Навігатор по бездоріжжю

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

Ми створюємо принципово новий навігатор для пересування по бездоріжжю. Простота у використанні та максимум зручності - ось у чому відмінність від існуючих аналогів. Нами вже розроблено успішний додаток для рибалок: https://goo.gl/d4OwQ0. Скачуйте додаток абсолютно безкоштовно, щоб мати уявлення про те, що ми збираємось зробити. Виниклі питання, пропозиції, побажання - усе це можна обговорити також на нашій сторінці ВКОНТАКТЕ : https://vk.com/offroadnavigator.

"Навігатор..." має багато можливостей. Мета цього опитування - зробити додаток максимально зручним та простим у використанні. Ваша електронна адреса, залишена у "Формі опитування" надає Вам перевагу стати одним з перших користувачів. Також Ваша електронна адреса буде використовуватися лише за призначенням: для отримання інформаціі лише про додаток та його версіі. Для заповнення "Форми..." перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/u/0/d/1ta ... 16kP0/edit.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Ви ватніки? (у вас іконка в програмі - "ватнік", сторінка в контакті і лада пріора) :lol:
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

Чому зразу ватнік? Наш додаток розрахований на широкий загал користувачів. Серед наших користувачів багато людей і з Росіі і з Бєлорусі і з Молдови і з інших країн. Погодьтеся: не всі розуміють українську мову, а от російську розуміють майже всі. А лада пріора нас покищо влаштовує цілком, особливо з цінами на пальне (5,5-6 л. по трассі, біля 8 по місту взимку).
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Це був трохи жарт, викликаний іконкою до вашої програми про рибалку.
А якщо по темі - то ви кажете що створюєте принципово новий навігатор. Що в ньому принципово нового планується?
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

Основна наша відмінність від існуючих программ - це принципово новий підхід до створення навігатора: ми не корпорація, а всього навсього ті, кого не задовільнили існуючі застосунки і відштовхуємось не від корпоративних правил, а від думки тих, кому це реально стане в нагоді, саме тому і запитуємо у вас.

Насправді, ідей дуже багато. Згодом ми зведемо все докупи та зробимо окреме голосування що потрібно робити першим, а що взагалі не потрібно. Якщо говорити більш конкретно, то ось декілька задумок:
1) Можливість намалювати власний маршрут та слідувати по ньому, також працюємо над алгоритмом, що дозволить прокладувати маршурт по бездоріжжю в автоматичному режимі, аналогів не зустрічали.
2) Можливість відмічати точки та записувати власні голосові коментарі до них. При наближенні до точки буде сказано:- "До точки Х метрів," + ваш коментар (Наприклад: обережно, камінь зліва під водою). Також можна додати власні фото та відео.
3) Можливість додавати власні карти, тобто не тільки ті що зараз існують, а й накладувати фото древньої мапи з кладом на сучасні карти та орієнтуватись по ним.

Звичайно, буде можливість обмінюватися інформацією, отримувати статистику за подорож, розмалювати трек в залежності від швидкості руху на ньому і т.д і т.п.
Ми будемо раді почути ваші ідеї!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Хочу сас планету на айфоні :)
1) офлайн карти, ручне кешування заданого регіона з гугла, яндекса, бінга, і тд і тд (в горах, степах інтернету нема),
2) можливість завантажувати вейпоінти, треки з gpx (тримати іх погруповано),
3) поворот карти і вказання напрямку по компасу,
4) редагування треків, вейпоінтів (якщо зробите щось адекватне на тачскріні - буде вам памятник).
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення povarys »

max писав:Хочу сас планету на айфоні :)
1) офлайн карти, ручне кешування заданого регіона з гугла, яндекса, бінга, і тд і тд (в горах, степах інтернету нема),
2) можливість завантажувати вейпоінти, треки з gpx (тримати іх погруповано),
3) поворот карти і вказання напрямку по компасу,
4) редагування треків, вейпоінтів (якщо зробите щось адекватне на тачскріні - буде вам памятник).
іншими словами Locus але для яблука)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Volodymyr »

Вячеслав писав:1) Можливість намалювати власний маршрут та слідувати по ньому, також працюємо над алгоритмом, що дозволить прокладувати маршурт по бездоріжжю в автоматичному режимі, аналогів не зустрічали.
Garmin. Користуюсь багато років. Як навігатора так і ужиток BaseCamp (раніше MapSource).
Вячеслав писав:2) Можливість відмічати точки та записувати власні голосові коментарі до них. При наближенні до точки буде сказано:- "До точки Х метрів," + ваш коментар (Наприклад: обережно, камінь зліва під водою). Також можна додати власні фото та відео.
Цікава ідея. Головне що б був попит, бо сидіти от і прописувати реально гемр. А наближення до POI це теж стандарт в сучасній навігації. Той же OziExploer
Вячеслав писав:3) Можливість додавати власні карти, тобто не тільки ті що зараз існують, а й накладувати фото древньої мапи з кладом на сучасні карти та орієнтуватись по ним.
Це вже стандарт якщо чесно.

Любе починання добре, головне не потонути в рутині і таки чимось вирізнятися.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Katonych »

Буду занудою, але крім "прокладувати маршурт по бездоріжжю в автоматичному режимі" все решта є давно реалізовано в купі різного софта - locus, sas, ozi ітд
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення povarys »

Katonych писав:Буду занудою, але крім "прокладувати маршурт по бездоріжжю в автоматичному режимі" все решта є давно реалізовано в купі різного софта - locus, sas, ozi ітд
+++

а для прокладання маршруту по бездорі не програма потрібна, а карта з промальованими дорогами
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення pilgrim »

povarys писав:
Katonych писав:Буду занудою, але крім "прокладувати маршурт по бездоріжжю в автоматичному режимі" все решта є давно реалізовано в купі різного софта - locus, sas, ozi ітд
+++

а для прокладання маршруту по бездорі не програма потрібна, а карта з промальованими дорогами
а когда есть карта с прорисоваными дорогами то уже существующие навигаторы спокойно прокладывают по ним маршруты ... тот же Гармин и OSMAnd успешно прокладывают маршруты по хребтам в карпатах ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Ну ще можна класифікувати дороги (тр1, тр2, тр3), бо в офроаді "дорога" - це поняття не однозначне.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення pilgrim »

кстати да .. классификация уровня сложности дороги было бы прикольно ... типа ширина дороги + необходимый дорожный просвет ... а то бывало едешь в Карпатах по дороге по Гармину ... и вдруг дорога превращается в узенькую тропину и усе ))) приплыли :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення povarys »

ага, і ще вид покриття і наскільки розмокає на дощі)))))))))))))
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення robosol »

max писав:Ну ще можна класифікувати дороги (тр1, тр2, тр3), бо в офроаді "дорога" - це поняття не однозначне.
да і класифікація дороги на тр1-тр3 не однозначна, в кожного своє розуміння складності, яке ще й може мінятися в залежності від погоди.
найкраще коли є фото з "контрольних" точок треку, тоді можна зробити більше висновків.
Відповісти