Вибір рації

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
veter67
Повідомлень: 49
З нами з: 29 січня 2010, 18:45
Ім'я: Ігор
Авто: YAZ
Звідки: Львів

Re: Вибір рації

Повідомлення veter67 »

Купив мідлан1050 за 130у.е2шт.На кордоні провірив працюе в колоні супер.В місті мясо комбінат-----скора допомога.
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вибір рації

Повідомлення konkord »

Всім привіт!
Народ порадьте! Товариш віддає дуже дешево СВшку Dragon MX - 430. 43 MHz по причині, що вона йому без потреби.
Так як я в радіо, як баран в зорях, в мене запитання: чи буде вона вона без пере-настройок, нормально працювати в мережі ваших радіостанцій :?: :)
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Вибір рації

Повідомлення tad100 »

Буде
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вибір рації

Повідомлення konkord »

Тарасе! БЕЗМЕЖНО вдячний! :D
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір рації

Повідомлення Толик »

При всьому великому бажанні МХ 430 не звяжеться з СВ 27 МГЦ.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Вибір рації

Повідомлення s.pal »

Так, народ я пропоную встановити , а може вони вже встановлені стандарти і під них підбірати радіостанції.
Бо наприклад нафік мені радейко яке ні з ким не зможе звязатись.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

Толик писав:При всьому великому бажанні МХ 430 не звяжеться з СВ 27 МГЦ.
Цілком згідний, бо СВ-шний діапазон не може мати частоту 43 МГЦ. СВ - це по замовчуванню 27 з копійками МГЦ, тому в інфі Конкорда якась плутанина - або то радіо, що йому віддають не СВ, або воно не 43 МГЦ.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Вибір рації

Повідомлення tad100 »

Ключево слово віддає, тому треба брати, а те, що по ньому звязатись з кимось буде проблематично, ну і що? По СВ ти теж ні з ким не свяжешся.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

s.pal писав:Так, народ я пропоную встановити , а може вони вже встановлені стандарти і під них підбірати радіостанції.
Бо наприклад нафік мені радейко яке ні з ким не зможе звязатись.
Щодо стандартів. Всі стандарти класифіковані, а смуги радіочастот, на яких дозволяється сидіти цивільним користувачам давно розписані. Ми можемо лише вибирати між тими кількома, які можна використовувати. Класифікація розписана в Рішенні Нац. комісії радіозв язку №1174 від 23.10.2008р. (зі всіма змінами, які було внесено після тої дати). Як доберуся до повного тексту, то треба буде його фрагменти, що стосуються класифікації виставити на форум, щоб припинити "блукання в темряві".
Ще є частоти, які офіційно не дозволені, але які в лісі інспекція радіозв язку відслідкувати не зможе, бо невідомо чи в райцентрах є машини з пеленгатором (в обласних центрах точно є) і чи зможе вона доїхати туди, куди їздять джипери. (Це останнє стосується Мідланда GXT 1050, бо того стандарту в переліку дозволених немає). І то пеленгувати починають тоді, коли влазиш на чужу частоту і комусь робиш перешкоди, він пише скаргу і починають шукати хто винен (або планові перевірки ефіру). Більше проблем щодо радіостанцій може бути з ДАІшниками, бо вони коли бачать антену з радіостанцією, то можуть поцікавитись щодо дозволу на використання. Колись в пошуках інфо про радіостанції на очі попадав якийсь спільний наказ Вищого радіовідомства і МВС, який давав право ДАІшникам перевіряти наявність дозволів на радіостанції (треба пошукати його і вияснити чи він ще діє).
Востаннє редагувалось 16 травня 2010, 18:10 користувачем Denon, всього редагувалось 3 разів.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

tad100 писав:Ключево слово віддає, тому треба брати, а те, що по ньому звязатись з кимось буде проблематично, ну і що? По СВ ти теж ні з ким не свяжешся.
Так віддає ж не задурно, а ДЕШЕВО. Тобто шось заплатити все одно тра... А нащо платити (навіть небагато) за то, що тобі ні до чого... Щоб себе потішити, що в тебе щось є? Чи поставити в сервант за шкло? :?
Сьогодні почув по ящику влучну фразу про діяльність екстрасенсів та інших "цілителів". Автор афоризму порівняв іхні "послуги" з сексом по телефону - каже "люди платят деньги за то, что б поиметь себя" :lol: І в переносному смислі слова він цілком правий.
Тож не будемо вестися на дешевий непотріб. Вже сама доводка машини "до кондиції" є недешевим проектом. А в непродуманих витратах нічого доброго нема. Хіба може комусь гроші кишені тиснуть, тоді можна сміло колекціонувати барахло.

Тарас, то не є критика в твою адресу, а так - думки вслух ... і не тільки про радіо, а взагалі...
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір рації

Повідомлення Толик »

СВ на мій скромний погляд є досить корисною на трасі, і не безкорисною в лісі і змаганнях на зразок "кордону". Про лишні гроші - демагогія, все робиться для власного задоволення, в т.ч. і підготовка машини. Ви ж її не використовуєте для заробляння грошей, а для отримання позитивних емоцій? А на 43 МГЦ у нас таксисти їздять.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

Толик писав:СВ на мій скромний погляд є досить корисною на трасі, і не безкорисною в лісі і змаганнях на зразок "кордону". Про лишні гроші - демагогія, все робиться для власного задоволення, в т.ч. і підготовка машини. Ви ж її не використовуєте для заробляння грошей, а для отримання позитивних емоцій? А на 43 МГЦ у нас таксисти їздять.
Демагогія, не демагогія про гроші - кожен вирішує сам. Я плачу більше за те, що є якісним і буде потрібним, але не готовий купляти "подешовке" те, що лежить мертвим грузом і не приносить ні користі, ні задоволення. Конкорд спитався чи буде Dragon 430 працювати з СВ. Я йому в приватні повідомлення скинув ссилочку на інший форум про цю станцію де обговорюється можливість чи неможливість (недочитав до кінця) її переробки. Ну купить він її недорого - що він сам з собою по ній буде говорити чи з таксистами?! Де у лісі чи на трасі таксі?и Людина питає поради, щоб мати річ, яка буде приносити користь. То який смисл її купляти, якщо користі вона приносити не буде, незалежно від суми. :!:
А барахло тому і барахло, що воно непотрібне.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вибір рації

Повідомлення konkord »

Denon писав:
. Конкорд спитався чи буде Dragon 430 працювати з СВ. Я йому в приватні повідомлення скинув ссилочку на інший форум про цю станцію де обговорюється можливість чи неможливість (недочитав до кінця) її переробки.
А барахло тому і барахло, що воно непотрібне.
Denone! Силки я на жаль не отримав! Тому, якщо маєш можливість скинь ще раз "плііз" :)
А барахло, мені і вправду не потрібне, навіть на халяву. :D
І ще одне питання. Якщо,я правильно зрозумів, то всі ваші радіостанції працюють в діапазоні 27 МHz ? :?:
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

Denone! Силки я на жаль не отримав! Тому, якщо маєш можливість скинь ще раз "плііз" :)
А барахло, мені і вправду не потрібне, навіть на халяву. :D
І ще одне питання. Якщо,я правильно зрозумів, то всі ваші радіостанції працюють в діапазоні 27 МHz ? :?:[/quote]

Глюки якісь. Вже друге повідомлення пропадає в дорозі.

Силка
http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca ... art=1&vc=1
(набираєш в гуглі Dragon MX - 430 на рос мові і бачиш, що там є)

По СВ - всі СВ -це діапазон від 26,965 МГц до 27,125 МГц. Інших діапазонів СВ радіо не має.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір рації

Повідомлення Denon »

Додаток 6
до рішення НКРЗ
від 23 жовтня 2008 р. N 1174 


Персональні радіостанції СВ-діапазону, LPD433, PMR446

До персональних радіостанцій СВ-діапазону, LPD433, PMR446, що визначено цим додатком відноситься:

а) радіостанції сухопутної рухомої служби особистого користування діапазону 27 МГц (Citizens' Band) (далі - радіостанції СВ-діапазону), основні технічні характеристики та номери каналів, яких наведені у таблиці 1 та 2 відповідно;

б) малопотужні радіостанції діапазону 433 МГц (Low Power Device) (далі - радіостанції LPD433), основні технічні характеристики та номери каналів, які наведені у таблиці 3 та 4 відповідно;

в) портативні радіостанції діапазону 446 МГц (Personal Mobile Radio) (далі - радіостанції PMR 446), основні технічні характеристики та номери каналів, які наведені у таблиці 5 та 6 відповідно;

г) комбінації радіостанцій (приймачів та/або передавачів), зазначених пунктах б), в).
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти