I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:А це місцеві жителі в районі проведення змагань :D
Були якісь проблеми з місцевими?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення krust »

robosol писав:А це місцеві жителі в районі проведення змагань :D
ну типу я тоже їх розумію, в мене на дачі в солонці теж є, тіпа коперативи вони закриваються і тд, але є головні дороги по яким можна їздити всім. Тому наступний раз я думаю було б доречі просто на карті показати дороги по яким не можна заїжати тай все.Або перед стартом наголосити.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення robosol »

Volodymyr писав:
robosol писав:А це місцеві жителі в районі проведення змагань :D
Були якісь проблеми з місцевими?
Були питання по типу "наше село, наша дорога" чого ви тут їздете. мені двічі зустрічались такі.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Alex67 »

Кільком екіпажам не дали взяти точки. Ще на початку змагань вимагали 2000 грн "за користування їхньою дорогою". Коли пожежники попрохали витягнути їхнє авто що загрузло кілька агресивно налаштованих звинувачували у пошкодженні дороги і не зважали на пояснення що ми діяли по проханню рятувальників. Я мав необережність на прохання когось із дачників витягнути загрузлого легковика і залишився один-на-один із кількома місцевими, мене зупиняли хапаючись за руль з намаганням пустити машину під укіс, я втримав машину але зупинився бо не хотів щоб неадекват потрапив під колеса - натурально волочився за машиною тримаючись за кермо через відчинене вікно. Мої пояснення що я не учасник і не організатор а лише глядач не знаходили розуміння, було відчуття що справа іде до бійки. Але все-таки вдалося згладити ситуацію на рівні розмови. Наполегливо просили передати що "наступного разу усіх постріляють якщо ще раз на їхню дорогу поїдете".
Олексій
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:Були питання по типу "наше село, наша дорога" чого ви тут їздете. мені двічі зустрічались такі.
Можу поділитись власним досвідом.
Дуже добре допомагає робота з сіль-радами, коли не просто скидаєш листа на когось і вроді формальність закрита, але й спілкуєшся з сільрадами і просиш довести до відома місцевих мешканців. Звісно не на всіх події, не всіх охопиш, але все ж це результативно. Єдина проблема - це час. Тобто часу на то витратити чи мало. Але організатору слід прийняти до уваги той файт що змагання в цілому це не тільки хороші КП і гарно вирішений старт-фініш-адмінка. Це також зв'язки з місцевими громадами. Де юро, дороги не їх. Але де факто вони 1. відчувають соціальну несправедливість, ми на джипах катаємось, а вони тут впахують і не мають що їсти 2. когось же потрібно призначити винуватим за те що дорога розбити, і явно це буде не брат Петро котрий лісовозом крав ліс. але і якщо бути відвертим то дорогі, особливо коли вони мокрі розбиваються.
На жаль рекомендація їздити тут, а не їздити там, вона лише для свідомих спортсменів, а інша частина знехтує. Крім того, дуже важко вгадати хто і кудою їде. В Європі питання вирішено дуже просто. можна тільки на полігонах (зазвичай платних). Крапка. З часом і в нас так буде. Але поки мусимо шукати діалог. і добре продумувати траси. Бо на жаль полігонів в нас немає практично, а ті що є зараз закрити, там самі знаєте що.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення s.pal »

Katonych писав:Прошу додати до форуму смайлик :facepalm: або :рукалице:!

Поки в нас не стало на декілька зацікавлених людей менше - мож є зміст обсудити такі питання в приватній телефонній розмові?
Абсолютно правильно!!!
Це можна було вирішити за філіжанкою кави як мінімум, як максимум призустрічі посратись, помиритись і розійтись, але чомусь все нетак, чому не можу зрозуміти, хоча я вже один раз пропонував.
Пропоную ще РАЗ!!!!!
Зустрітись і обговорити всі питання, а не бавитись в підкилимові ігри.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення s.pal »

Yezevika писав:Вибачайте народ, але фраза "дівчата старались" в даному випадку недоцільна, на хвилиночку вони ніби кваліфіковані судді, другої категорії! та і на трофі вже не перший рік, те що вони ліниві і вчитися ніфіга не хочуть це так, і вони самі це знають. І до слова на трофі вас затягнула я, бо казала які ви чудові і працьовиті, тіко по факту вийшло що не дуже, і мені за вас чесно соромно, але я для вас не авторитет, сподіваюсь ви все ж навчитесь добре працювати відповідно до своєї категорії якщо звісно захочете ;)
І ніхто нікого насправді не підставив, якщо вони беруться робити, то беруть на себе відповідальність, тому критику щодо роботи потрібно сприймати і думати і робити висновки, а не плакатись що хтось на когось наїжджає
п.с. я ні в якому разі не хочу нікого образити, але якщо є претензії до мене, мій телефон теж є, кому треба.
Такі питання обговорюються в місцевому осередку як мінімум при участі старших осіб, а не на форумі, тому що це розмова між суддями, не виносьте сміття з хати, яке б воно не було.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення s.pal »

І ще пропоную після зустрічі, потерти цей срач, бо це антиреклама Клубу.
Люди в цьому році згуртувались і загалом робили роботу, хто рекламу, хто за раді товариша по офроїду їхав в інший клас, хтось ложив траси, хтось робив документи, хтось просто добрим словом збирав людей на зустрічі і як що ми продовжимо в тому самому дусі далі(розтирати Г по стінам), то думаю що на наступний рік буде те саме що було як мінімум останні два роки. Клуб є Клубом по інтересам і кожний хто є, має право на голос, тому ввсі останні збори та міроприємства проводились з кворумом і задоволенням. Тому що люди могли висловлюватись, сперечатись, доказувати один одному щось, розказувати про свої досягнення то що. У нас демократія, люди хочуть почувати себе вільними.
Пробачте.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

pilgrim писав:
MOTOR писав:А як їх впалили шо то фотошоп?
ну дык не вооруженным глазом видно что подмалевано ...

зы
кстати недавно подумалось что например вот такую фотку можно было бы легко подделать и без фотошопа ))

Зображення

всего навсего достаточно не так далеко съезжать машине (что бы легче потом было выехать) ... взятся рукой за дерево а другую руку протянуть в сторону машины ... и фоткать с большей дистанции но и с большим фокусным расстоянием .. 70мм и более ... ну и диафрагму зажать что бы глубину резкости увеличить ... тогда казалось бы что рука лежит на машине ... и никакого фотошопа не надо :lol:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

Можна простіше зробити: захерачити в то гімно свою машину і ніякого фоттошопа
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

iXP писав:Привіт, народ!!! Сьогодні вирішили з Ірою почитати ваш форум, згадати гоночку. Зайшли,...почитали...на свою голову! І хоч ми люди неконфліктні, ви знаєте, але на таку відверту зневагу з боку Володі, вирішили відповісти. Володя, ми не розуміємо такого агресивного та хамського відношення до нас. Твої вислови "...гнати ссаними тряпками.."- без коментарів. Тобі не соромно, взагалі. Якщо в тебе є професійні претензії, висловлюйся, будь-ласка, корректно. А якщо це особисті мотиви, то наші телефони ти знаєш. Дзвони, поговоримо. Половина твоїх претензій - мимо. По-перше, ми ніколи не приймаємо точок і ти це прекрасно знаєш. Було узгоджено з організатором, що ми проводимо адмінку і виводимо результати в цілому. По-друге, дозаповнення протоколів в Дніпропетровську. Не збираюсь тобі нічого доводити, але я ці таблиці для ФАУ особисто друкувала до ночі. І якщо я звернулась до фахівця високої кваліфікації і чудової людини, яку я дуже поважаю, з проханням перевірити мою роботу, то це моя особиста справа. І зроблено це було, щоб на перших етапах уникнути помилок. Тобі не все рівно, хто мені допоміг, якщо це корисно для загальної справи? Ти б з своїми амбіціями цього точно б не робив, так що, не тобі мене судити. А перед тим, як говорити, що ми з Ірою нічого не розумієм в трофі, згадай, хто нас туди запросив. Як же ти, ідеальний, рекомендував таких некомпетентних? І тут справа не в короні, ми Женю не хотіли турбувати, бо в неї своїх справ повно. Переглядаючи форум, зразу можна помітити, що постійний негатив в сторону суддів іде лише від тебе, ти будь-яку тему зводиш до нас, точніше, до нашої "некомпетентності". Якщо для тебе це настільки важливо, будь-ласка, займайся цим сам, ніхто від тебе нічого не забирає. Але, озвуч, вже нарешті свою позицію. А так виходить, що допомагати хлопцям з організацією і адмінкою - в тебе часу нема, зате тролити нас з Ірою на форумі, ти час знаходиш. Ще раз кажу, ми дуже не любимо ці негативні перепалки, але вибач, накипіло!!!
Окремо хочемо звернутись до учасників та майбутніх організаторів. Хлопці, вибачайте, якщо щось не так. Ми стараємось і вчимось для покращення нашого спільного результату. Але, якщо ви вирішите, що такі "некомпетентні" судді вам не потрібні, не образимось, а залюбки приїдемо до вас як глядачі, та вболівальники. Якщо мій пост не видалять, дуже прошу вас висловитись. Дякую!
Висловлююсь:
Христя, най Льошка мене хоть відлупцює і Ілоночка поб'е вдома, я вас люблю, поважаю і цілюю обох з Ірою.
Відбрила. Золото!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

s.pal писав:І ще пропоную після зустрічі, потерти цей срач, бо це антиреклама Клубу.
Люди в цьому році згуртувались і загалом робили роботу, хто рекламу, хто за раді товариша по офроїду їхав в інший клас, хтось ложив траси, хтось робив документи, хтось просто добрим словом збирав людей на зустрічі і як що ми продовжимо в тому самому дусі далі(розтирати Г по стінам), то думаю що на наступний рік буде те саме що було як мінімум останні два роки. Клуб є Клубом по інтересам і кожний хто є, має право на голос, тому ввсі останні збори та міроприємства проводились з кворумом і задоволенням. Тому що люди могли висловлюватись, сперечатись, доказувати один одному щось, розказувати про свої досягнення то що. У нас демократія, люди хочуть почувати себе вільними.
Пробачте.
Підписуюсь під кожним словом. Нам взагалі нема чого сратись. Щось ми вміємо, щось не - фігня. Ми разом і це головне. Нам нема чого ділити, ні владу, ні гроші. Тримаймося один одного!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення AM »

+1 до Катонича - тему би підчистити забравши те що не про етап.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення myshketer »

По поводу местных - была жалоба от председателя дачного кооператива про нанесенный вред дороге с Хоросно до Виняв мимо карьера. Я сегодня созванивался с ним, конфликт вроде улажен, обговорили пожелания с их стороны и моменты, которые следует учесть при организации следующих соревнований. Например - безопасность движения в населенных пунктах и проезд дачными участками. Все это будет обсуждаться на сборах Клуба.
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення StE@LtH »

Ще шкода що нема лайків або "подяк" як на деяких форумах. Під кожним постом Спала і Автобата поставив би по 100500 штук! Свого часу в Шкода Клубі мали пару срачів і коли це було на форумі то згодом приймало неконтрольовані форми, образи, відлякувало нових. Всі конфлікти тре рішати старожилами і з пивом!

А в загалом всім ріспект. Всі чудові люди. І клуб на диво активний.
Закрито