Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
vwe
Повідомлень: 10
З нами з: 05 листопада 2012, 20:07
Ім'я: Олександр
Авто: різні

Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення vwe »

Отже є ідея створити АвтоМотоВелоРадіо Канал Львів, що це таке і як воно працює: в місті встановлюється ехо-репітер (по народному попугай) тобто радіоапаратура яка приймає повідомлення- записує і повторює його на тій самій частоті, тобто маючи радіостанцію малої потужності (ціна 20 - 40 $ початкового класу) яка працює в загальнодоступному LPD діапазоні, дозвіл на користування НЕ ПОТРІБЕН, ви зможете передавати та бути в курсі всієї дорожньої обстановки а також мати канал оперативного радіозвязку з великою кількістю авто в місті.

Наприклад в Києві є:
434,200-Велорепитер, юг Киева,
434,325- AUTOUA,
434,675-Моторепитер, Теремки
434,700-Мотохелп, без тона, Соломенка.
434,800-Золотоноша.
434,950-Киев Печерск.
438,650 юг Киева.
439,750-эхорепитер Украинской службы спасения, Соломенка.

Отже хто може допомогти знайти максимальну висоту у Львові Із безпечним приміщенням потрібна мінімальна площа для встановлення апаратури і наявність 220 В. Напр. Високий Замок, телецентр, податкова (дах), будинок на куті Стрийська-Сахарова або інші... Апаратура завдяки небайдужим людям вже є, залишилось знайти "висоту", проект НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ тому тримається тільки на небайдужих ентузіастах !!!


Пришло время конкретно взяться за решение вопроса с эхо-репитером. Прения длятся уже очень долго и, к сожалению, безрезультатно. Года назад, когда репитер был мною запущен, он проработал 3 месяца, из-за отсутствия консенсуса с хозяином "высоты" был демонтирован. После он стоял и работал у меня дома (высота оставляет желать лучшего). Теперь он установлен (моими и еще одного человека титаническими усилиями) на телецентре у подножья Высокого Замка, где он тоже так и не подключен к электросети из-за разногласий подрядчика с руководством здания. Мои силы на исходе, да и один в поле не воин. По-сему прошу и предлагаю заинтересованным лицам подключиться к поиску подходящей "высоты", потому как сам я всё делать не успеваю да и не хватает меня одного. Если у кого-то есть какие-то идеи - пишите: ur5wla@ukr.net
Заранее благодарен всем откликнувшимся.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення Katonych »

А как LPD-шка добивать-то до репитера будет? Она-ж в условиях города, а особенно Львова, весьма недалеко достаёт. К тому-же надо LPD-шку держать постоянно включеной, а это или стационар - или "каждый раз не забудь включить", что врят-ли прокатит.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення _!Ostap!_ »

Ідея класна, підтримую!!!! якщо даний сервіс появиться у Львові залюбки ним користуватимусь
але на мою думку лише на ентузіазмі вона триматись не буде. Стандартні ходи на мою думку наступні:

1) зібрати людей котрі готові вкласти в це гроші (інвесторів)
2) закупити кілька таких репітерів
3) арендувати "висоти" та найняти персонал для технічної підтримки
4) дочекатися правильного моменту, до поки народ зацінить і сервіс стане популярним (якщо народ зацінить і сервіс стане популярним)
5) набрати рекламодавців, пускати в ефір коротенькі тематичні реклами типу "СТО у Васі"
6) отримані кошти використовувати на оплату подальшої аренди та техпідтримки, виплати дивідендів інвесторам

Само собою все це діло варто зараєструвати згідно чинного законодавства, отримати ліцензії укрчастотнагляду, сплачувати податки.
Мені здається лише в такому випадку дана ідея матиме право на життя та успіх, коли це серйозно і відповідально, а не развлікуха на вихідних
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

Я не дуже радіолюбитель, але мені здається що сибишка працює дальше і є практично в кожній машині, не потрібно реєструвати, дальнобойщіки завжди в темі, таксісти ще деякі є на каналах.
Нормальна потужна антена стаціонарна буде бити на далеку відстань, а решта тра щоб спеціаліст сказав.
Скажу так, в нас Наваріїї стояла антена на висоті метрів 5 + довжина антени, а на луганській матрів 20 і валило нормально.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення pilgrim »

_!Ostap!_ писав:5) набрати рекламодавців, пускати в ефір коротенькі тематичні реклами типу "СТО у Васі"
Недавно абалдел, услышал рекламу бензозаправки на 15 канале СБшном :)
s.pal писав:мені здається що сибишка працює дальше і є практично в кожній машині, не потрібно реєструвати, дальнобойщіки завжди в темі, таксісти ще деякі є на каналах.
А вот кстати репитер для СБ было бы прикольно ... все таки та что на машине она не на весь город бьет, а так можно было бы обчатся по всему городу :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

pilgrim писав: недавно абалдел, услышал рекламу бензозаправки на 15 канале СБшном :)
s.pal писав:мені здається що сибишка працює дальше і є практично в кожній машині, не потрібно реєструвати, дальнобойщіки завжди в темі, таксісти ще деякі є на каналах.
А вот кстати репитер для СБ было бы прикольно ... все таки та что на машине она не на весь город бьет, а так можно было бы обчатся по всему городу :)
Я с Мушкетером сам слышал, на довольно большом расстоянии и они нас слышали.
Вот про сиби я и говорю тема.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення pilgrim »

на большом, не спорю но далеко не через весь Львов ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

pilgrim писав:на большом, не спорю но далеко не через весь Львов ...
Карочи, отвечай, ты за?)))
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення pilgrim »

за репитер CBшки? да за .. а разве есть кто-то против? )))
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення Volodymyr »

А як що до радіо тролів?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення myshketer »

Да, Саша, расскажи, как мы дальнобоям спать не давали :D
vwe
Повідомлень: 10
З нами з: 05 листопада 2012, 20:07
Ім'я: Олександр
Авто: різні

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення vwe »

Katonych писав:А как LPD-шка добивать-то до репитера будет? Она-ж в условиях города, а особенно Львова, весьма недалеко достаёт. К тому-же надо LPD-шку держать постоянно включеной, а это или стационар - или "каждый раз не забудь включить", что врят-ли прокатит.
Постараюсь ответить: мощность LPD-шки 0,5 Вт и связь между ними на их антенки(резинки) на уровне земли это максимум 4-5 км. но если репитер стоит примерно на крыше податковой (хотя скорее туда не пустят, там связь органов) или на высоком замке с хорошей антеной на высоте, то репитер "услышет" с любой точки города LPD-шку с её 0,5 Вт и повторит то что услышал с мощностю уже 25 Вт что и будет слышно на весь город и окраины в растоянии этак 25-50 км.

http://radio.autoua.net/radio/Howitworks/

"К тому-же надо LPD-шку держать постоянно включеной" - ну впрочем да, когда нужна оперативная инфа про ситуацию на дорогах. Есть анекдот: голос в телефонной трубке "Здраствуйте это из СБУ к вам звонят" в ответ "я знаю" "а откуда" "да только СБУ может дозвонится на выключенный телефон".
_!Ostap!_ писав:Ідея класна, підтримую!!!! якщо даний сервіс появиться у Львові залюбки ним користуватимусь
але на мою думку лише на ентузіазмі вона триматись не буде. Стандартні ходи на мою думку наступні:

1) зібрати людей котрі готові вкласти в це гроші (інвесторів)
2) закупити кілька таких репітерів
3) арендувати "висоти" та найняти персонал для технічної підтримки
4) дочекатися правильного моменту, до поки народ зацінить і сервіс стане популярним (якщо народ зацінить і сервіс стане популярним)
5) набрати рекламодавців, пускати в ефір коротенькі тематичні реклами типу "СТО у Васі"
6) отримані кошти використовувати на оплату подальшої аренди та техпідтримки, виплати дивідендів інвесторам

Само собою все це діло варто зараєструвати згідно чинного законодавства, отримати ліцензії укрчастотнагляду, сплачувати податки.
Мені здається лише в такому випадку дана ідея матиме право на життя та успіх, коли це серйозно і відповідально, а не развлікуха на вихідних
для початку "вкласти в це гроші" не потрібно, є репітер, антени є людина яка на власному ентузіазмі готова все зробити але немає часу/можливості ходити і просити/шукати місце. Взагалі місце є на даху телецентру на Вис.замку але проблема з дозволом на підводку 220 В.

Реклами не повинно бути, проект не комерційний а аматорський, коли гроші це вже зовсім інша пісня.

кілька таких репітерів - не може бути, який тоді слухати, в принципі кілька репітерів може бути якщо наприклад клуб 4х4 захоче мати свій відокремлений або там байкери захочуть, але для початку повинен бути один загальний.

СБ 15 канал добре але на трасі, а в місті воно не поможе, і хто хоче слухати відбірний мат ???

Від "радіо тролів" репітер закривається кодом, тобто кричи не кричи, без коду не відкриється репітер, код і інші технічні дані буде повідомленно зацікавленним в приват.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

to: vwe
СБ 15 канал добре але на трасі, а в місті воно не поможе, і хто хоче слухати відбірний мат ???

А чому не поможе, і кому заважає відбірний мат, та й переключитись з 15 каналу можна на любий.
І думаю СиБишка реально потужніше маленькох радейкі.
ИМХО.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення AM »

vwe писав:Постараюсь ответить: мощность LPD-шки 0,5 Вт и связь между ними на их антенки(резинки) на уровне земли это максимум 4-5 км.
Маю малопотужну радіостанцію в 0,5 вт, але не ЛПД а ПМР фірми моторола за 600 грн пара в метро (хоча принципово для дальності думаю це значення не має). Ні разу не вдалось нею покрити відстань в більше як 1,5 км, а в місті не більше 1 км. Щось сумніви гризуть що вона дістане з нового львова наприклад (не беру більш віддалені районі типу сихів, левандівка, кульпарківська чи грінченка) до репітера на високому замку.

Хоча принципово ідею теж підтримую, і мені не має значення якого діапазону буде репітер. Маю пяти ватну радейку, яка покриває і ЛПД і ПМР, ну і звичайно окремо СБ. Колись навіть цю тему на цьому ж форумі піднімав.
vwe писав:Взагалі місце є на даху телецентру на Вис.замку але проблема з дозволом на підводку 220 В.
А в чому проблема із 220? В мене там колись працювала знайома, хоча не знаю чи ще працює, можна запитатись.
vwe писав:СБ 15 канал добре але на трасі, а в місті воно не поможе, і хто хоче слухати відбірний мат ???
Щодо СБ - не обовязково 15 канал, можна і якийсь інший
Mak
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 35
З нами з: 03 лютого 2009, 16:43

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення Mak »

Не сочтите за рекламу, но Puxing`и, которыми Покемон тарил народ, спокойно говорят между собой с Тарнавського 103 до Богуна, без помех. На 4хх Мгц

Я за идею, но правда рацией пользуюсь только на покатушках. А погороду на велике или еще как-нить с рацией-малявкой было бы интересно - и не надо с собой антенну на 2м таскать и аккум в рюкзаке.
СБ в городе? Не считаю нужным. Я за LDP и иже с ними

П.С. Тут есть специалисты по рациям и радио по лучше меня, но хочу сказать, что хороший прием и дальность передачи обеспечивает в рации не только ее мощность, но и чувствительность. Утрированный пример. Если у рации будет никакая чувствительность, то и с 5 ватной рацией через стенку ничего не услышать.
Одно время наблюдал таксистов ну с очень уж маленькими рациями, но при этом они вполне себе общались с базой. Рации были не СиБи. Так что как-никак, а город накрыть можно при соотв. аппаратуре
Відповісти