IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

khrapko1970 писав:чемпійони не відмовляються від дуєлі :D
А зміст? Хочеш дуелі, можна після змагань в якісь інший день. Встали і погнали, хто дальше заїде. Стрілятись не буду точно, не маю зброї і не хочу її мати, так що стрілкової дуелі точно не буде.
Мені зараз глибоко до задниці хто якими словами спробує нас принижувати, щоб винудити їхати. По- перше, це не корректно в відношенні інших опонентів, якіх не варта зкидати з рахунків. По-друге, вважаю некоректно, відносно нашого екіпажу. Ми чесно боролись всі етапи, які дозволили в заліку нам отримати 1-ше місце. Ми нікого не просили, ми нікого не принижували. Ми ЧЕСНО їхали.
Повторюся: якби умови регламенту трактували отримання балів за іншою системою,ми приймали би участь в 4 етапі без проблем.
Всі решта хто як і куди - це проблеми ціх екіпажів.
Хочу добавити ще, що спорт це не тоді, коли ти йдеш напролом, а тоді, коли ти вміеш випередити. Бажаю вдачи всім і радий буду перекинути чарку за одним столом. Цілюю щільно.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення max »

Взагаліто недолік є в регламенті, якшо так подумати. Перший робиться той - хто переміг на останньому етапі на якому (двоє з однаковою к-стю балів) зустрічались. А чому на останньому, а не першому чи передостанньому, чи тому який проходив в непарний день календаря? То я пояснити собі якось логіческі не можу ...
10 8 10 8 походу ніяк не розрулюється інакше, крім нічії (бо по факту то і є нічия) :)

пс: то я не для флейму, а так - про регламент взагалі ...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення автобат »

Макс, все дуже просто: при одинаковій кількості балів перевага для першості надається тому, хто був першим на останньому сумісному етапі. Хто винний в тому, що вашого екіпажу не було на 3-му етапі? Я чи С Пал? Чи ми комусь з вас життя зіпсули? якого зуя домахались? остобзділо вже, чесно.
То ліфти понакручують з китами і кричать, що я з ними боюсь змагатись , а вони праві, то ще щось не так. Вічно знаходиться причина подзвонити зізаду. Якого милого? Промахав момент, будь мужиком.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення MOTOR »

А чого Ви хочете від Володі шоб був мужиком???
То він їхати нехоче?
Наскільки тут всім відомо що людина була на весіллі.
Чи може це не досить вагома причина для Вашого екіпажу?
Я Вам навіть інакше скажу ніхто до Вас не домахується, всі просто чекають від Вас таких вчинків з яких можна булоб брати приклад.
А виходить навпаки - постійно в трофі рейдах від Вас якась "гниль" відвалюється.
І це той екіпаж який фактично наразі є осередком клубу.Ганьба!!!

Я прекрасно розумію Володю, він хоче їхати, змагатись, хоче чесної боротьби, а Ви йому шо?
-Чи читай регламент ми чемпіони?
Як Ви взагалі можете говорити шо Ваш екіпаж виграв, в Вас одинакова кількість балів, і то наскільки відомо, то перемогли на останньому сумісному етапі тільки через те, шо їхньому екіпажу одну точку незарахували.

А тепер, якщо, незатруднить поясніть чому екіпаж Максима і Володимира повинні Вам віддавати перше місце без боротьби.

Я як і більшість учасників не сприймають трофі-рейди як звичайний рядовий спорт, наприклад як футбол, волейбол, теніс.
Він інший, він брутальний, він чесний.

Чого нажаль не скажеш про Ваш екіпаж.

Як на мене вже в найгіршому випадку для Вас краще отримати кубок за друге місце під оплески ніж кубок за перше під крики ФУУУУУУУ, з опущеною головою.

Так шо не трясіться Ви за те перше місце, що впало Вам з неба, приїзжайте і докажіть майстерність на етапі.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення MOTOR »

Декілька не номерних фото для категорії туризм.
NN3.JPG
NN2.JPG
NN1.JPG
Нагадаю!!!
Для зарахування такої точки екіпажу необхідно розмістити свій автомобіль так само як зображено на фото і сфотографувати.
Нічого при тому не потрібно торкатись ні стін ні дерева ні автомобіля.
Всі неномерні фото точок будуть у вас в дорожній книзі.

P.S.
незабудьте переглянути зроблений кадр, щоб було видно бортовий номер на автомобілі і він не був засвічений.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення s.pal »

Сергiй я щось не зрозумiв яка вiд мене гниль вiдвалюэться?
Чи може я щось не так робив, чи щось не так роблю, когось образов, комусь не допомiг, чи просто по житию херова людина?
Шо за пред'ява?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення TANKist »

Вот через такі хитрощі і не спортивну поведінку , багато людей і неприізджае на змагання.
То я про себе.
Будьте мужиками
Покажіть всім шо ви достойні звання КМС
Приізджайте на змагання і хай переможе сильніший , а не регламент.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення MOTOR »

s.pal писав:Сергiй я щось не зрозумiв яка вiд мене гниль вiдвалюэться?
Чи може я щось не так робив, чи щось не так роблю, когось образов, комусь не допомiг, чи просто по житию херова людина?
Шо за пред'ява?
Саша, про гниль, це я образно. Про поступки.
Саме в тому то і справа шо по житті ні ти ні автобат ніколи нікому не відмовлять, і обидва чудові люди, ну але коли справа торкаеться трофі рейдів, Вам обом як пороблено.
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення ZUB »

Певно прийдеться тим "Дєдам" поставити синів на місце, і вийти доказати!!!!! Шо кубок вони заслужили!!!!!
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення ОМЕЛЯН »

ZUB писав:Певно прийдеться тим "Дєдам" поставити синів на місце, і вийти доказати!!!!! Шо кубок вони заслужили!!!!!
І з гордо піднятою головою піти на заслужену пенсію! Чемпіонами і непереможеними!



P/S/ Пафосно?
Сонця всім!...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення s.pal »

MOTOR писав:
s.pal писав:Сергiй я щось не зрозумiв яка вiд мене гниль вiдвалюэться?
Чи може я щось не так робив, чи щось не так роблю, когось образов, комусь не допомiг, чи просто по житию херова людина?
Шо за пред'ява?
Саша, про гниль, це я образно. Про поступки.
Саме в тому то і справа шо по житті ні ти ні автобат ніколи нікому не відмовлять, і обидва чудові люди, ну але коли справа торкаеться трофі рейдів, Вам обом як пороблено.
Я щось не можу зрозуміти, я якось не чесно їзджу чи їздив, чи можливо комусь робив проблеми на трасі, що мені пороблено?
Просто я хочу конкретику не голослівні звинувачення в мій адрес. Це я за себе.
А тепер стосовно нашої команди, що наша команда зробила не так на всіх трьох етапах, що порушила, чи можливо завадила комусь, чи вкрала не чесним шляхом в когось перемогу, не чесно поступила? Тільки конкретно, як що ми щось порушили, закрию морду і не буду ніц говорив.
Все решта не стосується розмови.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення MOTOR »

По правилах Ви все зробили чесно і в межах правил, нікому не заважали а може навіть і помагали.

Але чисто по людськи і по спортивному Ви не перемогли в Володі, оскільки зустрічались всього два рази і рахунок 1-1.
І коли Вам пропонують чесні змагання самі починаєте соперників звинувачувати в тому що Він не приїхав на третій етап.


Ось саме такі поступки я називаю "гнилью", і так між іншим не тільки я.
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення krust »

Багато буде не номерних точок?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення s.pal »

По перше Володю нiхто не звинувачував в цьому, це право кожного хоче ïде, хоче нi. Подруге Володi нiхто не забороняе боролись, по трете ми змагаемось не конкретно з Володьою, а за рiчний результат.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап Кубку Львова з трофі-рейдів 28 листопада 2015р. Обговорення.

Повідомлення robosol »

ОМЕЛЯН писав:І з гордо піднятою головою піти на заслужену пенсію! Чемпіонами і непереможеними!
як то жипер на пенсії? я думав шо жипер завжди молодий душой та сильний духом і бускує десь поки дихає.
Закрито