I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

pooh писав:Чи можна робити фотки закрившись деревом, для прикладу.
Не можна, це прописано. Має становити невідємне складове ТОЧКА і МАШИНА і ЛЮДИНА, тобто НІЧИМ не перекриватися. Говорено - переговорено і в правилах написано.
pooh писав:Запаска, вона рахується чи ні, ніхто того не знає. Також багажник на даху, він як йде?
1. Багажник чи запаска це машина? Ні. 2. Триматись можна за НЕВІДЄМНУ частину машини, багажник і запаску можна відняти? Можна.
pooh писав:Якщо людина категорично не хоче викладати фото, отже закрадаються якісь сумніви в чесності такого спортсмена.
А причому тут чесність спортсмена якщо точки зараховують судді??? Спортсмен то яким боком до того що суддя зарахував те що не можна і не зарахував те що можна?

Фото точок - це оцінка роботи суддей, а не спортсменів. Спортсмени можуть щось накосячити, але це впливає на ЇХ результат. А коли косячать судді, то це впливає на результат гонки. Так що ми дійсно говоримо про різні речі.

До-речі, судді в нас таки собі, в трофі реально не розбираються настільки що б відповідати за свої дії. Навіть протоколи дооформлювались в Дніпропетровську, бо тут корона з голови б впала звернутись до Жені чи до мене.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
mazuta
Повідомлень: 16
З нами з: 23 липня 2012, 09:52
Ім'я: vitalii
Авто: yamaha grizzly 700

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення mazuta »

Доброго Дня,вибачаюсь за свої 5 копійок.але це не завадить всім передевитись і дещо перечитати. http://www.atl.ua/Article_392_68_1.html
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

mazuta писав:Доброго Дня,вибачаюсь за свої 5 копійок.але це не завадить всім передевитись і дещо перечитати. http://www.atl.ua/Article_392_68_1.html
А нічого що це є в КОЖНОМУ індивідуальному регламенті етапі Кубку Львова з трофі-рейдів вже протягом 3-х років? Бо мене якось магазини автотоварів з правилами не дуже обнадіюють.

ВЗЯТО З РЕГЛАМЕНТУ
Додаток 1. Контроль проходження траси
Процедура отримання відмітки про проходження контрольного пункту (без суддів) на СУ:

Екіпажу необхідно сфотографувати знак контрольного пункту, свій транспортний засіб (засоби) і одного з членів екіпажу на цифровий фотоапарат, виконавши вимоги щодо компонування кадру. На суддівському пункті фінішу екіпаж здає карту (карти) пам'яті з фотоапарата. Карта приймається тільки якщо обидва члени екіпажу і транспортний засіб (засоби) знаходяться в зоні суддівського пункту. Процедура отримання відмітки про проходження контрольного пункту виконана правильно тільки якщо хоча б на одній фотографії є правильно скомпонований кадр, на якому видно всі необхідні елементи, обумовлені в вимогах. У разі відсутності кадру з будь-якої причини процедура відмітки про проходження контрольного пункту не виконана.

Вимоги по компонуванню кадру для автомобілів та UTV - на знімку мають бути добре видимі і такі, що однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту;
  • автомобіль учасника з виразно помітним бортовим номером;
  • один з членів екіпажу, котрий однією рукою торкається знака даного контрольного пункту (рука, не закриваючи номера, торкається фарби, що позначає номер), а іншою рукою тримається за будь-яку частину свого автомобіля (крім троса лебідки та інших тросів, в т.ч. гілковідбійників), причому ця частина повинна становити єдине ціле з автомобілем (не повинна бути відокремлена від нього). Допускається відкривання дверей (у тому числі задньої) і капота.
Вимоги по компонуванню кадру для квадроциклів - на знімку мають бути добре видимі і такі, що однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту;
  • два квадроцикли учасників з виразно помітним бортовими номерами на них та один з членів екіпажу;
  • один з членів екіпажу, котрий однією рукою торкається знака даного контрольного пункту (рука, не закриваючи номера, торкається фарби, що позначає номер), а іншою рукою тримається за будь-яку частину квадроциклу (крім троса лебідки та інших тросів), причому ця частина повинна становити єдине ціле з квадроциклом (не повинна бути відокремлена від нього). Другій квадроцикл повинен знаходитись на відстані не більше 1.5 м. від іншого квадроцикла чи контрольного пункту.
Якщо номер контрольного пункту намальований у колі, або обмежений горизонтальними або вертикальними лініями, то достатньо, якщо рука торкається місця обмеженого цими лініями.

Розрішення знімка має бути не менше 1600х1200 і не більше 4000х3000, формат зображення jpeg. Використання специфічних форматів виробника (raw, tiff) не допускається. Організатори гарантують підтримку карт пам'яті форматів Compact Flash Type I/II, SD Card, MultiMediaCard, Memory Stick, Memory Stick PRO, SmartMedia, xD. Використання інших типів карт пам'яті можливе лише за умови попереднього погодження з організатором та надання учасником обладнання для переносу інформації з фотоапарата на комп'ютер Організатора. Файли зображень що подаються учасником повинні містити тільки зображення фотофіксації КП, за виключенням механічного браку. За порушення цієї вимоги екіпаж буде оштрафований у розмірі 50% стартового внеску.

Псування знаку КП не дозволяється і пеналізується зняттям екіпажу зі змагання. Якщо цей факт зіпсування (знищення) об'єкту КП не дає можливості об'єктивно класифікувати інші екіпажі, Колегія Спортивних Комісарів зобов'язана прийняти рішення щодо скасування результатів цього КП. Не дозволяється фіксація тросу лебідки за предмет точки КП і пеналізується анулюванням екіпажу проходження (взяття) однієї точки КП.

Якщо похибка розташування КП на місцевості становить понад 100м від ідеальних координат, то дане КП буде виключено з траси змагання. Факт відхилення від координат повинен бути підтверджений офіційними особами.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення звездочет »

Volodymyr писав:
pooh писав:Запаска, вона рахується чи ні, ніхто того не знає. Також багажник на даху, він як йде?
1. Багажник чи запаска це машина? Ні. 2. Триматись можна за НЕВІДЄМНУ частину машини, багажник і запаску можна відняти? Можна.
Взагалі то будь яку частину можна відняти - і двері і бампера і навіть крило))) Треба якось оприділитись. По-моєму невідємною частиною називається та частина, яка прикручена до авто. Чіткого списку немає. Міру наглості учасника присікає суддя змагань.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

Гарнеька методичка. Розжовані позіції з фотографіями. Приємно було бачити ті фоти. В пам'яті одразу вспливли дні, проведені на Україна-трофі і Горганах. Дуже шкода, що не довелося бувати на ціх змаганнях на постійній основі.
Посміявся над фото 719, здається екіпажу. Тарасик Сорник зарубав хлопців. Л200 з Винниці на Горганах 2012 року. Забавні люди. Зробили вночи фотомонтаж і зранку принесли фотік качати права. Саме цикаве, що у них було по результатам залізне 2 місце і зарахування цього КП ніц не вирішувало їм. Але ж так хотілось 1 місце, що вони пішли на цей безглуздий крок. Результат - діскваліфікація. :roll:
До сих пір всім друзям розсказую про цей випадок.
Прикольно це все було почитати.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

До речи, так, вчитався і в регламенті троха не зовсім зрозуміло при поверхневому читанні написано. Щось у самого сумніви намальовуються: таки "невід'ємна" чи невід'ємлема" ?Як трактувати. Невід'емна запаска при огляді фото, якщо явно видно, що прикручена до авто, яке на фото, мав би бути "зарах" . Якщо невід'ємлема, тобто принципово а вот нема чого, тоді, звичайно, "незарах". Шота мутиться в старому чалдоні.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

А Лапа Тигра буде при зустричі гаратаний, за те, що позорить старого воїна. Мало того, що за запаску вчіпився, ще й свій костлявий зад до камери повернув. Що, судді по персиках його мають ідентифікувати? Заб'ю гада :D
Вчиш-вчиш, а в нього саміі двійки :twisted:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

звездочет писав:Взагалі то будь яку частину можна відняти - і двері і бампера і навіть крило
Ні, Ігор, не можна. Відрізати, відірвати. але не їздити з тим. Є поняття машини як такої. І в неї має бути КУЗОВ. Не треба застосовувати молекулярну фізику для звичайної механіки. Невід'ємна частина це та без якої машина не машина. Кузов, колеса, мости. А от обвіс в т.ч. запаски вони від'ємні.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

автобат писав:Тарасик Сорник зарубав хлопців. Л200 з Винниці на Горганах 2012 року. Забавні люди. Зробили вночи фотомонтаж і зранку принесли фотік качати права. Саме цикаве, що у них було по результатам залізне 2 місце і зарахування цього КП ніц не вирішувало їм. Але ж так хотілось 1 місце, що вони пішли на цей безглуздий крок. Результат - діскваліфікація
Екіпаж 719 - фото оброблене в Photoshop
Екіпаж 719 - фото оброблене в Photoshop
Екіпаж 719 - оригінальне фото
Екіпаж 719 - оригінальне фото
До-речі ці люди колись на інших змаганнях пропонували хабаря за фальсифікацію результатів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

Їх і мав на увазі. В методишці тій вони і є. А нас ще візьмуть колись (вибачейте,шо не в тему)
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

Не думаю. Хоча може Вас і візьмуть. Але то був жесткач, робочій день тривалістю в 32 години :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Andre »

автобат писав:А Лапа Тигра буде при зустричі гаратаний, за те, що позорить старого воїна. Мало того, що за запаску вчіпився, ще й свій костлявий зад до камери повернув. Що, судді по персиках його мають ідентифікувати? Заб'ю гада :D
Вчиш-вчиш, а в нього саміі двійки :twisted:
І без шоломів :?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення автобат »

Та то вашпе капець. Всі помилки нараз не можна аж перерахувати. Ремінець по дупі плаче
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення MOTOR »

А як їх впалили шо то фотошоп?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення pilgrim »

MOTOR писав:А як їх впалили шо то фотошоп?
ну дык не вооруженным глазом видно что подмалевано ...

зы
кстати недавно подумалось что например вот такую фотку можно было бы легко подделать и без фотошопа ))

Зображення

всего навсего достаточно не так далеко съезжать машине (что бы легче потом было выехать) ... взятся рукой за дерево а другую руку протянуть в сторону машины ... и фоткать с большей дистанции но и с большим фокусным расстоянием .. 70мм и более ... ну и диафрагму зажать что бы глубину резкости увеличить ... тогда казалось бы что рука лежит на машине ... и никакого фотошопа не надо :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Закрито