Выбор видеорегистратора

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
SAMURAY
Повідомлень: 41
З нами з: 14 червня 2008, 17:11
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Выбор видеорегистратора

Повідомлення SAMURAY »

Друзi!
У кого какой видеорегистратор? А нужен ли?
Что посоветуете? И как выбрать?! На что внимание обратить?
Эти нормальные?: http://vs.ua/stati/transport/3073-video ... -not-to-be
ONE LIFE - ONE TRY !
www.vs.ua
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення myshketer »

Эти нормальные
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення автобат »

А все зависит от вас. Что ві хотите видеть, на сколько серьозно подходите к вопросу видеорегистрации происходящего вокруг вас. У меня самій дешевій за 180 грн. Был бы он на 10 грн дороже, я б его не купил. Висит на лобовухе, периодически отваливается, карта памяти сдохла и я на него забил большой гвоздь. Может, когда-то и подумаю, что зря, но пока счтитаю ненужной цацкой. Если вам просто снять, как проезжаете препятсятвия, ну, может быть. Если для просто так, то нахрен не нужен, если вы для суда, то суду на него тоже глубоко какать. Разве что, во время необходимости, вы правильно выставили дату и время, взяли с собой еще ноутбук с чистой флешкой про запас. Тогда вам необходимо будет переписать копию на чистую флешку, приобщить эту копию к протоколу, свою флешку с записью зашить в трусы. Только в этом случае суд примет во внимание видеозапись, но не посчитает ее прямым доказательством. Вот и выбирайте теперь, что вам больше нужно: видеорегистратор или шпондерочку на пасху купить :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
SAMURAY
Повідомлень: 41
З нами з: 14 червня 2008, 17:11
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення SAMURAY »

:-))) Для меня главное в этих девайсах: быстросъемность, долгое время работы, качественная картинка, и простота эксплуатации!Ну и цена само собой..7
Но блин их столько...... хрен разберешься без 100 грамм ))
ONE LIFE - ONE TRY !
www.vs.ua
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення sp_grind »

Добрый день.
После пользования дареным китайским ровно один раз захотел взять нормальный.
Я слышал хорошие отзывы и смотрел обзоры про Mio MiVue 358 - модель очень хорошая (уже есть и поновее).
Давно добавил его на розетке в корзину, а потом как-то забыл и не купил. А может просто зажал деньгу на тот момент =) Когда добавлял в корзину цена была около 1020 грн.
В понедельник вспомнил про видеорегистратор в контексте Карпатского Кордона. Зашёл на розетку. Моя покупка ждала меня в корзине. За 1640 грн. Зашёл сегодня - 1440 грн.
Если всё-таки решу брать - то буду брать именно этот. Но не сейчас.
Аватар користувача
SAMURAY
Повідомлень: 41
З нами з: 14 червня 2008, 17:11
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення SAMURAY »

Да.... цены как на дрождях...
ONE LIFE - ONE TRY !
www.vs.ua
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення pilgrim »

Parkcity DVR HD 710 не плохой .. качественно пишет, так же пишет жпс трек, скорость движения, с жопеса обновляет время, есть внутренняя батарея так что если надо заглушить машину и продолжить снимать то тож можно ... снимается вешается довольно быстро
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення MOTOR »

Підтримую автомата в тому питанні.
Річ нафіг не потрібна, якщо треба екшн камеру, беріть го про, а не взяти авнокитай і плювтись чого то я був такий жадний.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення AM »

Щось дуже подібно, що автор теми ставив для себе за мету не знайти собі, а прорекламувати викладені ним реєстратори ... ;) Хоча я можу і помилятись...
А для підтримки розмови - мав 2 рази досвід використання. 1 - при поїздці на Петрос. 2 - при поїздці на Кордон Плюс. Зробив такі висновки (крім якості картинки, надійності кріплення, куту огляду ітд)
1. Реєстратор має мати не менш як 10 годин запису (в нас був на 5 годин, і за умови, що було щось цікаве зупиняйся і скидай те що записав посеред дня бо втратиш)
2. Реєстратор до дупи при поїздкаїх де багато болота (на Кордон Плюс - ми вже навіть не мили шкло біля нього, бо постійно захляпувало наглухо болотом, а він стояв в зоні, яка не покривається щітками. І навіть якщо б там де покривається щітками, все одно замахаєшся чистити). Але при поїздки де менше болота (наприклад в гори повище 1500 де більше каменів) - можна жити.
Востаннє редагувалось 18 квітня 2014, 00:03 користувачем AM, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення pilgrim »

MOTOR писав:якщо треба екшн камеру, беріть го про, а не взяти авнокитай і плювтись чого то я був такий жадний.
а по поводу экшн камеры я себе взял "авнокитай" АEE Magicam SD21 и ниразу не пожалел :) в комплекте куча штук которые в гоу про докупаются отдельно и стоят как еще одно гоупро ... к тому же есть циклическая запись и можно юзать как видео регистратор :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення MOTOR »

Не спорю є і нормальний китай але то треба вміти розбиратись.
Так як я в тому не розбираюсь, то весь відношу до першої категорії
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення MOTOR »

В тих речах мене навіть більше непокоїть не сама якість того пристрою а відсутність сервісних центрів, і запчастин.
Вот зламав щось випадково, і все в мусор!!!
чого не скажеш про брендові речі.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення pilgrim »

Согласен... китай во многом лотерея... Хотя с другой стороны сейчас почти все там делают)))
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення ярко »

річ дуже корисна, особливо в умовах,де порушуються правила дорожнього руху.Коли подорожуєш, маючи карту памяті 16-32 гіг,можна потім на великому екрані все передивитись в хорошій якості.
http://130.com.ua/uk/product/car-dvr-gl ... -with-lcd/ в мене така модель вже 3 роки живе в машині, був одного разу глюк, але резетнувся і все ок. Знімає нормально.Якщо цікавить-в лічку скину ролік з нього.
Знімається швидко,якість нормальна,ціна також.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
SAMURAY
Повідомлень: 41
З нами з: 14 червня 2008, 17:11
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Выбор видеорегистратора

Повідомлення SAMURAY »

AM писав:Щось дуже подібно, що автор теми ставив для себе за мету не знайти собі, а прорекламувати викладені ним реєстратори ... ;) Хоча я можу і помилятись...
Помиляетесь ;)
Спасибо за советы и ссылки, буду разбираться!
Китайские я сразу отмел, так как качество превыше всего!
А они все на карточках работают?
ONE LIFE - ONE TRY !
www.vs.ua
Відповісти