ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Вибір, встановлення, обслуговування
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Denon »

POKEMON:) писав:Гена я так і зробив.... взяв МОБІЛ в руки на базарі .....і майже купив....і тут ПОПЕРЛО!!!!!!!!!! :D зустрів знайомого на автобазарі котрий займається " нанотехнологіями" і я дістав банку "нанопротекту" в рекламних цілях( нахаляву).... типу літолу ..пипу бла...бла...бла для екстримальних нагрузок...і так ...мастив.... мастив.... мастив :D зібраб ...... І ПРОЗРІВ!!!!!!!!!!.... люба маленька дитинка розмотає докінця 28 метрів тросу без жодних зусиль.. а змотується (без нагрузки) так тихо що я прозрів!!!!!!!!!! одним словом.... всім дякую за поради а "нанопротект" рулить!!!!!!!!!!.......... що з цього вийде -подивимось!!!!!!!!!! :!: :?:
Роман, як там рулить "нанопротект"?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

Просто клас!!!...розмотується просто супер....всі 35 метрів тросу летять без жодних зусиль...і змотується якось легше!!! і топив і купу раз тянувся .... в загальному я задоволений!!!!!! :D
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення myshketer »

У меня такая же хрень, "нанопротект" от Верты и Марика =)
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Denon »

POKEMON:) писав:Просто клас!!!...розмотується просто супер....всі 35 метрів тросу летять без жодних зусиль...і змотується якось легше!!! і топив і купу раз тянувся .... в загальному я задоволений!!!!!! :D
Кльово! Для закріплення "іміджу" нанопротекта лишилося лише заглянути в середину лебідки - що там робиться. Без потреби лебідку розбирати не вартує - як настане така потреба і будеш розбирати, черкни.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення K2 »

ну, враховуючи декларовані властивості нанохімії- рано робити якісь вистновки. почекаймо до зими-весни. це вже буде більш-менш показником.
Відповісти