Ланцюг для хай-джека

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Зображення

Ось тут видно як перечіпляти по ланцюгу
Олексій
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення nick2121 »

AM писав:Ось реальна альтернатива ланцюгам. І на дефі цілком можливо реалізувати ;)
http://www.youtube.com/watch?v=YnRRGW6z ... ed&search=
Вибачайте за оффтопік, згадав дещо схожий засіб:
http://www.youtube.com/watch?v=qoSSbg4y ... r_embedded
див. з 1 хв. 45 сек.
:)
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Denon »

Volodymyr писав:Хтось реально витягував хайджеком і ланцюгом машину, наприклад з колії? Ми працювали у 3-х, переставили машину десь на 3-4 м.
Я собі зробив продовжувач ручки домкрата - звичайна водогінна труба (з велосипедною ручкою на кінці) гарнесенько влазить в пусту трубку штатної ручки хай джека. 3-тонну машину можна піднімати або тягнути одною рукою.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Volodymyr »

тут справа не в зусиллі. а тупо в часі перечеплення.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Denon »

Volodymyr писав:тут справа не в зусиллі. а тупо в часі перечеплення.
3 - 4 м за дві години виходить приблизно 1 м за півгодини, при тому, що в 120 см рейці хай джека приблизно 1м корисного ходу (тобто треба було 1 раз зачепитися і ще 3 рази перечепитись).
Востаннє редагувалось 19 липня 2011, 00:50 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення K2 »

видно дехто тут ніколи не сидів по самі ці самі. де 200м проходяться майже 24години :twisted:
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Denon »

Volodymyr писав:Завтикав що до маленької поправки. Ми ланцюгом для витравки взагалі не користувались. Був стальний трос який укорочували до мінімальної довжини за допомогою зажимів. І всерівно ьягнулись за раз по пару десятків см. Бо як систему ідеально не розтягуй , але поки вона сама не натягнеться як струна - машину не потягне.
Я прозівав, що то був трос із затискачами. Якщо використовувати ланцюг замість троса і зажимів, стільки гемора з перечепленням нема.
Востаннє редагувалось 19 липня 2011, 09:02 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення AM »

nick2121 писав:
AM писав:Ось реальна альтернатива ланцюгам. І на дефі цілком можливо реалізувати ;)
http://www.youtube.com/watch?v=YnRRGW6z ... ed&search=
Вибачайте за оффтопік, згадав дещо схожий засіб:
http://www.youtube.com/watch?v=qoSSbg4y ... r_embedded
див. з 1 хв. 45 сек.
:)
Во, во. Принцип той самий, що в трактора з бревном. І таку штуку доволі реально зробити. І вдягнути її на колісні болти я думаю можна. А ланцюги ... Ну кожному своє.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення K2 »

памятаю мене раз білорусь тягнула (да, до села прийшось валити дай Боже). так от по дорозі до мене вона закопалась ше круче мене. і нічо їй не помагало. задні колеса були закопані по сам кузов. так от шо тракторист замутив: зрубав брєвнішко довжиною в ширину трактора, прокопав трохи під кузовом, шоб воно туда влізло. поклав його перед задніми колеса. і привязав до кожного з коліс. цього вистачило рівно на пів оборота коліс, але того йому було достатньго. якраз так шоб витягнути колеса з власноручно наритої ями і стати "на сухе".
тут слід пояснити шо катались ми по торфовищу з непоганим дерном зверху. але слід біло його тільки чуть прорвати- хана.

пс сорі за таке сильне відхилення від теми, але мабуть, це означає що вона себе вже вичерпала :)
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення nick2121 »

То в результаті виникла інша тема: активні сендтраки (c) :lol:
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Denon писав:
Volodymyr писав:Хтось реально витягував хайджеком і ланцюгом машину, наприклад з колії? Ми працювали у 3-х, переставили машину десь на 3-4 м.
Я собі зробив продовжувач ручки домкрата - звичайна водогінна труба (з велосипедною ручкою на кінці) гарнесенько влазить в пусту трубку штатної ручки хай джека. 3-тонну машину можна піднімати або тягнути одною рукою.
Виробник наполегливо не рекомендує використовувати подовжувачі ручки хай-джека. І не із міркувань "купи фірмовий подовжувач" :-)
Важіль розраховано так щоб середньостатистичний хлоп не зломав хайджека навпіл :-), бо крім прибутку виробникові це принесе кілька незабутніх хвилин. Адже далеко не завжди везеш із собою хай-джек на запас...
Олексій
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення khoma »

Олексій, чи випробовувався вже сей, нещодавно придбаний девайс? :)
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Ланцюг не випробував, щось ця осінь з точки зору джипінгу у мене була невдала. От ці вихідні попередньо думав провести у горах, а замість цього чекаю поки прийде до норми ударена на лижах у попередні вихідні нога :-) Бо з брейсом (це сучасний аналог гіпсу) не поміщаюся за кермо.
Олексій
Відповісти