Якорь

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

так не працюватиме через розтягування стропи, тому навантаження не буде рівномірне і вирве передній кілок. додаю вдосконалену схему.
Зображення
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення konkord »

фіг його знає, Щось мене сумнів гризе що взагалі та система буде пахати. Ну не надійна вона.))) Хоча, Хто його знає...
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Якорь

Повідомлення марік »

Поки той якорь збереш, поки його в землю заженеш то пройде пів дня
А якшо грунт камяний або зимою замерший????
Ліпше вже сантреки і джек використовувати!!!!
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

Корозащитка не тянется. Три корозащитки - накладно. В твоей схеме можно использовать обычный трос от лебедки на 5т, порезанный и с петлями на обоих концах.
myshketer писав: Зображення
Вот как на картинке, только звенья не будут одним целым, и использовать трос от лебедки с петлями. Кто не знает, как это делать - учимся тут.
Востаннє редагувалось 07 березня 2015, 23:49 користувачем myshketer, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення автобат »

climber писав:для себе вирішив зробити 6 штирів з арматури з вухами збоку. три коротші і три довші. і три кутники короткі. плюс 5 карабінів на закрутці щоб це все кріпити до чого заманеться. це покласти в авто і при потребі використати і не намагатися витягувати з грунту якщо не витягується. тобто прийняти це як одноразовий варіант.
кщо туда занесе

Ага і на другий раз. як туда ж занесе. самому і напоротися на них колесами. або шнобелем :)
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення автобат »

Пацани. самий лучший якір - рука друга і твереза голова.!
Якщо ви їдете по камням. то якір вам навряд чи взагалі згодиться.
Якщо ви їдете по полі.то завжди вам допоможе джек і кущики під колеса.
здаеться набагато цікавіщим варіант з закопуванням запаски або джека. В болоті це буде більш допомічне. В піску - тим більше. Тре возити з собою лопату.
а Андрій правду написав. легше і простіше мати продовжувач.
А с другом ще і потриндіти можна ввечорі біля вогнища...
Навіть самий кращий якір - не панацея
Востаннє редагувалось 08 березня 2015, 03:50 користувачем автобат, всього редагувалось 2 разів.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Якорь

Повідомлення myshketer »

Предлагаю отметить эту реплику из зала как провокационную.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

автобат писав:Пацани. самий лучший якір - рука друга і твереза голова.!
Якщо ви їдете по камням. то якір вам навряд чи взагалі згодиться.
Тверезий друг на сухому це звісно діло... Нас чомусь носить по Свидовцю і інших хребтах де нема дерев, болота достатньо, а грунт камяний під ним. Наприклад траверз хребта між Ужком і Пікуєм часом має болото на голих схилах і чим ми тільки не чіплялися... каміння вивертаєм... копати неможливо...пройшов Alex67 на швидкості, але то трохи засильний адреналін був для мене...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

myshketer писав:Корозащитка не тянется. Три корозащитки - накладно. В твоей схеме можно использовать обычный трос от лебедки
я мав на увазі один корозахист, який через петлі вирівнює навантаження на штирі... якщо трос , то куски кевлару, певно так і зроблю... тоді зайва вага це чотири куски кевлару, а штирі і так для тенту...
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Якорь

Повідомлення марік »

climber писав:Нас чомусь носить по Свидовцю і інших хребтах де нема дерев, болота достатньо, а грунт камяний під ним..
А як ви збераєтесь ті кілки в камяний грунт загнати?????
Тимбільше 30-50 см!!!!!
То треба шоб був якийсь ЛОМ діаметром хоть 25-40мм і кувалда десь так на 5кг шоб то загнати в землю і воно витримало 2,5т машину
яка шей впала на мости :roll:
Сильно не сваріть)))))
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення автобат »

myshketer писав:Предлагаю отметить эту реплику из зала как провокационную.
Вы очень жесткий, уважаемый Андрей. Я просто рассуждения свои выложил, о чем думаю. Возможно,я заблуждаюсь.
Просто не раз задумывался об изготовлении якоря , каждый раз не мог определить, каким его сделать, да и вообще, нужен ли он мне.
Тепер я зовсім розгубився. Марік пише, що нафіг той якір не потрібен. Досвідчені люди кажуть, що треба. Може і насправді зробити такий, що з червоними шнурочками?
Шановний Клімбер, а може є у вас відео використання такого якоря десь в районі Пікуя? Хотілось би переконатись, що воно працює, бо візуально такий варіант виглядає цікаво.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Якорь

Повідомлення climber »

автобат писав: Шановний Клімбер, а може є у вас відео використання такого якоря десь в районі Пікуя? Хотілось би переконатись, що воно працює, бо візуально такий варіант виглядає цікаво.
Та нема в нас досвіду такого використання п. Сергію. На Свидовці стандартна ситуація - ні одного дерева, польова дорога, хтось загруз, і треба їхати витягувати. От думав що в глино-камінні такі штирі поможуть. Як зійде сніг то спробую...
Відповісти