Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Відповісти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102

Повідомлення Volodymyr »

Свого часу придбав ComeUp Heavy Duty Kit WA-1102 який виявився доволі важким, особливо блок і відповідно замінив його на Такелажний набір ComeUp Medium Duty Kit WA-1101 котрий використовую і до сьогодні. Набір доволі практичний, за винятком сумки котра зроблена з начебто з "кордури", а насправді тканина рветься і сумка розірвана. Хоча конструкція сумки доволі практична і додатково в неї вміщується натівся складна саперна лопатка. Що в купі з ривковою стропою, корозахистом, двома шаклами, рукавицями та чохлом на лебідку складають доволі практичний і компактний набір. Можливо корисним був би і ланцюг, але наразі обходився без нього.

Також не зайвою є дуга сторінка інструкція. По-суті купив, прочитав і в курсі що до чого. дуже зручно для початківців.

Аналогічні набори присутні і в інших виробників, чи за бажанням можна зібрати свій.

Сумку буду перешивати з якісної CORDURA®, трішки більшу по розміру. Сумка відносно проста, стропи йдуть навколо, тож вся вага на них. В середині пару відділень і кишеньки під шакли. Блискавка якісна, може хіба що затонка, можливо заміню на більш широку.Рветься тканина між замком і самою сумкою. Внизу має пластикову вставку, яка ламається на шматки(пластик можливо заміню на ПВХ). Якщо когось цікавить то можу замовити додатково ще. Ціни наразі не знаю. Але враховуючи ціну на CORDURA®за 200 грн не вийде.
Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102 page 1
Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102 page 1
Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102 page 2
Такелажний набір ComeUp Medium & Heavy Duty Kit WA-1101 & WA-1102 page 2
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти