У кого яка навігація

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: У кого яка навігація

Повідомлення max »

То все дійсно майже секрет. А назагал майже всерівно чим користуватись, головне вміти користуватись :)
Якщо робити вибір - то треба щось неглючне, щоб мало людські карти.
ЖПС модуль використовую, бо на планшеті нема вбудованого ЖПС. Холодний старт - пох. За 15 хв до старту включив і далі воно цілий день не виключається. Але також до цього планшета мож підключити інший ЖПС (гармін наприклад), телефон, тд, по юсб, вайфай чи блутуз, все що здатне видати координати по якомусь протоколу в nmea форматі.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: У кого яка навігація

Повідомлення Volodymyr »

Garmin Montana або аналоги. Надійність, точність, автономність. Можливість роботи як з власними мапами так і з будь якими іншими растровими картами та супутниковими знімками як по окремо так і в режимі накладання.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: У кого яка навігація

Повідомлення bugan »

robosol писав:bugan, тут написана спеціально тема про навігацію на андроїд. там же карти на любий смак! скажи, чому би не полінитися і не подивитися пару тем у відповідній гілці? всі питання які виникають час від часу стараємось занотовувати на форумі. все посортовано по темам. якщо трошки поцікавитися по форуму то можна знайти дуже багато цікавого, головне побороти лінь!
Та бо це все моя не терплячисть :roll: Хочу все й одразу :?
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
dtep
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2014, 10:01
Ім'я: Дмитро
Авто: Suzuki Jimny
Контактна інформація:

Re: У кого яка навігація

Повідомлення dtep »

На кордоні я їхав з ipad і генштабовськими картами. На планшеті стояв Galileo. Декілька екіпажів питали мене, що це за софтінка, і дивувались. Ось, дійшли руки, накатав невеликий огляд. Може кому згодиться. На змагання не підійде, але для експедицій чи рибальства - саме воно.
http://travelforfun.org/?p=742&lang=ru
Відповісти