Відкритий кубок Львова з тріалу

Закрито
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

А як будуть їхати ті екіпажі що витягнули номера по середині ?
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Віктор писав:А як будуть їхати ті екіпажі що витягнули номера по середині ?
Все продумано. На такий випадок просто буде невеличка пауза для послідовного проходу "Серединним" екіпажем двох секцій, оскільки завдяки розпараллеленню ми будемо мати дуже великий виграш в часі, то одна пауза шкоди не завдасть. Якщо екіпажів буде парна кількість і "серединних" буде два, то відповідно гол. суддя іх розподілить по секціях з найбільшою ефективністю.

Основний принцип 2-го етапу - не буде такої спішки як на першому. Всьому свій час. Якщо хтось з екіпажів буде мати заплановані справи на другу половину дня, то нехай відмовляється або від тих справ або від однієї з секцій.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

Мені здається, що і збиратися можна на годину раніше, щоб почати змагання.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Віктор писав:Мені здається, що і збиратися можна на годину раніше, щоб почати змагання.
Власне така ідея вже давно вітає. Самі учасники можуть прибувати раніше, про це ми і будемо з ними домовлятися. Крім машин учасників на полігон не рекомендоватимуть нікому іншому їхати з причин їхнього жи комфорту.

Я показав минулий раз проблем більше було не з учасниками а глядачами що поїхали на місце старту на машинах котрі не розраховані на таке болото.

Крім того не укомплектовані машини небудуть допускатися. В нас немає ні бажання ні можливостей займатися вирішенням проблем екіпажів.

Сосовно реестрації у змаганях. Тепер Екіпажі самі будуть підходити і до певного часу рееструватися. Хто не встих - той не приймає участі.

Взагалі після чесленних нарікань в нашу сторону - правила будуть більш суворі з митою покращити порядок і організацію на самих змаганнях.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Пропоную взагалі не помагати добиратися учасникам до місця старту- типу буксирування і т.д. - нехай кожний сам собі витягається і доїзджєєть або доходить пішки - бо шо тоді понту - або учасники нехай самі собі домовляютиься про взаємовитягування на дорозі до старту - так шоби
судді не були зайняті в розбиранні питань типу - хто віноват що я застряв до старта !??????..... Бо можна техніку угробити до старта і сам собі потім витягайся . Але як тоді взаємодопомога !? Щось самому собі те все не подобається ... Точніше викладіть етапи- щоб учасники заздалегіть подбали про водогідроізоляцію і т.п підготовку машин- бо там води вже по коліна - був вчора. А буде більше.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Довбуш писав:Пропоную взагалі не помагати добиратися учасникам до місця старту
І назвати це відбірковий етап. Взагалі справедливо :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

Мені здається так "гостро" і категорично до питання допомоги учасникам при доїзді до старту, на даному етапі становлення клубу, підходити не варто - можна розлякати всіх потенційних учасників клубу. Я сам инулого разу досить злякався, коли деякий час стояв один біля втопленої машини.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Віктор писав:Мені здається так "гостро" і категорично до питання допомоги учасникам при доїзді до старту, на даному етапі становлення клубу, підходити не варто - можна розлякати всіх потенційних учасників клубу. Я сам инулого разу досить злякався, коли деякий час стояв один біля втопленої машини.
Власне ідея непогана - допомагати. Але дивись. Організаторів 3 машини і вониж самі учасники. риїхало ще стількиж учасників і замісь проводити змагання ми займаємось витягуванням. А коли треба давати старт - нічого неготово і починаються закиди - "Оргінізатори фігово все роблять, затягують все, несправляються".

Одним словом треба певно зробити так. Учасники прибувають за 1 годину до старту на місце страту, за таких умов всіх повитягуємо.

Тепер щодо тросів і лопат і т.п. - якщо їх небуде, то по тех. причинам машина неможе приймати участь. Тут думаю ніяких заперечень? Доречі в регламенті стосовно тросу дещо підправимо.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

Народилася ідея на рахунок відбіркового етапу. Стартують всі індивідуально від автовокзалу (з асфальту) з проміжком в часі, наприклад 10 хв. Найкоротший час доїзду до основного старту етапу - 1-ша позиція в стартовому списку і т.д. Евакуація на відбірковому етапі - штрафні бали.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Це хіба що в вигляді жарту :)

А по - серйозному. Від часу збору 11.00 до старту 12.00 буде година щоб проїхати всім до місця страту. До 12.00 Евакуатор та добровільці серед інших учасиків буде допомагати особливо страждучим. О 12.00 незалежно від обставин, евакуатор і ті екіпажі що здатні пересуватись, відправляються на трасу.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Докладуваю - снігу на танкодромі майже немає - місцями в ямах є - а болота :shock: - ну дуже є багато - мягкого- готуваймося.
Зголошуюся- шо в неділю коли будуть змагання - до 10.00 - якщо прорвусь до місця проведення - привезу пеньочків пару і пару дощичок - скамєєчкі зробимо для дітей та жінок. І дровішки треба буде взяти - ....... - як пункт пропоную внести в регламент- машина що приїхала на змагання без дровішек - на старт не допускається - крім НИВИ Сашка - бо в НИВІ завжди вішки - вони як дровішки... :lol:
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

[quote="Bravo"]Це хіба що в вигляді жарту :)

До 12.00 Евакуатор та добровільці серед інших учасиків буде допомагати особливо страждучим.

А хто буде ЕВАКУАТОРОМ ?добровільці це ті особи - що будуть мати рибацькі САПОГИ - вище колін або хім захист по груди
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Евакуатором скорше всього буде ДТ-70.

Добпровільці - це добровільці, і тим все сказано :)
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

А на танкодромі є озеро - там де був перший етап - чайки літають і хвилі-хвилі.... можна купатися. Лом і Лопату Віктора не бачили - вони або втопилися в тому що розтало - або їх приломолопатили місцеві шукачі нужних вещєй. Веснянки обіцяють бути дуже цікавими- на дорожній резині боронь Боже пхатися навіть до початку танкодрома - не їдеть - пробували дуже мокро і слизько. ВСІМ ГІДРОІЗОЛЯЦІЮ і бажано шнорхелі - води купа. Штурманам - хімзахист- вище пояса.
ДТ 70 поломаний - тому треба надіятися на самих себе і свою техніку.

Розвідку провели Браво і Довбуш.ГОТУВАЙМОСЯ.
Бажано брати ковбаски і всілякі няманямки + 100гр. оковитої щоб було весело і Веснянки будуть вдалі.Любителям позагоряти і скупатися - в тому що розтало - плавки і сонячні окуляри на випадок класної погоди.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Довбуш писав:... ДТ 70 поломаний ...
Тому в його ролі буде виступати МТЗ-80.
Снаряжена маса 3700. Потужність двигуна 80 коней. Бажно мати довгий стальний трос для того щоб під час витягування трактор стояв на твердому грунті.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Закрито