ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Вибір, встановлення, обслуговування
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ??? РОЗІБРАВ СЬОГОДНІ СВОЮ І ПРОЗРІВ ВІД КІЛЬКОСТІ ГАМНОЛІНУ В СЕРЕДЕНІ :o ЯКУ ЗМАСКУ БРАТИ????????????
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення K2 »

я старої не вимивав. таяк прикинув шо потім фіг зберу ті всі шестерні. стара така як солідол. залив зверху трансмісійки тад17 і нігролу. паше.
пс але в мене там всередині гавна не було. тіки вода. в редуктор ніколи каки не попадали. а вот в мотор регулярно.
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

я вже розібрав і ледве відмив її!!!... хочу завтра зібрати і задумався що за змаску туди запхати!!!!!!!!!!!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Штурман нивы »

Ромчик, то ти після наших покатух? Я би казала протерти солідол або літол через мардлю, а потім протерти в макогоном в ступці і результатом намостити внутрощі лебідки і буде тобі щастя!!!
РС: я сподіваюсь шестерні ти в сприті промивав?
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

Таня..... :lol: це Сашка мене напряг :.... :D йому в суботу на руки тяжко було розмотувати її..... бо вона не розмотується сама....а 09.04 змагання!!! ось і прийшлось розібрати щоб "ШТУРМАНА" не нервувати!!! :D
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Штурман нивы »

POKEMON:) писав:Таня..... :lol: це Сашка мене напряг :.... :D йому в суботу на руки тяжко було розмотувати її..... бо вона не розмотується сама....а 09.04 змагання!!! ось і прийшлось розібрати щоб "ШТУРМАНА" не нервувати!!! :D
Да, я бы тоже на твоем месте такого ШТУРМАНА нервничать не заставляла :)
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BobeG »

Для редуктора лебідки можите використовувати будь-яку консистентну літієву смазку , може бути з дисульфідом молібдена, і має бути водостійка, таких на базарі повно , різні виробники, в основному призначаються для високонагружених підшипників , рульових тяг.
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Толстяк »

Візьми Mobil 1 в тубі вона така синя і тобре тягнеться. Добав трохи трансміссійки синтетики 70W140, щоб суміш була по консистенції як текучий мед. Заклади стільки, щоб змазка зайняла половину об'єму редуктора.Зібрати редуктор на герметик. Перевага в тому, що всі пари, які труться постійно змащені. А недоліком використання консистентної змазки те, що змазка видавлюється між зубцями шестерень і не повертаеться. На високих обертах розлітається в боки. А найгірше, що в ній біля шестерень концентрується пил від спрацьованих поверхонь, який чим далі прискорює знос.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Dikiy »

Лебёдка какая? С Варном есть некоторые хитрости при смазке.
Гена прав с одной стороны- Мобил XHP222 очень стойкая к воде смазка, пришла из "морского дела", применяю для крестовин и ступиц, но для лебеды предпочитаю ШРУС в перемешку с трансмиссионкой. Если много напихать внутрь планетарки, то зимой очень тяжело будет работать. В принцип, планетарка вообще не требует серьёзной смазки, поэтому её так мало с завода, а не потому что её туда забыли положить или пожалели.
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

Гена я так і зробив.... взяв МОБІЛ в руки на базарі .....і майже купив....і тут ПОПЕРЛО!!!!!!!!!! :D зустрів знайомого на автобазарі котрий займається " нанотехнологіями" і я дістав банку "нанопротекту" в рекламних цілях( нахаляву).... типу літолу ..пипу бла...бла...бла для екстримальних нагрузок...і так ...мастив.... мастив.... мастив :D зібраб ...... І ПРОЗРІВ!!!!!!!!!!.... люба маленька дитинка розмотає докінця 28 метрів тросу без жодних зусиль.. а змотується (без нагрузки) так тихо що я прозрів!!!!!!!!!! одним словом.... всім дякую за поради а "нанопротект" рулить!!!!!!!!!!.......... що з цього вийде -подивимось!!!!!!!!!! :!: :?:
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Толстяк »

...типу літолу

"А найгірше, що в ній біля шестерень концентрується пил від спрацьованих поверхонь, який чим далі прискорює знос."
Але, тут ключове слово на халяву. Головне восени як будеш обслуговувати, не забудь розповісти!
Доречі, я теж додавав трансмісійку з нанами Хадо. Робив вскритіє кожен рік - змазка як новенька вже три роки. Правда у мене червячна передача.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення s.pal »

[quote="POKEMON:)"]...і так ...мастив.... мастив.... мастив :D
Роксоляно, з ким тобі файно тепер........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Брати Гади)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Толстяк писав:...типу літолу

"А найгірше, що в ній біля шестерень концентрується пил від спрацьованих поверхонь, який чим далі прискорює знос."
Але, тут ключове слово на халяву. Головне восени як будеш обслуговувати, не забудь розповісти!
Доречі, я теж додавав трансмісійку з нанами Хадо. Робив вскритіє кожен рік - змазка як новенька вже три роки. Правда у мене червячна передача.
Не згідний з вами тому що: Солідол, літол, і майже всі ...оли при нагріванні втрачають в'язкість (надіюсь що ніхто не буде сперечатись що електролебідки гріються) і при роботі лебідки набувають консистенціі рідини, у подальшому змащування відбувається розбризкуванням з утворенням на змащуваній поверхні тонкої плівки. Щодо важких фракцій (пилу, бруду, перегрітої мастильної речовини) при втраченні в'язкості від нагріву і плавному вистиганні лебідки після використання, вони повинні осаджуватись на дно корпусу.
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Ось ще надибав цікавий сайт про мастила http://www.consmr.ru/
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

Сергій.... а в тебе на машині лебідка є?
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Відповісти