Унификация клубных УКВ частот

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: СВЯЗЬ

Повідомлення s.pal »

Я за Клубний канал!
Нормально налаштувати його всім і користатись, саме цікаве те що деколи по місту їдеш і хотів би з кимось поговорити, ан нЄту. Деколи хтось проскочив і поки ту мобілу дістанеш дзенькнути, а та хрен зним потім, булоб радей ко крикнув привіт жруже як справи і веселіше жити.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СВЯЗЬ

Повідомлення robosol »

Думаю має сенс слухати канал С15am як канал для виклику, якщо хтось не хоче слухати дальнобій, то можна наразі хоча б той самий С16fm. Я маю намір послухати ефір, знайти канал де найменше перешкод і поближче до 15-го каналу. Чому так, бо ксв антени настроюється на якусь хвилю/канал, і чим ближче до неї тим краще ксв, чим далі - тим гірше. Отже думаю проведу випробування ефіру, і за пару тижнів щось виберемо. наразі С15am і С16fm, якщо нема заперечень.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот.

Повідомлення robosol »

УКВ 144 - це троха не пуксінг, в теорії працюють, але далеко не всі. Технічна можливість є, але треба троха в прошивці рації ковирятися, бувають версії розлочені з коробки. Але то пуксінги, не всі УКВ портативки підтримують 144 МГц. Оскільки радіо в першу чергу для спілкування то: згідно голосовалки "Які в кого радіостанції?" - СБ 27МГц + УКВ 400-470 МГц, (пуксінг або щось блатніше)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот.

Повідомлення Volodymyr »

На етапах ЧУ з трофі-рейдів використовували УКХ: 144.500, нормально. 145.000 чи 144.000 зайнята чимось, так що саме на нульовій не варто. Я уточню за це. СВ використовували: 18 АМ.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення myshketer »

Volodymyr писав:На етапах ЧУ з трофі-рейдів використовували УКХ: 144.500, нормально.
И что?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення автобат »

Розбанили заразу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
STALKER
Повідомлень: 35
З нами з: 01 лютого 2013, 01:02
Ім'я: Сергей
Авто: L/R1
Звідки: Одесса

Re: Унификация клубных УКВ частот.

Повідомлення STALKER »

robosol писав:УКВ 144 - це троха не пуксінг, в теорії працюють, але далеко не всі.
Попытаюсь внести ясность.
1-Puxing Px2r существует в двух вариантах. В 70ке и в 2ке. Так что УКВ 144 это и пуксинг тоже.
2-Puxing это не только конкретно эта модель. Существует много двух диапазонок, например 888.
myshketer писав:
Volodymyr писав:На етапах ЧУ з трофі-рейдів використовували УКХ: 144.500, нормально.
И что?
Люди выбрали оптимальную связь для своих условий.
http://4extreme.com.ua/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот.

Повідомлення pilgrim »

STALKER писав:
myshketer писав:
Volodymyr писав:На етапах ЧУ з трофі-рейдів використовували УКХ: 144.500, нормально.
И что?
Люди выбрали оптимальную связь для своих условий.
возможно для них она оптимальная ... а тут в клубе-форуме почти у всех обычные пуксинги в которых нету 144 ... так что енто ниочем :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
STALKER
Повідомлень: 35
З нами з: 01 лютого 2013, 01:02
Ім'я: Сергей
Авто: L/R1
Звідки: Одесса

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення STALKER »

Всё правильно. Каждый клуб выбирает оптимальные частоты и оптимальные рации для своих тех условий.

Самое главное, что у Вас дело сдвинулось с мёртвой точки.


По поводу "ниочём". Объясню . Я указал диапазон пуксингов для того, чтобы случайно зашедший и прочитавший тему человек не составил для себя неверное мнение, что Пуксинг не может работать в двойке.
Пуксингов очень много, они работают в разных диапазонах. Есть и такие, с которыми можно купаться.
Ваши Puxing PX-2R для Вас являются идеальными и оптимальными рациями, по крайней мере на данный момент. Мы их переросли в первые пол года. У нас с крошечных 2х ваттных Пуксингов начинали почти все. Появились они у нас около 3-4 лет назад практически первыми, так как весь товар в основном идёт из Одессы. Неоспоримое достоинство модели это вес, размер и совместимость с Нокией по аккуму и зарядке. Но это уже не в этой теме.
Я это говорю с учётов пройденных ошибок.

Ничего личного, просто высказал своё мнение с учётом проделанных ошибок.
Востаннє редагувалось 06 січня 2014, 12:33 користувачем STALKER, всього редагувалось 1 раз.
http://4extreme.com.ua/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення pilgrim »

STALKER писав:Самое главное, что у Вас дело сдвинулось с мёртвой точки.
А у нас оно и не стояло на мертвой точке :D мы как пользовались рациями - сибишками и пуксингами так и дальше пользуемся ... имхо вообче ниче не поменялось
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
STALKER
Повідомлень: 35
З нами з: 01 лютого 2013, 01:02
Ім'я: Сергей
Авто: L/R1
Звідки: Одесса

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення STALKER »

Тогда приношу свои извинения за не нужные советы. Обещаю больше с ними в темы не лезть.
http://4extreme.com.ua/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення s.pal »

STALKER писав:Тогда приношу свои извинения за не нужные советы. Обещаю больше с ними в темы не лезть.
Ну закрывать рот кому то считаю не уместным, ведь мы демократическое общество, а по новомодбнему эвропэйскэ.
Так, что пишите всегда интересно узнать, что то новое. Просто реально сейчас все накупились тех пуксингов шо блох, цена, качество всех устроили, вот потому и пользуемся, хотя далеко не все их еще имеют, хотя моторолки из "Метро" кним пришиваются сам проверял работает.
Возможно беседующие друг друга не поняли. А вообще для связи есть великое множество устройств и с разными диапазонами. На данный момент пользуемся этим, что есть, хороше, что хоть чем то пользуемся. С долбаным кризисом не всем на выезды хватает не то, что бы на радейки.
Ю велкам. :)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення s.pal »

Народ!, я тут поспілкувався з продаваном радейок та антен.
Ми в ньогого вже не раз купували товар і можемо говорити про знижки.
Антени Lemm 2001 Turbo 490грн.(правда не уточнив чи російскі чи европейскі) в залежності від кількості антен і часу закупки,зробить скидочки.
Давайте зголошуйтесь, хто хотів би мати такі антени для того щоб в клубі був налагоджений звязок.
Я+
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення myshketer »

+1
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Унификация клубных УКВ частот

Повідомлення robosol »

блин еще и со скидко, тоже хочу бАльшую антенну!
+1 (только хочу европейской сборки)
Відповісти