Якорь

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення robosol »

myshketer писав:Что-то мне подсказывает, что вбить в землю джек вместо якоря, это то же самое, что и выбросить за борт спасательный круг в надежде облегчить судно...
якщо по принципу
Зображення
тільки замість труби джек
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

myshketer писав:Что-то мне подсказывает, что вбить в землю джек вместо якоря, это то же самое, что и выбросить за борт спасательный круг в надежде облегчить судно...
Це што-то називається муза. Ти - поет, Андрію...
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення konkord »

Думаю, если санд- трак пригвоздить арматурными штырями или уголками, получится нормальный якорь.
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

konkord писав:Думаю, если санд- трак пригвоздить арматурными штырями или уголками, получится нормальный якорь.
Их есть у меня ;)
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Якорь

Повідомлення Denon »

Арматурні штирі?! А як виглядають?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Якорь

Повідомлення AM »

десь була відяха, в що перетворились арматурні штирі після першого використання. Машина була застрягла в болотистій місцевості. Але блін не можу знайти. Арматура заверталась на раз, і фактично для другоро разу вже була не придатна. Не факт, що не вигне джека при такому навантаженні. Він гнеться вже при простому підніманні машини. А при витягуванні зусилля більше. Короче дуже залежить наскільки плотно сіла машина. І якщо сіла на реально плотно - думаю джеку як і арматурним штирям буде капєц (може хто памятає ту відяху, то викладіть). А якщо засіла легенько, то і морочитись із якорем не варта, а краще джеком з лопатою підсобити. Короче в мене склалось таке враження що якоря то не для наших теренів. То десь там, де реально немає дерев. В нас краще 2 подовжувача до лебідки - і по вазі легше і знадобляться частіше.
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення konkord »

Одного разу був на морі і жили в палатках. Я знав, що там сильні вітри бувають. Настільки сильні, що не одну палатку здувало в степ і потім її просто не знаходили.)) Коротше, я зробив штирі з катанки діаметром 10мм і довжиною 50см. на торці приварив гайки. Добряче приварив. Там пляж пісчаний в перемішку з округлими каменюками як банки літрові та півлітрові. Поставив палатку,штирі загнав кувалдочкою па самі гайки. Палатка встояла, хоч море штормило кожну ніч. Коли збирав палатку та витягував штирі, вони були криві як шнурки.Видно поміж каміння входили вигинаючись і шукаючи собі "трасу" під кувалдометром .)) З восьми штирів я зміг витягти тільки п"ять кривульок. Три сиділи - мертво!
Машина звичайно не палатка. Та якщо взяти арматуру 18мм штук шість, думаю витримає. Хоча, правильно пише Андрій "залежить як і де сядеш". Там, на морі, якір був би просто рятувальним, бо жодного дерева в полі зору не було...
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

для себе вирішив зробити 6 штирів з арматури з вухами збоку. три коротші і три довші. і три кутники короткі. плюс 5 карабінів на закрутці щоб це все кріпити до чого заманеться. це покласти в авто і при потребі використати і не намагатися витягувати з грунту якщо не витягується. тобто прийняти це як одноразовий варіант.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

Ага, оставить, проехать километр и вернуться за ними пешком :-D
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

ні, просто мати на два кілки більше, вони і так мені потрібні для тента, а потім є набір в товариша з яким їдеш.
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення konkord »

А я зроблю якір собі з санд траків. Слава Богу Андрюха Мушкетер мені залишив комплектик)) До речі, є можливість взяти матеріал для якора за символічними цінами. Кутник, труба, арматура. Кутник наприклад 35мм ,та довжиною 1.5м приблизно 20грн. Якщо цікаво, можу зробити замовлення нехай назбирає.
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

Сендтрек тоже якорь сомнительный, в том плане, что его может оказаться полезнее подложить под колесо при лебежении, чтобы уменьшить нагрузку на якорь...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

myshketer писав:Сендтрек тоже якорь сомнительный, в том плане, что его может оказаться полезнее подложить под колесо при лебежении, чтобы уменьшить нагрузку на якорь...
для цього є два сентраки.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

Да ради бога, хоть бампер снимайте, прибивайте кольями и якоритесь за него :-D Просто переживаю, как бы не перейти из одного затруднительного положения в другое, используя такелаж не по назначению.

Еще один простой вариант якоря. Черные колышки, желтый шакл и красная корозащитка. При потребности, каждый колышек можно усилять аналогично с помощью еще одного шакла, корозащитки и пары других кольев.
new.png
new.png (7.63 Кіб) Переглянуто 10607 разів
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення konkord »

Интересно. Пожалуй, самый малогромоздкий вариант. Интересно как он себя в работе покажет...
Повний привід - повна СВОБОДА !
Відповісти