Як вибрати палатку та спальник?

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Саня, че морочишь людям головы?! Тарасика греет не Елена Владиславовна, а безмерное количество пивы. Так что бери кровать и не ошиьешься. И снизу холода не будет и камушки не будут впиваться в спину. А лучший спальник - большое пуховое одеяло. Осталось одно решить раз и на всегда: Карандаша нафуйнабазар, покупай КАМАЗ с кунгом.Вот тебе мой добрый совет.
От ты добрый! :lol:
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
KvasOlka
Повідомлень: 231
З нами з: 15 червня 2010, 10:41
Ім'я: Оля
Авто: велосипед :) і L200 з прокату
Звідки: Львів, новий цум
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення KvasOlka »

ну... Саша, звертайся якщо тре і я щось пораджу і підскажу магазини....може знижки якісь придумаєм
щодо килимків то найкращий це *іжевський*. У *Горганах* коштує десь 90 грн. І не треба брати 100500 матрасів і кариматів :) то смішно. Спала нещодавно при -20 вночі тому мені можна вірити що самий дешевий каримат абсолютно задовільняє любі потреби.
спальник з синтетики думаю підійде, бо пуховий то троха зажирно для літніх карпат
нормальний намет, килимок найдешевший, спальник, полартековий одяг і комфорт забезпечений :)
МРІЙМО!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення s.pal »

Оля обоснуй, чому власне "іжевський" і що за одяг полартековский, а якщо немає такого одягу і хочеться користуватись не тільки з РОМІКом, а щей з дружиною десь на берегу моря, а бо просто біля річки в карпатах хоч і на одну ніч.
А може той одяг буде коштувати як файний матрас і прямокутні спальники.
От Гена написав чому власне такі коврики бо грубі і теплі та провірені часом, от і ти будьласка щось напиши.
За пораду дякую, скидками скористуюсь обовьязково.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
KvasOlka
Повідомлень: 231
З нами з: 15 червня 2010, 10:41
Ім'я: Оля
Авто: велосипед :) і L200 з прокату
Звідки: Львів, новий цум
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення KvasOlka »

s.pal писав:Оля обоснуй, чому власне "іжевський" і що за одяг полартековский, а якщо немає такого одягу і хочеться користуватись не тільки з РОМІКом, а щей з дружиною десь на берегу моря, а бо просто біля річки в карпатах хоч і на одну ніч.
А може той одяг буде коштувати як файний матрас і прямокутні спальники.
От Гена написав чому власне такі коврики бо грубі і теплі та провірені часом, от і ти будьласка щось напиши.
За пораду дякую, скидками скористуюсь обовьязково.

абасновываю :)
іжевський це отакий Зображення він дешевий ну і ше має купу плюсів))
а одяг полартековий або флісовий дуже файний. Можна звичайно обходитись і без того всього, але спробувавши один раз вже не зможеш без того)))
про прямокутні спальники не знаю, бо користуюсь спальником на -25 :D
єслі шо то пиши в приват ;)
МРІЙМО!
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

KvasOlka писав:
s.pal писав: про прямокутні спальники не знаю, бо користуюсь спальником на -25 :D
єслі шо то пиши в приват ;)
Прямокутні спальники нижче -5 градусів не бачив, але то значить шо в -5 градусів ше будеш живий але вже ледь-теплий :lol:
комфортна температура в любому мішку градусів на 5 вища від межі, якщо вітром не видуває тепло або вбраний як капуста
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Alex67 »

Звичайно автомобільне використання має свої особливості. Але я свій спальний комплект намагався зробити універсальним - щоб і у піший чи лижний перехід було комфортно брати. Вийщло щось наступне
1. Каремат а-ля іжевський - і спати, і поремонтувати щось лежачи хоч на снігу, хоч на мокрій землі
2. Надувний 7-см EXPED SYNMAT 7 Pump - для комфортного сну та пішо/лижного переходу, якщо на авто - то кладу зверху на каремат щоб уникнути проколів, надувається НЕ РОТОМ а помпою щоб уникнути потрапляння вологи усередину (і замерзання із пошкодженням килимка потім :-))
3. Легкий (1 кг) літній спальник-мумія з синтетечним наповнювачем два (правий-лівий), якщо зістебнути то по ситуації - або двоє комфортно і приємно або троє у аварійній ситуації (втрата рюкзака).
4. Середній (одіяло, 2 кг, синтетичний наповнювач) два - правий-лівий, якщо зістебнути то по ситуації - або двоє комфортно і приємно або троє у аварійній ситуації (втрата рюкзака).
5. Незалежно від доступного кошторису для використання у Карпатах не слід купувати пухових спальників, це небезпечно через можливість намокання і різкої втрати теплозахисних якостей
6. 4-сезонний намет високої вітростійкості з водонепроникним дном 10000 мм - можна ставити прямо у калюжу і не турбуватися. Hannah Apache - 3-4 місний і не надто важкий, при чому дощезахисний тент ставиться першим (при сильному дощі внутрішня палатка залишиться сухою), з двома входами і двома тамбурами для зручного входу-виходу та приготування їжі під час негоди
7. Додатковий тент 3х6м - щоб на стоянці комфортно заховатися від дощу.
8. Літній шовковий спальник-вкладиш (150 г) для жаркої погоди
9. Усе це комбінується у залежності від прогнозу погоди та планованого маршруту, наприклад на -25 беруться два спальники і вкладаються один у другий
10. Інші умови походу можуть вимагати зовсім іншого спорядження - наприклад, поїздка у Заполярний Урал по зимовим дорогам...

Відповідно вага на одного в межіх від 3 до 6 кг, об'єм від 10 до 35л
Олексій
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

З таким комплектом можна влаштовувати ВДНХ :D
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

На рахунок тенту - річ дуже корисна - і від дощу і від сонця. Колись дуже забракло - місце було дуже гарне, але оточене з 3-ох сторін горами і не продувалося, сонце пекло немилосердно, в тінь дерев неможливо було сховатися бо вони росли на схилі, а тента не було :evil:
Що за тент, як виглядає, скільки коштує, де купував (гарниий метраж!)?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

Купив собі отаку класну палатку - думаю для автотуризму оптимальна
http://www.decathlon.com.pl/PL/2-second ... 173291050/
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення pilgrim »

Denon писав:Купив собі отаку класну палатку - думаю для автотуризму оптимальна
http://www.decathlon.com.pl/PL/2-second ... 173291050/
хмм вроде прикольная, где брал? сколько стоила?
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

в Україні шукав - нема пропозицій. Купляв там же де ссилка - товариш їхав проїздом через Краків і там хапнув. обійшлась 300 злотих. Їхній магазин є в Любліні.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення AM »

В тих quechua взагалы довлы прыкольны намети. Розклдаютсья за 2 хвилини, і вроді нормальні проти дощу (хоча сам не юзав в дощ). Розкажеш як вона себе веде в негоду.
Ще шукав собі такого плану походну роздягалку (чи то туалет )) ). Виглядає вона як 4 стінки висотою без десь 190 без дна і даху Стінки натягнуті на овальні пружні каркаси, і після складання виходить просто плоский круг діаметром десь 40 см. Одна із стін розщіпається для входу. Можна всередині передягатись, приймати душ, або ставити біотуалет. Низ фіксується колишками щоб не здуло. Може хтось бачив у львові чи в неті?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Volodymyr »

Є таке, і з дахом і без. У Львові не бачив,а в неті є. http://russian.alibaba.com/products/toi ... -tent.html
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення POKEMON:) »

AM писав:В тих quechua взагалы довлы прыкольны намети. Розклдаютсья за 2 хвилини, і вроді нормальні проти дощу (хоча сам не юзав в дощ). Розкажеш як вона себе веде в негоду.
Ще шукав собі такого плану походну роздягалку (чи то туалет )) ). Виглядає вона як 4 стінки висотою без десь 190 без дна і даху Стінки натягнуті на овальні пружні каркаси, і після складання виходить просто плоский круг діаметром десь 40 см. Одна із стін розщіпається для входу. Можна всередині передягатись, приймати душ, або ставити біотуалет. Низ фіксується колишками щоб не здуло. Може хтось бачив у львові чи в неті?
http://www.azimut.com.ua/product_info.p ... ts_id=2485
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:Є таке, і з дахом і без. У Львові не бачив,а в неті є. http://russian.alibaba.com/products/toi ... -tent.html
Во, воно. Прикольно власне те, що вона складаєтсья за 1 хв. Ну і легка і займає мало місця. Але у Львові ніде не бачив (питав в команчеро, горгани.ком, метро, епіцентр).
Відповісти