IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Закрито
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення MOTOR »

krust писав:Багато буде не номерних точок?
Ні може 5-7
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

ZUB писав:Певно прийдеться тим "Дєдам" поставити синів на місце, і вийти доказати!!!!! Шо кубок вони заслужили!!!!!
Я нікому і нічого доказувати не збираюсь вдруге. На протязі трох етапів ми набрали ту кількість очок, яка за нас все доказала. З 2007 року я маю вдома досить багато спортивних нагород. За всі них я теж маю перед кімось звітуватись чи комусь щось доказувати?
Тепер про гниль.
Гнилью не думаю, що можна назвати мою відкриту заяву про те, що в ТР1 приймають участь автомобілі з рівнем підготовки ТР2. Мені здаеться,навпаки, гнилью попахуе від тих учасників, які збирались нечесними шляхами отримати перемогу в КЛ 2014. Прізвіща називати, чи це і так всі знають? Я тоді вас заздалегіть попередив. На тебе, Серий, це не вплинуло. Добре, що тобі ще довго, в дійсності треба вчитися рубатись, шукати КПшки, ну і взагалі...
Так що я, особисто не розумію, які до мене тут претензії відносно моєї гнилі. Я завжди відкритий і чесний. Це мій життевий принцип.
Ще троха виступу: КЛ 2015 не являеться змаганням двох екіпажів, надіюсь це зрозуміло. Кожний виступає, бере участь так, як він вважає за потрібне. Якщо когось гризуть амбіції, тут я вже повторюсь, та людина чи екіпах можуть об"явити нам, що вони крутіши, вибрати день і місце, на якому вони можуть нам це доказати. Прошу всіх прочитати попередню фразу вдумчиво двічи.
Организаторам, які хочуть отримати високу наповненість екіпажів на мероприємствах, яки вони организовують, я би радив не шукати виноватців якихось недостойних конфліктів, а використовувати свої сили та енергію в напрямку пошуків позитивних методів заклику учасників.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

радує кількість" доброзичливих" людей... приємно
І ще, хочу затвердити всіх, що я їздив і буду іздити далі, рівно як і робити все рещта в своєму житті тільки чисто і , сугубо, за моїм особистим бажанням, а не тоді, коли цього хоче хтось інший.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

До речи, регламент ще предполагає такий варіант надання переваги при одинаковій кількості балів: перевага віддаватись може тому, хто по результатам 4=х етапів мае сумарно більшу кількість балів. Хочу вам пояснити,що це не я придумав і не бравірую цім. Я просто, як розумна людина, питаюсь цім правильно скористатись. Саня, вибач, що я якаю, бо виражаю своі особисті думки, але готовий підтримати тебе в любому випадку, якщо ти думаеш з цього приводу інакше.
Так вот, якщо всі вже так хочуть ,щоб ми виїхали на старт, то ми можемо зробити і це. В такому випадку для нас достатньо взяти хоча би один КП. Тоді вже точно ніхто не скаже, що тут ничія, тільки реально це нічого не змінить.
Прошу звернути увагу на те, що я без всякої гнилі, відверто і чесно пишу все, що я думаю.
Пропоную ввести на майбутне наступну практику: неудовлетворенниє об"являють своїм опонентам, що вони є від них крутіші, призначають рандеву, як колись і на якомусь відрізку теріторії це доводять , не розводщячи суперечок на форумі.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення Katonych »

От ви тут блін понаписували. Встидно читати.
Існують правила. Добрі чи погані - то питання на майбутнє. Зараз є такі, які є.
І згідно тих правил йде боротьба.

На змаганнях з плавання ніхто не каже "давайте ще 100м пропливемо, бо в пана окуляри злетіли" (всласне два тижні тому в мого сина була така ситуація, окуляри на старті злетіли). В формулі-1 ніхто не пропонує перезаїхати, бо в пана кулко відвалилось. Ітд.

Чому зараз в рамках КЛ таке питання виникає?

пс. якби я був у Львові і в такій самій ситуації - я-б теж 4-й етап не їхав. А замість того допомагав-бись організаторам.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

Діма, дякую!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення max »

Katonych писав:Добрі чи погані - то питання на майбутнє.
Про це я намагавсь намекнути - давайте колись подумаєм як розрулити в регламенті ситуації такі як:

Код: Виділити все

            е1   е2   е3   е4
команда 1 - 10    8   10    8
команда 2 -  8   10    8   10

тут перемагає команда 2 - бо колись хтось так зробив регламент
А какахометання - мене ніяким боком не інтересує.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення s.pal »

автобат писав:До речи, регламент ще предполагає такий варіант надання переваги при одинаковій кількості балів: перевага віддаватись може тому, хто по результатам 4=х етапів мае сумарно більшу кількість балів. Хочу вам пояснити,що це не я придумав і не бравірую цім. Я просто, як розумна людина, питаюсь цім правильно скористатись. Саня, вибач, що я якаю, бо виражаю своі особисті думки, але готовий підтримати тебе в любому випадку, якщо ти думаеш з цього приводу інакше.
Так вот, якщо всі вже так хочуть ,щоб ми виїхали на старт, то ми можемо зробити і це. В такому випадку для нас достатньо взяти хоча би один КП. Тоді вже точно ніхто не скаже, що тут ничія, тільки реально це нічого не змінить.
Прошу звернути увагу на те, що я без всякої гнилі, відверто і чесно пишу все, що я думаю.
Пропоную ввести на майбутне наступну практику: неудовлетворенниє об"являють своїм опонентам, що вони є від них крутіші, призначають рандеву, як колись і на якомусь відрізку теріторії це доводять , не розводщячи суперечок на форумі.
Сергійко я з тобою згідний на всі 100%, тому пробував це довести до колег, а ще це відкрито сказав на зборах, щоб не було ніякої гнилі, тіпа опа, народ рубався, а па канцові питання, а чому так. Регламент висить цілий рік, ніхто його не ховав, питання в тому що його не читають.
Всім перемог!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення s.pal »

Діма дякую!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення Katonych »

max писав:
Katonych писав:Добрі чи погані - то питання на майбутнє.
Про це я намагавсь намекнути - давайте колись подумаєм як розрулити в регламенті ситуації такі як:

Код: Виділити все

            е1   е2   е3   е4
команда 1 - 10    8   10    8
команда 2 -  8   10    8   10

тут перемагає команда 2 - бо колись хтось так зробив регламент
А какахометання - мене ніяким боком не інтересує.
Наскільки я розумію - це питання має вирішуватись, нажаль, не на рівні клубу. А на рівні ФАУ.
А в ФАУ право голосу мають тільки члени ФАУ, чи учасники, чи як там їх. Тобто з усього нашого клубу від сили одна-дві-три особи, якщо не помиляюсь (?)
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

max писав:
Katonych писав:Добрі чи погані - то питання на майбутнє.
Про це я намагавсь намекнути - давайте колись подумаєм як розрулити в регламенті ситуації такі як:

Код: Виділити все

            е1   е2   е3   е4
команда 1 - 10    8   10    8
команда 2 -  8   10    8   10

тут перемагає команда 2 - бо колись хтось так зробив регламент
А какахометання - мене ніяким боком не інтересує.
Макс, а як би ти, в данному випадку олзприділив місця? Вот як передбачити все на всі випадки? Той регламент писався і переписувався вже десятки років. Ну як тут зробити, щоб всім догодитии?
А хто тоді перемагає тут? Відразу хочу обумовити, що нічія буває тільки у змаганнях, де змагаються тільки 2 оппонента.
К1 10 8 0 ну, нехай 10, хоча не факт

К2 8 10 10 0 ????????? ну, мова про особистий випадок двох претендентів на 1 місце в ТР1 КЛ 2015
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

Я, наприклад, бачу 4 варіанти:
1) той, хто був першим набравшим максимальну кількість балів
2) той, хто набрав останним максимальну кількість балів і пройшов всі етапи, дішовши до останнього, ну тоді нам достатньо просто стартанути і фінішувати, в чому нема змісту
3) той, хто був першим при останній сумічній участі(очній назівають в регламенті)
4) той, хто по результатам 4-х етапів має більшу кількість балів, але тоді нам достатньо просто стартанути і отримати однин КП, в чому змісту також нема.

Що може пропонувати хтось ще, яким чином треба проводити підрахунки? Які ще існують варіанти?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

Ну, може існувати ще такий метод: судді приймають рішення, що наша участь в 4 етапі не впливає на річний результат, а з метою задоволення амбіцій вашого екіпажу нам дозволять прийняти участь чисто для того, щоб всі могли переконатись, що ви двое є крутіші від нас двох, вне заліку Як вам таке?
Але чесно всім признаюсь, я булки напрягати, навіть , не буду і готовий цей етап програти. Я живу на землі, щоб жити в кайф.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення max »

Нашого ... вашого ... Ви не поняли. Я не про ваш випадок пишу. Про нього сенсу писати нема, якщо є ще умова шо виграє той хто має більшу суму по 4х етапах.

Є таке чуство що проблем би небуло якби було 7 етапів кубку Львова :)
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення robosol »

Обговорення це класно.
Але мушу зробити невелику ремарку стосовно регламенту. Правила гри були доступні для ознайомлення до початку змагань. Всі учасники з ними погодилися. Ніяких змін в правилах для задоволення чих би то не було амбіцій не буде! Доречі це не перший раз коли починають чиатти регламен коли діло йде до призових місць. Шановні учасники, регламент обовязковий доознайомлення перед початком змагань. Загальний змінний і непорушний протягом всіх етапів, тільки індивідуальні можуть мати певні правки, але це точно не стосується річного результату.
Зміна правил на ходу це дуже не етично стосовно інших учасників. А давайте будемо рахувати наприклад так щоб було вигідніше мені як учаснику? Чому б і ні? А тому що є ще спортивна етика. Якщо якийсь суддя, я впевнений що цього не буде, але якщо би хтось захотів комусь підсудити - буде піднята скарга.

Якщо хочете все ж таки викликати когось на дуель, робіть це в межах правил чесної гри і в межах існуючих регламентів.
Маніпулювати регламентом зась! Вирішуйте питання по джентельменськи.

І ще додам, якщо хтось має бажання запропонувати якісь поправки в регламент на наступний рік, бо бачить якусь невідповідність або несправедливість - зараз сам час. Для початку створюйте відповідну тему до обговорення питання з обгрунтуванням невідповідності певного пункту і з пропозицією покращення.
Але це в будь якому випадку буде прийнято не скорше КЛ'16.
Закрито