду стоїт херачит нормально. Марік перебрав, поміняв мастило. Доходило до того шо на етапах КЛ ми спецом на точку заїжджали так шоб тягнутися нею, бо передня XTR 12500 speed, чомусь повільніша.
P/S/ Всі вони випускаються на одному Китайському заводі, ОМД. Багато залежить від вчасного ТО.
А, і в неї збільшений барабан (то шо казав Пілігрим) і УАЗа буде тягнути ненапрягаючись. І ціна до 500$!
Це Escape.
В Польщі 1600 злотих.
Характеристики досить непогані.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Вибір лебідки

Повідомлення ОМЕЛЯН »

bugan писав:
ОМЕЛЯН писав:Хімік не даст збрехати. XTR 13500 speed, та шо на квітці ззаду стоїт херачит нормально. Марік перебрав, поміняв мастило. Доходило до того шо на етапах КЛ ми спецом на точку заїжджали так шоб тягнутися нею, бо передня XTR 12500 speed, чомусь повільніша.
P/S/ Всі вони випускаються на одному Китайському заводі, ОМД. Багато залежить від вчасного ТО.
А, і в неї збільшений барабан (то шо казав Пілігрим) і УАЗа буде тягнути ненапрягаючись. І ціна до 500$!
Це Escape.
В Польщі 1600 злотих.
Характеристики досить непогані.
Поцікався в нас. Після заміни мастила, зробив це зразу після купівлі, дуже тихенько працює!
Сонця всім!...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення автобат »

Та ну на. У мене китайське море стоить вже рокыв сім. Раз сілінойти закйесли, раз гальма зносилисі, раз шпильки паламів і замісь них мені звиклі епіцентрівськи приспособили. Живе , курилка, слава Богу. Троса ще не мінев, бо кожин раз після користання або на рогах вожу, або при змотуванні з дірочки в баклажці переробкою поссикау. Ніц страшного, тікону користь.
Андрій, черговий раз проігноруешмій пост, але пораджу все рівно, дзвони Спалу або Льоліку Ромці, купуй Драгона і не парь мозги. Варни ломляться точно так само, повір мені.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення sp_grind »

Как-то на бобикус-трофи очень долго расхваливали Superwinch. Типа американского производства.
Цены приблизительно в районе Драгон * 2.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення climber »

драгона візьми потужного щоб мав запас. і стане на перші пару років.
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Вибір лебідки

Повідомлення povarys »

а в кого яка думка щодо синтетика чи сталь?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення pilgrim »

для спорта синтетика, для туризма сталь.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення robosol »

а я би дивився в сторону синтетіки. в неї лише один мінус, це ціна. але якщо є можливість, брати синтетіку. про плюси писалось неодноразово. а про всі басні про те що треба змотувати з барабану бо згниє - то синтетика! вона буде гнити років сто не менше. знаю що в Астро намотана на барабані і в літку і взимку, ніякого особливого уходу, і ніби нічого з нею ще не трапилось ;) :) а в користуванні одна красота. тому тут один критерій, як хочеться зекономити то сталюка буде значно дешевша, тай все по тому.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення pilgrim »

а как же все эти рассказни что синтетику надо мыть от грязи ... + зимой если юзать то потом не только мыть но и сушить что бы она не обмерзала ... иначе писали она перетирается быстро ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення robosol »

не тільки мити, але й ще утюгом утюжити і зберігати у серванті :)
при чому це пишуть в основному ті хто синтетіку не використовують! краще питайся в тих в кого синтетіка на барабані. а на рахунок що стає зі стальним тросом і синтетікою за рік, можу розмотати свого троса стального і порівняти з синтетичним з таким же терміном використання!

доречі для почитати відгуки:
Лебедочный трос: синтетика VS сталь
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Вибір лебідки

Повідомлення Volodymyr »

Якщо синтетику не вимивати від бруду, вона розпушується і їй хана. Причому доволі скоро. Питання в тому чи кожен раз вона в болото попадає. Зношується синтетика сама по собі теж доволі швидко. Недавно прав нову синтетику після 1 дня змагань. Каміння її ріже. Також закусування боїться. + синтетики не тільки в вазі, а і в тому що можна заплітати якщо порвалась. Що до більш безпечно обриву... На суху десь так, на мокрому не зовсім воно безпечне, трос має певне вагу, а отже інерцію. Руки синтетика теж ріже не погано, якщо розпушуватись почала.

По при всі "Вау-Вау" це як на мене суто спортивний, витратний матеріали, а не річ повсякденного використання. В загальному - не панацея.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Вибір лебідки

Повідомлення povarys »

А стальний трос не закусується? Чи йому це просто не страшно?
Аватар користувача
zima
Повідомлень: 23
З нами з: 16 серпня 2013, 09:17
Ім'я: Микола
Авто: Єль200

Re: Вибір лебідки

Повідомлення zima »

У мене синтетика вже третій рік на барабані. Ще жодного разу її не знімів ні літом ні зимою. Нічого їй не бракує й досі. Порвав один єдиний раз і то по своїй неуважності, при розмотці намотав в іншу сторону і почав тянутись. Після використання в сильному болоті сполокав у відрі з водою і зразу на барабан.
Відповісти