Навігатор по бездоріжжю

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення povarys »

от фото то ідея непогана
але то теж стосується більше карти, бо воно б мало бути приліплено до неї

а загалом можна зорганізуватись і набити таку базу на гуглмапах, з фотками різних участків доріг
включити геолокацію на телефоні і зробити клубну карту до якої був би доступ у всіх учасників

подивився, поклацав, зважив, поїхав
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення climber »

розуміючи кишки суч. комплютера, я б не довірив йому прокладання оффроуд маршруту. дуже сумніваюся в адекватності такої прокладки, вже навіть не говорим про поточну погоду і погоду минулий тиждень що сформувало покриття відповідне на грунті. все що може подитися комплютер - це рельєф і наявність стежок. навіть щоб розпізнати ліс чи поле - то вже сумліваюся що легко вам вдасться...
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення povarys »

climber писав:навіть щоб розпізнати ліс чи поле - то вже сумліваюся що легко вам вдасться...
то файно вдається якшо поєднувати векторні карти з супутниковими знімками
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення climber »

друже, частково займаючись зараз розпізнаванням багато чого можу з сумом сказати що видається все просто а на ділі навіть 90% точності досягти дуже непросто при всій різноманітності життя. наприклад зимою ліс ні разу не схожи на літом і різні типи лісів і різний кут зйомки і т.д.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення pilgrim »

climber писав:наприклад зимою ліс ні разу не схожи на літом і різні типи лісів і різний кут зйомки і т.д.
подобное может решаться статистикой ... должна быть возможность в проге записать параметры авто ... вес/клиренс/тип резины/лебедка ... далее писать лог по мере прохождения маршрута с возможностью легко сбоку клацнуть книпку например и отметить что в этом месте лебедился...

далее что бы потом была возможность когда будет инет засинхронизироваться с сервером ... тогда в будущем тот кто будет ехать по данному маршруту будет сразу видеть в какое время года на какой машине проезжался данный маршрут ... собственно можно эту инфу использовать и для прокладки маршрута ... так как будут введены параметры твоей машины и оно что бы прокладывало по маршруту по которому смогли проехать авто равной или меньшей подготовки ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення robosol »

вот тут Паша видав ключову фразу. сінхронізувати з сервером. якщо прога буде мати джентельменський набір і можливість адекватно шарити контент вот це буде корисним. а якщо добавити чіткий поділ за категоріями, я би навіть назвав то окремими комюніті. і над тим всім гарно попрацювати як в ідейному так і в технічному плані - то може вийти не поганий і корисний комплекс.
до прикладу лозунг - практичність, мультемидійність, соціальність.
а ще одна прокладалка маршруту - то вже не мейнстрімно.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення climber »

якщо прога буде вести сама трек і ще й слухати гіроскопи і матюки штурмана, то це буде саме те.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення robosol »

це якщо по дорозі або по існуючому треку, а коли новий трек кладеш?
та і гіроскопи шо мають сказати? ай-яй-яй тут спуск мені страшно? :)
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення climber »

robosol писав:це якщо по дорозі або по існуючому треку, а коли новий трек кладеш?
та і гіроскопи шо мають сказати? ай-яй-яй тут спуск мені страшно? :)
саме так, мають сказати прискорення. прискорення - це сили що діють, удар падіння, яма.
інтеграл прискорення - це швидкість руху, тобто чи на лебідці, яка передача і т.п.
інтеграл швидкості - це пройдений шлях, тобто статистика якості покриття
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

max писав:Хочу сас планету на айфоні :)
1) офлайн карти, ручне кешування заданого регіона з гугла, яндекса, бінга, і тд і тд (в горах, степах інтернету нема),
2) можливість завантажувати вейпоінти, треки з gpx (тримати іх погруповано),
3) поворот карти і вказання напрямку по компасу,
4) редагування треків, вейпоінтів (якщо зробите щось адекватне на тачскріні - буде вам памятник).

Блін, доведеться купувати айфон )) Перші версії плануються на андроід, але поступово стає видно, що й на айфон теж потрібно робити. Інтеграція з сас-планетою та іншими системами через GPX та інші стандарти також планується.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

Katonych писав:Буду занудою, але крім "прокладувати маршурт по бездоріжжю...
Звичайно, більшість функцій будут перетинатися з вже існуючими програмами, але ж на то воно і базові речі, щоб бути у всіх. Задача заключається в їх покращенні та додаванні нових функцій, виходячи з реальних потреб користувачів. Доречі, зануди - найкращі тестувальники, так що для нас такі коментарі дуже важливі )
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

max писав:Ну ще можна класифікувати дороги (тр1, тр2, тр3), бо в офроаді "дорога" - це поняття не однозначне.

Класна ідея, дякую! Занесу її до списку.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

robosol писав:
max писав:Ну ще можна класифікувати дороги (тр1, тр2, тр3), бо в офроаді "дорога" - це поняття не однозначне.
да і класифікація дороги на тр1-тр3 не однозначна, в кожного своє розуміння складності, яке ще й може мінятися в залежності від погоди.
найкраще коли є фото з "контрольних" точок треку, тоді можна зробити більше висновків.
Думаю, спробуємо якось виділити кольором маршрути в залежності від складності, а вже при перегляді детальної інформації по маршруту можна буде писати якісь нотатки типу: вузька дорога, болото і т.д. + додавати фото з точок.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

povarys писав:от фото то ідея непогана
але то теж стосується більше карти...
Так, це цікава ідея. Зараз на навігаторі рибака тестуємо збреження точок та треків на гугл диск, там можно запросто зробити доступ тільки певному колу осіб та ділитися треками. Подивимося як буде працювати, а тоді вже вирішимо чи залишати чи шукати ще варіанти.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

climber писав:розуміючи кишки суч. комплютера, я б не довірив йому прокладання оффроуд маршруту...
Абсолютно вірно, це задача досить нетрівіальна. Будемо тестувати по вже знайомим маршрутам. А коли гугл зацікавиться розробкою, то буде вже пускати роботів по вашому маршруту за певний час до вас, щоб вони вже точно знали, що там буде :)
Відповісти