Який компресор вибрати?

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Який компресор вибрати?

Повідомлення Denon »

Підкажіть який компресор купити собі для підкачки коліс на бездоріжжі. Є ARB, ViAir, T-Max, ще з вітчизняних здається "Беркут". Вибір не малий, а що вибрати? Які тех. можливості будуть достатніми? З одного боку не хочеться переплачувати за бренд, якщо можна купити щось нормальне дешевше, з другого боку не хочеться купляти якогось шмельцю.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Katonych »

В мене був колись ViAir, надійний і потужний - але зараза дуже дорогий. Тому в цю машину взяв якийсь китай, тобто це по-суті той-самий Беркут або T-Max. Працює поки-що, але довіри йому якось нема.
Краще глянути по ціні і поставити в пару два дешевих, як на мене.

2-циліндрові брати не раджу, щось останнім часом дуже багато їх в народу поламалось.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення tad100 »

Проблема велика, великі бренди, багато коштують. Сам мучаюсь. Серед китайців вибір великій, але лотерея, для підкачки коліс, думаю сміливо можно брати китайця, а от для організації пневмосистеми, + ресивер + пневмоінструмент???? Колись Жесть запропонував забити на компресора і помпануть високим тиском кісневий балон. Плюс мінус 50 кг для Л200 не масса, але це мисля.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Loog
Повідомлень: 173
З нами з: 19 лютого 2007, 14:55
Ім'я: Володимир
Авто: Несуй в Патруль 160, БеМеВе 325
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Loog »

Користуюсь китайцем типу Челенджер 1 цил вже більше року, нарікань немаю, гарантія, як не дивно, 2 роки... поживемо побачимо...
ВіЕйр - хороші помпи, але дорого.
Низько кланяюсь природі за створене нею...
...БАГНО!!!!
Життя - випобування, що під силу тільки випробувальникам (с) Луг
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Толстяк »

Беркут!!! Один користую два роки дуже інтенсивно. Зробив бампер під ресівер і візьму собі ще один "Беркут Р-20" - качає 72 літри за хвилину і реально може накачати 14 атмосфер!
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Denon »

Толстяк писав:Беркут!!! Один користую два роки дуже інтенсивно. Зробив бампер під ресівер і візьму собі ще один "Беркут Р-20" - качає 72 літри за хвилину і реально може накачати 14 атмосфер!
Натрапляв на непогані відгуки про нього. А на підкачку чотирьох 33"-35" коліс скільки часу йде, бо до компресорів вказують продуктивність і 120 і 140 і 160 л на хв. не можу оцінити чи достатньо 72 л ? і скільки приблизно він коштує.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення автобат »

В мене двохциліндровий, якась кенгуру намалевана. Мабуть також китайський. Гвалтую 2 роки. И падав и під дощем постйно в кузові і матраци качаемо і всі качають, хто є рядом. Ще покіщо живий.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Denon »

автобат писав:В мене двохциліндровий, якась кенгуру намалевана. Мабуть також китайський. Гвалтую 2 роки. И падав и під дощем постйно в кузові і матраци качаемо і всі качають, хто є рядом. Ще покіщо живий.
А марка і літраж? (кенгуруха здається намальована на T-Max але не впевнений).
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення автобат »

А фыг його зна. На ньому вже ны одноъ пласмаски чы етыкетки нема. Вын вже став схожий на чужинця, але дуе. Лытраж вже треба самому собы пыдбирати. Якщо це на ресывер або на великы колеса, бажано потужныший компресор. На легковушечны можна ы малопроызв. купити, аби дрикав.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Толстяк »

Denon писав:
Толстяк писав:Беркут!!! Один користую два роки дуже інтенсивно. Зробив бампер під ресівер і візьму собі ще один "Беркут Р-20" - качає 72 літри за хвилину і реально може накачати 14 атмосфер!
Натрапляв на непогані відгуки про нього. А на підкачку чотирьох 33"-35" коліс скільки часу йде, бо до компресорів вказують продуктивність і 120 і 140 і 160 л на хв. не можу оцінити чи достатньо 72 л ? і скільки приблизно він коштує.
Коштує 250 баксів, як на мене, то краще мати два слабших ніж один потужний. Надійніше.
067 З12 4З З6
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення BobeG »

мені от такий сподобався бо має фільри на заборі повітря
http://wyciagarki.pl/sklep/product_info ... ucts_id/97
Зображення

Двопоршневі менше гріються ніж однопоршневий при тій самій нагрузці
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення khoma »

Хочу підняти тему.
Чи варто брати китайський двопоршневий компресор. Бачив у Практікері в Метро є. В кого який досвід використання?
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Alex_L »

В мене є, чотири роки - політ нормальний. Брав на базарі на Зеленій, перший ряд права сторона, приблизно середина ряду. Там є дєд з великим вибором компресорів. Тоді був найдорожчий зі всіх (400 грн). Жодного разу не пожалів. В практікері не бачив, але тоді дивився в різних місцях, подібні в магазинах не вразили.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Alex67 »

khoma писав:Хочу підняти тему.
Чи варто брати китайський двопоршневий компресор. Бачив у Практікері в Метро є. В кого який досвід використання?
Не мав компресора і купив перший-ліпший переносний китай у Метро, менше 100 грн. Думав - добре, якщо витримає хоч пару підкачок. 33" від 0.7 до робочого тиску (2 - спереду, 3 - ззаду) качає за 40 хв, не перегрівається. Потім замонтував ARB із ресівером під капот, удесятеро дорожчий. Так, качає за 26-29 хв те саме. Але після того як він несподівано вилетів (як виявилося злетів поршень із шатуна!) завжди вожу із собою запасний, той самий китайський. Якщо дуже спішно качаю обома :-)
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Alex67 »

khoma писав:Хочу підняти тему.
Чи варто брати китайський двопоршневий компресор. Бачив у Практікері в Метро є. В кого який досвід використання?
Не мав компресора і купив перший-ліпший переносний китай у Метро, менше 100 грн. Думав - добре, якщо витримає хоч пару підкачок. 33" від 0.7 до робочого тиску (2 - спереду, 3 - ззаду) качає за 40 хв, не перегрівається. Потім замонтував ARB із ресівером під капот, удесятеро дорожчий. Так, качає за 26-29 хв те саме. Але після того як він несподівано вилетів (як виявилося злетів поршень із шатуна!) завжди вожу із собою запасний, той самий китайський. Якщо дуже спішно качаю обома :-)
Олексій
Відповісти