Ніж

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Ніж

Повідомлення Chipsuk »

Доброго дня всім! Хотів би порадитися на рахунок вибору ножа!!! Призначення рибалка, полювання, туризм!!!! Основне щоб була хороша сталь і розміри мають бути не дуже маленькі, такі щоб можна ним було вирізати тичку а бо ще щось!! можливо хтось порадить з власного досвіду який брати, яка фірма, модель!!!! Розраховою на суму до 800 грн! Дякую!!
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ніж

Повідомлення robosol »

Зайди в магазин "Штурм" на ул. Персенковка, 17 (http://sturm.com.ua).
Там и выбрать можно и порекомендуют за одно.
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Ніж

Повідомлення Rulya »

http://www.ibis.net.ua/ru/products/31/s ... index.html
можно обратить внимание на 440 сталь-нержавейку
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ніж

Повідомлення Chipsuk »

В штурмі бував не один раз і цікавився, але ніяк не знайду золотой серединки!!! Там або ножі на один раз або ж вже дуже солідні і дорогі ножі!! мені просто цікаво можливо хтось з досвіду користування щось порадить??
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ніж

Повідомлення AM »

а в "Мисливці" на Валовій був?
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ніж

Повідомлення Chipsuk »

Це позаду памятника Данилу Галицькому?? Там я не був!!!
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ніж

Повідомлення Denon »

Маю ножів всяких різних більше десятка, бо вважаю ніж як результатом конструкторських здібностей, так і витвором мистецтва. Але користуюсь не всіма, бо не однаково зручно. Найчастіше беру з собою і користуюсь (як у місті так і в поїздці чи пішому поході) великим мультитулом Victorinox. Великим в розумінні довгого леза, а не маленького, яке годиться тільки "карандашик падтачіть". Лезо твердо фіксується. Сталь якісна, заточку тримає довго, набір з 12 інструментів задовольняє всі потреби. Підбирати їх треба під себе! Майже двійник, не гірший по якості, також швейцарський - Wenger, має ліпшу відкривачку для консервів - вгнуту, а не випуклу. Для полювання, щоб розкроїти тушку не згодиться, але для туризму і рибалки думаю що цілком. Треба памятати, що жоден ніж не буде робити все. Кут заточки бівуачних ножів 30 градусів, мисливських 22-23 градуси. Твердість сталі ножів для відкривання консерв відрізняється від твердості звичайних, які можуть зализуватися або викришуватися. Не варто ножем для рибалки пробувати рубати гіляки.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ніж

Повідомлення Chipsuk »

Дякую за поради!! Швейцарський ножик з багатьма інчтрументами в мене є, дуже хороша і корисна річ, але в багатьох випадках мені потрібне більш масивне лезо щоб можна було зрізати і загострювати тички!! Я взяв ніж свого дідуся, він ще з радянських часів, загострив його поновій, і на даний час повністю мене влаштовує, хоча сталь там слабувата!!!
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Ніж

Повідомлення Микола STARyy »

Rulya писав:http://www.ibis.net.ua/ru/products/31/s ... index.html
можно обратить внимание на 440 сталь-нержавейку
440с-вітчизнянй аналог 95Х18
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Ніж

Повідомлення konkord »

У ножей фирмы Mora масса преимуществ, в том числе и их цена. Обычно она не превышает 20$ за классический экземпляр ножа с лезвием длинной в 10 сантиметров. При этом, нож Mora стоимостью в 20$ не уступает по качеству более дорогим ножам других производителей, а не редко и превосходит их.

Mora изготавливает клинки четырёх видов: из нержавеющей, углеродистой, модифицированной углеродистой и ламинированной стали. Клинки из ламинированной стали считаются наиболее качественными. Их сердцевина изготовлена из чрезвычайно твердой но хрупкой, а покрытие из более мягкой но вязкой легированной стали. Такой нож хорошо сохраняет остроту режущей кромки, достаточно крепок и долговечен. Ножи Mora of Sweden широко используются в шведской промышленности, а также строительстве в качестве средств общего назначения. Знаменитые эксперты по искусству выживания в экстремальных природных условиях Рей Мирс (Ray Mears) и Морс Кочански (Mors Kochanski) рекомендуют ножи Mora.

Я таким користуюсь понад 10 років, він з ламінованої сталі і в загальному ним задоволений. :)
Вкладення
7587342.jpg
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ніж

Повідомлення MOTOR »

а мені цей сподобався.
І ціна не дуже кусається порівняно з іншими.
http://www.ibis.net.ua/ru/products/deta ... index.html
Вкладення
img03977.jpg
img03977.jpg (6.26 Кіб) Переглянуто 11332 разів
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ніж

Повідомлення Denon »

То керамбіт (або карамбіт - по різному називають) - ніж для рукопашного бою - ціль потнути сухожилля противника. Для мирних цілей такий цізорик не надто придатний (хіба для колекціонування) - кут леза відносно руків'я дуже специфічний. Колись в журналі "Клинок" ціла стаття була про нього - історія, еволюція, теперішні часи. Цікавенький тоді був журнал. Потім трохи "зпопсився".
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ніж

Повідомлення Denon »

Купив собі ножик...черговий...
На вигляд не зовсім. Ручка як кавалок смоли, стиснутий в долоні. Перший раз як побачив в колеги, подумав, який негарний. Як взяв, не міг випустити з рук, відчув - моє. Ручка анатомічна, пластик шершавий - хват намертво. Лезо міцне, товсте, добре фіксується. Купив собі такий самий тільки з серрейтором. Проблемка виникла з чохлом. Жорсткий як коробка а не матерія, і майже на 1 см заширокий, ше один ніж (з тонких) можна запхати. Прийшлось шукати інший. Знайшов, чим і хочу поділитись. Якщо комусь треба чохол для складного ножа і не може знайти, беріть чохол для пістолетної обойми. І розміри підходять і способи кріплення.
Вкладення
20151227_173553.jpg
20151227_173623.jpg
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Ніж

Повідомлення krust »

Ще колись з Ізраїлю вояки переправили. Не точив його але і так файно ріже, використовую всюди, і думаю тепер, де би то наточити так що б файно. Може хтось знає як то треба робити?
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ніж

Повідомлення Denon »

Бувають мастаки з твердою рукою, які на ремні з пастою гойя заточать, а є гарні точильні набори - Lansky ширину камінця точильного мають замалу, а Smith's вже ліпше.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти