Фонарик. Переносне світло.

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення pooh »

Шановні форумчани. Поділіться, будь ласка, в кого які, і скільки фонариків, лампочок, запасних батарейок (не акумів) в машині. Як виявляється це має бути, далеко, не остання комплектація автомобіля. Як в ремонті, так і на ковбасках треба щось бачити в темноті. За два виїзди цього року я звернув увагу, що мій Вовк не укомплектований переносним світлом. Власне, це і зіграло одну з основних ролей в тій, нещасливій пригоді, на Руні. А на Парашці, добре що був такий чудовий фонарик як Fenix TK50, дуже велике дякую за освітлення мого підкапотного простору ;) . Але, як виявилось, ціна в нього зовсім не 300грн., як було сказано :D
Ага, може хтось, десь, колись бачив кріплення універсальні. Колись мені на очі попадались такі, що і лопати, і сокири, і фонарики, та іншу "лабудєнь" кріплять на них. Не пам'ятаю назви і, відповідно,не можу знайти де продаються. Такі гумові, різних розмірів.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення іллі4 »

замість брелка повішав на ключі Fenix E05. маленький, протиударний, противодний.. світла вистачає і в підізді темному, і в машині шось посвітити - покрутити.. 27 люменів, правда не ТК50 ))
active-style.com.ua
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення sp_grind »

pooh писав:А на Парашці, добре що був такий чудовий фонарик як Fenix TK50, дуже велике дякую за освітлення мого підкапотного простору ;) . Але, як виявилось, ціна в нього зовсім не 300грн., як було сказано :D.
Я про такую сумму не говорил =)
А ещё сверху нужно накинуть цену за 2 D-батарейки по 10000 мА + нормальное зарядное для таких батареек + рассеиватель (диффузор).
Но я пользуюсь фонарём уже больше чем пол-года - ещё ни разу не пожалел, советую раскошелиться =)
Довольно большой, тяжёлый, хорошо лежит в руке, крепкий, водонепроницаемый, очень яркий и дальнобойный(по паспорту 350м, по факту - не замерял, но не брешут точно), несколько режимов яркости и работы + мозги, которые сами регулируют яркость при падении заряда батареек.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення max »

Маю декілька ліхтариків, з низ:
MTE з діодом P7-C, може світити 2-3 години як машина - він добре підійде як підствольний ліхтарик, бо світить далеко,
PETZL TIKKA + ADAPT KIT - маленький, кріпиться восновному на лоба, можна також на одяг чи шолом (має різні види кріплення), має червоний фільтр, який можна застосовувати при потребі, не займає рук, світить - куди повернута голова - добре підходить заправляти кулі в магазин, чи лазити по підземеллям.
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення sp_grind »

pooh писав:Ага, може хтось, десь, колись бачив кріплення універсальні. Колись мені на очі попадались такі, що і лопати, і сокири, і фонарики, та іншу "лабудєнь" кріплять на них. Не пам'ятаю назви і, відповідно,не можу знайти де продаються. Такі гумові, різних розмірів.
Quickfist называются, их у нас на форуме когда-то продавали.
На счёт крепления фонаря - у Лёни Дикого вот это подсмотрел =) :
Зображення
Обычные фиксаторы водопроводных труб, хз как они называются.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення Alex67 »

У своїх мандрівках на авто кожен в нашому екіпажі переважно має із собою налобний світлодіодний ліхтарик, зараз це VARTA з 1Вт світлодіодом і обов'язково комплект запасних батарейок на кожен ліхтарик. У зимовий час це не прості алкалайн, а літій-іонні ААА що набагато краще поводять себе на морозі. Такі ліхтарики дозволяють кожному виконувати у темноті необхідні роботи - одягати ланцюги, копати, кріпити трос лебідки і т.п. Крім того є далекобійний (70 м) ліхтарик який використовується для розвідки маршруту . Якщо передбачається табір то обов'язково беремо табірний ліхтар на 300Лм що підвішується чи ставиться на стіл та забезпечує загальне освітлення довший час.
Олексій
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення pooh »

Дякую за відповіді, тепер маю деякі поправки:
1. іллі4, брелка немає. на ключах висить фонарик за 8-9грн. куплений в Ашані. По ціні батарейки, це вже другий. Як брелок, протиударний і противодний фонарик,- без потреби. Якщо ключі впали у воду, з брелком сигналізації, то фонарик вже не поможе. Отже, висновок. Такий ліхтарик треба мати, але не разом з ключами.
2. Сашко!
Я не зрозумів, в тебе були батарейки чи акумулятори? А те, що серйозний фонарик..., так я відразу сказав як тільки взяв в руку :) . Але, як би не твоя допомога з підсвіткою під капотом, то його потужність, ціна, довговічність звелась би на нуль. Тобто, куди поклав там і світить. :) . ХОРОШИЙ ФОНАРИК, але бажано мати ще один, навіть два різних. А на рахунок "мозгів" у ньому, щось я не зрозумів..... Якщо заряд батарейок на 50%, то він, не буде світити на 100% потужності. Чи там ще щось в ньому думає???
+ Правильно, назва Quickfist, тепер знайду хто продає і буду думати скільки і куди мені треба.
Дякую.
3. Максим!
MTE з діодом P7-C, тільки різні сайти, форуми про полювання. Отже, світить далеко але не довго. Для мене це мінус. PETZL TIKKA XP є такий, вже більше п'яти років. Працює бездоганно, і під водою був не один раз. Тільки гумка на голову розтягнулась. :)
Чудесний ліхтарик для себе коханого. На тому його плюси закінчились.
4. Олексій!
Дякую за відповідь. Налобні фонарики, як я написав вище, це PETZL. Вони пройшли вже багато випробувань, і працюють далі. На власному досвіді.
А на рахунок табірного ліхтаря, скинь ссилку, який саме... Так як жодного уявлення про ці ліхтарі не маю. І яке загальне освітлення, коли ліхтар стоїть на столі? Куди він світить?
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення Denon »

Налобний ліхтарик безіменний на кристал на три мініпальчики з лінзою купив на радіобазарі за 120 грн. Валить таким пучком як гіперболоїд інженера Гаріна, можна як указкою на зірки показувати, а як змінити фокус, то світить розсіяним світлом. Маю купу всяких ліхтариків, але той найліпший. Для табору купив собі такий

http://wap.ebay.com/Pages/ViewItem.aspx ... l=0%7Cnull

має різні способи зарядок і від сонця в т.ч.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення автобат »

Мінулого разу забули взяти. Табірний ліхтарик, куплений за 38 грн в Практикері і за 15 грн банька карасіну. Називаісі "Літюча миша", як колись в бабці в селі в хаті світив. Зараджати не тре. Карасін залив, на стіл поставив і світить. Одне в ньому не добре - при пориві вітру зробити з кімось із товарищів щось ще гірше, ніж обварити. Треба йому придумувати щось, щоб не повалити.
Зато запах карасіну із нього... відразу згадуеться дитяче дитинство
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення автобат »

А ще подумав, що прикольний ліхтарик в запальничці. Вони там неіссякаемі якісь. Світла не багато, але рятуе при необхідності. І просрати не шкода
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення sp_grind »

pooh писав:2. Сашко!
Я не зрозумів, в тебе були батарейки чи акумулятори? А те, що серйозний фонарик..., так я відразу сказав як тільки взяв в руку :) . Але, як би не твоя допомога з підсвіткою під капотом, то його потужність, ціна, довговічність звелась би на нуль. Тобто, куди поклав там і світить. :) . ХОРОШИЙ ФОНАРИК, але бажано мати ще один, навіть два різних. А на рахунок "мозгів" у ньому, щось я не зрозумів..... Якщо заряд батарейок на 50%, то він, не буде світити на 100% потужності. Чи там ще щось в ньому думає???
+ Правильно, назва Quickfist, тепер знайду хто продає і буду думати скільки і куди мені треба.
Дякую.
У меня аккумуляторы.
И зарядка к ним.
На счёт мозгов - яркость уменьшается, когда батарейки сосвем на последнем издыхании - чтоб продержались максимально долго.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення Alex67 »

pooh писав: А на рахунок табірного ліхтаря, скинь ссилку, який саме... Так як жодного уявлення про ці ліхтарі не маю. І яке загальне освітлення, коли ліхтар стоїть на столі? Куди він світить?
Я використовую
http://www.varta-consumer.com/uk-UA/Pro ... rn-3D.aspx
Він світить в усі сторони рівномірно. Загальний світловий потік 300Лм, це рівномірна підсвітка на 10м

Зображення
Востаннє редагувалось 22 січня 2014, 15:52 користувачем Alex67, всього редагувалось 1 раз.
Олексій
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення max »

автобат писав:А ще подумав, що прикольний ліхтарик в запальничці. Вони там неіссякаемі якісь. Світла не багато, але рятуе при необхідності. І просрати не шкода
і в мобілці
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення Steady2102 »

Теж використовую маленький Fenix E 05 (планую ще взяти LD 12) - для робіт впритул біля машинки чи підсвітити у підвалі вистарчає (зрештою недавно з ним увечері з Лопати спускався).
Є ще VARTA з акумулятором і динамо на трьох діодах - покрутив трохи ручку і він світить, батарейки міняти не потрібно - автономно! (теж згодився при ночівлі, коли вирішив скоротити шлях з тої ж Лопати - навпростець!))))
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Фонарик. Переносне світло.

Повідомлення AM »

Думаю любий ліхтарик на голову вирішує більшість питань як для ремонту, так і для збору дров, і навіть для сидіння за біля столу. і сильно я б тут не заморочувався бо ліхтарик то така штука, яка повинна бути на легкодоступні елементи живлення (напр. маленькі пальчики, які в любом у селі є, а на крайняк якщо поритись в любій машині знайдеться, і водночас ліхтарик може впасти, на нього може хтось тсісти, чи в кишені лежати при падінні господаря, тому має бути не шкода. Експлуатую кетайскій на 3 батарки - вже кілька років і без проблем. Однак було б прікольно мати більш стаціонарну лампу на стіл і тут бачив (навіть точно не памятаю в кого, можливо в АБ під час жесть трофі) настільний світильник і вроді на керосині чи на бензині (щось типу такого як показував Тлекс, але замість матового шкла там була якась сіточка, яка невидимим полумям розжарювалась дочервого). Але прікол його в тому, що він крім світла ще й давав тепло десь в радіусі 1 метра. Було суперово. Але наскільки пригадую вартував він не дешево (щось чи не 200 Євро, але можу помилятись). Насправді суперова річ. Можна в прохолодну погоду спокійно сидіти за столом - писок грів.
Відповісти