Андрозік питання по картах

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Markus
Повідомлень: 100
З нами з: 22 березня 2012, 23:28
Ім'я: Маркіян
Авто: Уаз 3151

Андрозік питання по картах

Повідомлення Markus »

Купив собі планшет lenovo A3000 встановив андрозік а карт не має .Шо тре зробити і хто може кинути якісь якісні хоча б західної України а то й всі частини
Мені чотирнадцять минало я на уазі ставив тормоза
Аватар користувача
verta
Повідомлень: 128
З нами з: 13 квітня 2009, 11:56
Ім'я: Тарас
Авто: Nissan Patrol Y60 4.2D

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення verta »

Приходь з флешкою запишу
Бензин есть, фары светят, прорвемся
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення ярко »

Markus писав:Купив собі планшет lenovo A3000 встановив андрозік а карт не має .Шо тре зробити і хто може кинути якісь якісні хоча б західної України а то й всі частини
Маркіян, а в ньому є вхід на модем? шукаю такий, щоб була можливість в горах мати інтерент.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення Volodymyr »

Markus писав:хто може кинути якісь якісні хоча б західної України а то й всі частини
http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=27&t=4103 - тут повно лінкив де скачати карти + Google.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Markus
Повідомлень: 100
З нами з: 22 березня 2012, 23:28
Ім'я: Маркіян
Авто: Уаз 3151

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення Markus »

. Маркіян, а в ньому є вхід на модем? шукаю такий, щоб була можливість в горах мати інтерент
там вбудовай модем і можливість вставити дві карточки + 3g
Мені чотирнадцять минало я на уазі ставив тормоза
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення pilgrim »

Markus писав:Шо тре зробити і хто може кинути якісь якісні хоча б західної України а то й всі частини
на рутрекере полно карт для Озика http://rutracker.org/forum/viewforum.ph ... &start=100
вот например километровки http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2079292
и вот 500 метровки http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2210331
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення ярко »

Markus писав:там вбудовай модем і можливість вставити дві карточки + 3g
мені потрібен тільки під мій модем від тої мережі,яка тут є. WIFI в горах не канає :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення Volodymyr »

Причому тут WIFI? :evil: Тобі ж нормально пишуть що там вбудований модем на дві картки 3g. Вставляєш 1 чи 2 сімки і маєш інет в горах
характеристики, відгуки.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення robosol »

Volodymyr писав:Причому тут WIFI? :evil: Тобі ж нормально пишуть що там вбудований модем на дві картки 3g. Вставляєш 1 чи 2 сімки і маєш інет в горах
характеристики, відгуки.
О, в мене є така ленова. Можу скласти відгук. Девайс мега зачетний, достатньо компактний, можна в задню кишеню джинсів запхати, екран супер, все класно, тільки вот з карточками - там не все так просто. Можна втулити будь яку карточку і мати інет по GPRS, але з справжнім 3G туго. Пробував мтс карточку з модема - так і не завівся, пішов шукати карточку з 3G - так і не знайшов яку можна втулити що б запрацювало. В офіційному представнитстві интертелекома ( вроді як монополісти 3G umts в україні) дивляться великими здивованими очима, ніби я їх питаю атомарну масу дейтерію.
Так поки що і закинув цю їдею, може хтось з таким кейсом стикався, був би вдячний за шарінг досвідом. Є ще варіант з переносним модемом з WiFi точкою. працює в автономці 3-4 години і роздає інет на право і на ліво по вайфаю.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення ярко »

robosol писав:
Volodymyr писав:Причому тут WIFI? :evil: Тобі ж нормально пишуть що там вбудований модем на дві картки 3g. Вставляєш 1 чи 2 сімки і маєш інет в горах
характеристики, відгуки.
О, в мене є така ленова. Можу скласти відгук. Девайс мега зачетний, достатньо компактний, можна в задню кишеню джинсів запхати, екран супер, все класно, тільки вот з карточками - там не все так просто. Можна втулити будь яку карточку і мати інет по GPRS, але з справжнім 3G туго. Пробував мтс карточку з модема - так і не завівся, пішов шукати карточку з 3G - так і не знайшов яку можна втулити що б запрацювало. В офіційному представнитстві интертелекома ( вроді як монополісти 3G umts в україні) дивляться великими здивованими очима, ніби я їх питаю атомарну масу дейтерію.
Так поки що і закинув цю їдею, може хтось з таким кейсом стикався, був би вдячний за шарінг досвідом. Є ще варіант з переносним модемом з WiFi точкою. працює в автономці 3-4 години і роздає інет на право і на ліво по вайфаю.
от і я про це, якщо вже маю модем, і він добре працює, то нафіга мені робити експерименти за 220 дол? буде встроєний модем працювати чи не буде з місцеми оператором. і мудохатись з витяганням сімки? достатньо входу USB і все тіп-топ.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення Volodymyr »

В тих відгуках пишуть:
Для звонков есть альтернативная прошивка A3000_A422_000_006_130517_WW_CALL (детали на 4pda.ru и lenovo-forums.ru) Если в вашем городе есть покрытие 3G от Utel, то лучше взять их карточку. Если нет, то карточку любого GSM оператора с 2G (GPRS / EDGE). Не берите стартовый пакет 3G от МТС, он не подойдет! Мелкий шрифт может слегка "плыть" по контуру. Т.е. тут всё индивидуально, и размер шрифта можно настраивать под себя.
Подробнее: http://rozetka.com.ua/lenovo_ideatab_a3 ... b=comments
Вибач, не зміг втриматись. Але дейтерій це 2Н, відповідно атомарна маса в нього 2. В тритію - 3. Простіше не буває.
robosol писав:дивляться великими здивованими очима, ніби я їх питаю атомарну масу дейтерію.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення max »

robosol писав:Можна втулити
3моб (колишній утел) не пробував? (на айпаді працює)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення max »

а модемом з радіо точкою доступа може слугувати майже любий тіліфон (айфон вміє, на андроїд здається був софт)
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення robosol »

Volodymyr писав: Вибач, не зміг втриматись. Але дейтерій це 2Н, відповідно атомарна маса в нього 2. В тритію - 3. Простіше не буває.
robosol писав:дивляться великими здивованими очима, ніби я їх питаю атомарну масу дейтерію.
- Власне я їх питаю те що вони повинні як постачальники послуги знати, а вони не хочуть відповідати.
max писав:3моб (колишній утел) не пробував? (на айпаді працює)
- треба буде спробувати, а де їхне офіційне представнитство? щоб можна було прийти до них і на місці розібратися шо куда. Спасибі.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Андрозік питання по картах

Повідомлення ярко »

Володя, там нічого у відгуках про Магтіком не сказано :) от якби було-питань нема, повторюсь: не хочу за 220 дол робити екперимент,якщо вже є модем, тому і задав питання
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Відповісти