ViewRanger для Android

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

тобто проблема, що не хочу заходити в акаунт. це спраді проблема, але вона індивідуальна, бо більшість людей використовують програми з акаунтами і не бояться логінитися.
про офлайн проблему взагалі не розумію. тобто хочеться мати всі карпати, всю країну чи всю землю зразу в телефоні? тут не ясно. якщо для навігації, то їдучи в країну доцільно мати карти тих країн що проїжджатимеш. якщо їдеш в локальну вилазку - навіщо мати купу карт? їх завжди можна дозалити в цивілізації на заправці.
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення sp_grind »

Абсолютно согласен, проблемы индивидуальны, об этом я написал сразу:
sp_grind писав:Но эт всё дело вкуса - так что это только моё мнение.
Ну и дело не в страхах - начнём хотя бы с того, что я залогинен в андроиде в целом - все шаги уже записаны =) Мне непонятно зачем нужна онлайн аутентификация в программе, которая по сути должна работать в жутких е**нях.
По сути по той же причине мне бы хотелось иметь все карты уже готовыми, без каких-либо неуместных онлайн-движений.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

sp_grind писав:Мне непонятно зачем нужна онлайн аутентификация в программе, которая по сути должна работать в жутких е**нях.
Думаю що відповідь банальна - прога таким чином капіталізовується. І потім продасть інформацію що людина з таким мейлом живе в тому районі і їздить по таких маршрутах.
Без зайвих інтимних деталей, але продасть...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення s.pal »

:)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти