День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Трофі-рейди Карпатами

Модератор: Толстяк

Федя
Повідомлень: 6
З нами з: 27 червня 2012, 10:48
Ім'я: Федя
Авто: УАЗ ПАТРІОТІК
Звідки: Тячів - Колодне

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Федя »

движуха була Павел ,я був настарті но там іобломався !
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення pilgrim »

та я верю ))) подкалываю просто ... жалко что не поехал
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення ярко »

pilgrim писав:та я верю ))) подкалываю просто ... жалко что не поехал
:o :o :o щось вони не коляться....ну ніяк :?:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Толстяк »

Привіт всім! Реально ще не роздуплилися, мене самого ще хитає від їзди. Бо ми першою групою влаштували собі раллійний безкомпромісний темп, намагаючись не відставати від ендуро і квадроциклів. Ось що пише Андрій ака Зампотех:
http://www.endurik.org.ua/index.php?s=& ... st&p=26625
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Vlodko »

Гена, екіпаж дзеленого Патрійота щиро вдячний за чергове свято! Все було мега суперово! Окрім того, величезна подяка товариству, яке супроводжувало нас протягом всього етапу мандрівки, приємно було побачити старих друзів та зустріти нових. До нових зустрічей!

А тепер довгоочікувані фото :) !
P.S. Цензура деякі не пропустила :mrgreen: .
https://picasaweb.google.com/Vlodko83/2 ... directlink
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення pilgrim »

афигеть!!! ... эх надеюсь как соберетесь в следующую поездку моя машинка таки будет уже готова :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Федя
Повідомлень: 6
З нами з: 27 червня 2012, 10:48
Ім'я: Федя
Авто: УАЗ ПАТРІОТІК
Звідки: Тячів - Колодне

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Федя »

твоя хоть собираеться амоя приїхала настарт і облом ! прогоріла прокладка -ото удар ниже пояса клас Фото красота !!
Range
Повідомлень: 43
З нами з: 27 листопада 2007, 23:07
Звідки: Ужгород

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Range »

Шановне паньство! дозволю собі продублювати свій опус із нашого сайту, і перепрошую, якщо щось не зрозумієте, словник-прекладач є. Але саме головне: щоб це все зрозуміти, потрібно було пережити з нами цю невеличку експедицію разом. Борщ форевер, а також бограч, крумплі і попіісеть!
Всім привіт, бочалнот, годь нем іртем шемміт, бат тудей закинув файли на пікассу гамузом.
https://picasaweb.google.com/1158803790 ... 881/cvjsaB
Всі файли скопом, годь не маю часу на пошаруванню до ракашу - пузерайте ушиткі, як ми ся офройдерували, пили попіісеть, а саме головне: утрамбовали 5 прокладок яиць (ТАК-ТАК!!!!) саме яиця!. Віділе би сь те очі Робія - жодна куриця, гой ся несе (хіба-бих цілов прокладков) не упозіровала так як Робі! - 150 ЯИЦЬ НА ЧОТИРИ ДНІ ОФФРОЙДА - охуеть. Короче, менти повязали нас іще у Рахові, зкомандовали полосотув паличков - гурі - і началося. Шкворінь перший, і каже: же ош не мож йти по траві....... - Ішлисьме офройдом, покить у Жуків не впстав мотор. Раз исьме ся мереговали ож стремянка, пак по ходу сь ме замінили на трьох ступицях колодки, а пак увіділисьме, же тото желізо іде дому... (сисе була думка Жука) правда думка була сися хибна, бо Робі (правда після каждої остановки пилисьме за тото желізо, котрое треба гнати) повів: Ромку. чуєш, а тоті штрубки, що тримавуть кардан на дефендері - не ПОДОЙДУТЬ? Гварю: майжень ТАК, а що треба уробити з шайбами од Адамса, котрі торчать на пувметра, і аж ніяк не давуть ступіці не то що крутитися, а й ріжуть го гив хмару у грунь. А туй ки злива. Намет коло колеса, і покидь молодьожна сборна Жуків онанджить рашпильом по штрубкам - ми (старики) їме рибу із Вінниці, сало зі Львову і (традиційно попіісеть). Я сам не віровав, же тота констукція доїде до Рахова. Забігаючи вперед, скажу, же перевал Легіонів був узятий тими штрубками навіть без докручуваня (ліньки було). Ну а дале був готел (вечоріло), крумпель по закарпатськи, шашлик, мариновка мнеца у походних условіях. Спати в чотири, підйом - у сім (як усе). Другий день не було нич цікавого: Піп Іван Чорногірський, руминський кордон, файний ліс, контрабандистькі тропи, вид на Петрос, на Чорногору, на Говерлу (шкода же м не узяв даяких файних цігаретель із собов на переправу, може бим мав пенязи на солярку). Мало м не забув: у трьох машинох поломилися торомоза иппен на одному місці. Одне радувало - покить ся ремонтували малисьме час на піісеть. Далі була ночівля на полонині Щавник. Ми ся подтягнули, як усе не перші, а колисьме почули роботу штільки на дві години - спуджалисьме ся - або туй ся строіть БАМ, або катувуть даякого партизана із питанньом: де йе наш бограч? Ми з Робіойом ся напудили і скоренько заварили сисю "зупу" під назвою бограч. Правда сьме варили традиційно: ДОВГО! і попіісеть, же би ушитких уморити - невдалося - ізілисмье ушитко і каждий прийшов за добавков. Мууна фотькав им довго, айбо різкость на фотіку була уже мало збита і "чорний кунь не прийшов". Правда прийшов уже лиш на Драгобраті і то не єден а ДВА! і на другий день! Теперьки уже каждий ми вірував же чорний кунь таки жиє у Карпатах. А далі було озеро Геришаска, Свидовець і гроза на Свидовцьови. Ми ся мало бояли од блискавки і мусилисьме пити попіісеть. Якщо подумати, що це була наша молитва, то як підтвердження про молитву була файна веселка. Кульмінаційов була ночівля в Німецькій Мокрій у колибі (телефон газдині маю), і варіння українського борщу (звісно Робійом) а також дегустацію різних видів горюче-смазочних мастил. Ми її побідили (як завжди). Рано сьме встали і рішили, же йдеме на перевал Легіонів. Хочу сказати, же дорога - *йня - максимум перша повишина або 2 понижена. Шо може виникнути у порядного хлопа у голові по такому путьови? - ну ясно - попіісеть. Але спереду нас чекав підйом на Легіони!!! Хочу добавити, нивка з Вінниця ішла з нами. А з нивков ішли "усилені" тяги на задній міст. А путь був не із легких! Ну звісно боббі ішов собі як дома, але після деяких складностей чуємо по рації - ВСЕ, КИРДИК. Ви, читачу, як здогадуєтесь, тяга сказала добро, на якихось каменях. На фото видно, же папірьова сталь зломилася акурат посереидині. І йсе нас спасло. СКОТЧ! каже Робі, Є! каже Жук. знимаєме, випрямляєме, кладеме удну даякий штирьок, два ключі по бокам і скотчуєме. Раз оборот, два, три... Пак мало даякоїсь проволки і знову скотч (канцелярський). - Нивка доїзджає аж до Вінниці.Хлопці відзвонилися ввечері, що все в порядку. На ремонт потратилисьме три фляшки (пардон години), і через 15 хвилин - розставання. Основна група поїхала по домам, а ми назад і проїхали хребет Красна знизу. (очкувалсьме, же світанок будеме стрічати над Колочавов. Ось така була поїздка, якщо згадаю іще даякісь деталі - обовязково напишу, а засім кланявуся вшиткім і дякуву за чудесну компанію.
По фотькам увидете послідовність наших пригод - УДАЧІ!
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення іллі4 »

Range - це один з самих сильних звітів .. фото супер, як і розповідь
active-style.com.ua
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Dikiy »

:D понял только некоторые отдельные слова, географические названия, матюки и фотографии :lol:
Украинскую версию где можно прочитать? :mrgreen:
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення ярко »

Dikiy писав::D понял только некоторые отдельные слова, географические названия, матюки и фотографии :lol:
Украинскую версию где можно прочитать? :mrgreen:
В этом вся соль,в переводе это будет как сало без водки,а джып-без лебедки... :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення pilgrim »

Dikiy писав:Украинскую версию где можно прочитать? :mrgreen:
Да лан ... нормально через слово читается ... общий смысл понятен :lol: :lol: :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення s.pal »

Звіт ШТИВНИЙ! Фотки Супер!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Dikiy »

pilgrim писав:Да лан ... нормально через слово читается ... общий смысл понятен :lol: :lol: :lol:
Согласен :D Но первая часть тяжко далась :D
PS Где находится словарь- знаю
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Федя
Повідомлень: 6
З нами з: 27 червня 2012, 10:48
Ім'я: Федя
Авто: УАЗ ПАТРІОТІК
Звідки: Тячів - Колодне

Re: День Конституції. 28.06.2012 - 01.07.2012

Повідомлення Федя »

Мдааа, розказ тут глобальний..... Як почитав, ледь ми яйця не полопали, так сміявся... То майже шидко Робій диктував, коли го ще голова боліла... :D Короче, хлопці, Ви вшидкі молодці!!! 5 балов Вам!!! :D :lol:
Відповісти