Відкритий кубок Львова з тріалу

Закрито
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

Мені здіеться, що найкращий евакуатор - це ГАЗ-66 з завантаженим кузовом.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Весняний етап

Повідомлення Volodymyr »

Bravo писав:Я боюсь, що через талий сніг, танкодром 28-го перетвориться просто на непрохідне болото. Туди навіть доїхати буде малореально.
Це нормально, а то минулого разу, якщо не враховувати доїзд вийшов якійсь паркет.
Востаннє редагувалось 09 березня 2004, 14:28 користувачем Volodymyr, всього редагувалось 1 раз.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

А понту з того нового мотополігону. Не міняймо традицій! Як утопимося в болотах танкодрому то досвід є і трактори близько. Зато зреліще буде.... не для слабих нервів. Якщо погода буде зараз плюсова то до 28 березня снігу не буде або буде місцями. Більшість води піде в землю а лишиться то що треба . Треба буде просто шнорхелі на карби поробити шоб мотор дихав. На базарі продається гофра пласмасова і водопроводні пластикові труби - шнорхель виходить дешево- 20-30 грн. я собі вже зробив тільки капот трошки треба на НИВІ порізати а може і не треба буде. Треба вже знати де той новий полігон і їхати дивитися шоб на всякий случай мати запасну трасу але як тоді з попередніми запрошеннями і рекламою- за тиждень важко міняти місце проведення.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Пропоную попередні запрошення і рекламу лишити в силі. Все рівно місце збору не танкодром, а стрийський автовокзал. Якщо танкодром буде непрохідним, то колоною з автовокзалу поїдемо на полігон.

Трактор задіємо для протаскування на шнурку деяких учасників до місця змагання. Всіх паркетників відсікаємо відразу і далі асфальту не пускаємо.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Шнурків треба більше- це перве,вторе - трактор треба зарезервувати наперід або Газ 66 -якщо він непотопаємий. Попередньо розвідати той новий ралліполігон чи шо там- яку там можна забацати трасу. Вияснити підїзди і шляхи евакуації.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

На рахунок шнурків - взагалі-то багато учасників нарушило регламент. З'явившись без власних буксирних тросів. Тому пропоную наступний раз штрафувати за факт примінення під час евакуаціїї "нашого" шнурка. 5 - 10 штрафних пунктів.
В принципі в такому випадку взагалі не можна було б допускати, але це надто строго.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Bravo писав:На рахунок шнурків - взагалі-то багато учасників нарушило регламент. З'явившись без власних буксирних тросів. Тому пропоную наступний раз штрафувати за факт примінення під час евакуаціїї "нашого" шнурка. 5 - 10 штрафних пунктів.
В принципі в такому випадку взагалі не можна було б допускати, але це надто строго.
Що значить набто строго? А нафіга тоді взагалі регламент і правила? Чи ти будеш постійно всім шнурки роздавати і лопати за власний кошт?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

JOB писав:
Bravo писав:На рахунок шнурків - взагалі-то багато учасників нарушило регламент. З'явившись без власних буксирних тросів. Тому пропоную наступний раз штрафувати за факт примінення під час евакуаціїї "нашого" шнурка. 5 - 10 штрафних пунктів.
В принципі в такому випадку взагалі не можна було б допускати, але це надто строго.
Що значить набто строго? А нафіга тоді взагалі регламент і правила? Чи ти будеш постійно всім шнурки роздавати і лопати за власний кошт?
Хм, а чого ж тоді ти їх не дискваліфікував минулого разу ?
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

До речі про лопату. Одна лопата і лом так і залишились ввіткнуті в землю біля "останнього окопу" - як пам'ятник.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Віктор писав:До речі про лопату. Одна лопата і лом так і залишились ввіткнуті в землю біля "останнього окопу" - як пам'ятник.
А якщо не секрет - чиї вони були ?
Бо проблема з загубленою снарягою досить актуальна...
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

Тому і "кричу", що мої! (ГАЗ-69). А взагалі, при такому стані полігону, вони там так і будуть стояти до нашого другого пришестя. Надіюсь.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Віктор писав:Тому і "кричу", що мої! (ГАЗ-69). А взагалі, при такому стані полігону, вони там так і будуть стояти до нашого другого пришестя. Надіюсь.
Вітаю в наших рядах :) В нас, правда, проблема була в тому, що снаряга команда - отже і всіх і нічия, тому за нею не сильно дивились.

пс. а от чи будуть вони ще там - не факт. в минулий раз в нас з-під носу снарягу і їдло сперли :(
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Докладуваю- сніг на танкодромі танеть - але далеко не заїхував- бо досвід підказав шо нетреба лохматіть бабочку.. Але думаю шо до 28 весь не станеть- тому можна запросити машину яка відкачуває воду і відкачати воду з деяких місць на танкодромі - О! Замовив нинькай наклейкувані наклейки з адресою домена . Розміром 10х50 сантиметрів- фон білий буковки ядовито сині- шоби всім в очі різало.
Тюнингісти з кривчиць готувають НИВУ - комусь - із всіма блокуваннями. казав жи всіх Пірве на змаганнях якщо -"доїде" -( моя думка.) Тому готуваймося докладно бо будуть новенькі учасники які готуваються. ВОЛИНЯНКА ! В Кривчицях є мотор від Запора- але 30-ка - звірський - тюнінгований - може собі поставиш - якщо продадуть .
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Роман_Луаз
Повідомлень: 26
З нами з: 07 жовтня 2003, 08:01
Звідки: Львів

Повідомлення Роман_Луаз »

Довбуш писав:ВОЛИНЯНКА ! В Кривчицях є мотор від Запора- але 30-ка - звірський - тюнінгований - може собі поставиш - якщо продадуть .
Це на яких Кривчицях? Бо я в К-1, а там ще є К-2 і К-3
30-ка це трохи не те, дякую. Я 40-ку домордую якось.
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Секції

Повідомлення Bravo »

До речі, другий етап буде трохи відрізнятись від першого по методу проведення.
Секціїї буде дві, і змагатись будуть одночасно два автомобілі, кожен в своїй секції.
В першій секції, екіпаж що витягнув перший жереб, в той час в другій - екіпаж що витягнув останній, потім відповідно на старт вийде пара - другий жереб і предостанній, і так далі поки всі екіпажі не подолають обидві секції.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Закрито