IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення robosol »

ну раз не флуд :)
власне тому і була пропозиція внести коефіцієнти щоб вирівняти всіх незалежно від кількості людей чи розміру коліс. тоді можна всю нашу різношерсну братію вписати в концепція "чесних" змагань. якщо правильно врахувати всі значні фактори, то можна навіть урізноманітнити формат і сам процес, при цьому зберегти здорову конкуренцію.

можливо варто докатати останній етап без кардинальних змін, а можливо варто обкатати запропоновані концепції. то вже дискусійне питання і остаточний вибір лише за оргами, але як на мене в цьому є сенс.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення MOTOR »

Запропонуй які будуть коефіціенти на реальному прикладі двох авто, я просто нерозумію як то би було
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення robosol »

да дуже просто. до прикладу один з варіантів +1 пілот = +1 година піналізації. або так само але до суми взятих точок. наприклад +1 пілот = множник 0,9 до взятих точок. взяли 10 - зарахували 9, то не чесно якщо точки лише для одної групи тр, але якщо всі точки доступні всім, ще й різною вартістю - то це міняє картину в корні. так само стосовно машин. є лебідка ще плюс 0,1 до множника або година піналізації. у випадку однаково обладнаних і однаково укомплектованих машин шанси рівні і сума балів рівна, але якщо хтось крутіший - то для нього це не стає прогулянкою простою а навпаки, треба поборотися. можна йти і від зворотнього, нема лебідки +година фори або 1,1 множник. так само можна погоду приймати до уваги, мокро і атешки - фора, сухо - ніякої фори.
думаю що при таких розкладах і різношорстності техніки в одному класі - сказати хїто приїде першим буде набагато важке.
доречі це також дає змогу досить цікаво конфігурувати екіпаж до своєї стратегії що добавляє певної стратегічності в підготовці.
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення sergsemy »

Стоп,а хто сказав,що будуть в одному класi рiзнопiдготовленi машини?Машини дiляться на класи згiдно техвимог.Якщо в ТР2 згiдно цих вимог дозволяеться двi лебiдки,то нiхто не буде застосовувати до такоi машини коефiцiенти,через те що в iнших-по однiй.Я особисто iздив в ТР3 з однiею лебiдкою,але нi Умка нi Шурiк вiд того не страждали.В ТР1 дозволяеться одна лебiдка-max.Якщо лебiдка вiдсутня,то iх всерiвно не бiльше одноi,отже машини в рiвних умовах.А результати будуть рахуватись по кiлькостi балiв в кожному класi окремо.Отже результат ЗУБа нiяк не вплине на результат MOTORa.А от результат автобата навiть дуже вплине на результат robosola,бо вони в одному класi,незважаючи на рiзнi колеса i за розмiром i за малюнком протектора.
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення AM »

Історія з коефіцієнтами це те саме що сказати в футболі - якщо команда грає в буцах рібок проти команди в кєдах, то тим хто в рібоках зараховуються лише 2 гола з трьох забитих.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення автобат »

Прикольно. Да.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення автобат »

Прикольно. Да.
Робіть все шо хоште. Моя головна задача навіть не перше місце, а жіби не дати зайняти перше місце Моторові. Дави вискачків!!!!!!!!!!!!! Валі патрулі!!!!!!!!!!! Таёди до сраки, закім на трасі АВТОБАТЯКІ!!!

АРРРРРРАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення MOTOR »

ААААААА єєєєєєєє!!!!
Накінець-то я почув то шо хотів!!!!


Я так і знав шо мій патрік наводить на "автобатича" страх
Ураааааа
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення sergsemy »

автобат писав:Прикольно. Да.
Робіть все шо хоште. Моя головна задача навіть не перше місце, а жіби не дати зайняти перше місце Моторові. Дави вискачків!!!!!!!!!!!!! Валі патрулі!!!!!!!!!!! Таёди до сраки, закім на трасі АВТОБАТЯКІ!!!

АРРРРРРАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!
MOTOR писав:ААААААА єєєєєєєє!!!!
Накінець-то я почув то шо хотів!!!!


Я так і знав шо мій патрік наводить на "автобатича" страх
Ураааааа
Ого!Та ви прям,як боксери на зважуванні:"В глаза смотреть!"
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення robosol »

sergsemy писав:Стоп,а хто сказав,що будуть в одному класi рiзнопiдготовленi машини?Машини дiляться на класи згiдно техвимог.
А що буде з додатковими пілотами? все так само буде від 2х до 4х? чи буде порядок, два пілота і спорт режим?
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення MOTOR »

Нерозумію яке відношення має кількість пілотів до режиму гонки.
Подивись наприклад на "Дакар" там в вантажних авто три пілота???
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення myshketer »

MOTOR писав:Нерозумію яке відношення має кількість пілотів до режиму гонки.
Подивись наприклад на "Дакар" там в вантажних авто три пілота???
Суть в том, что по три пилота в каждом авто в этом классе. Очевидно же, что найти точку в кустах для четырех человек будет легче, чем для двух - пускай это даст выигрыш всего в одну минут на КП, но в сумме это 20+ минут за всю гонку...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення robosol »

так і я про це. якщо три значить три по регламенту для всіх. ( хоча не думаю що третій пілот сильно впливає на дакарі, вони не бігають по пустелі в пошуках точок і не фотографуються на підвішених машинах, але то їх справа). в нас же якщо машина 3х дверна то лише два пілоти і не гребе, якщо 5ти дверна - то можна до 4х. а в джіпіес орієнтуванні - це дуже важливий фактор, навіть якщо додатковий пілот просто буде фотографом. і саме в цьому є не спортивність. уявляєте собі на ралі екіпажі від 2х до 4х осіб, бо просто так їм дешевше їздити. їм взагалі це лише в мінус бо зайва вага, але ж так би було дешевше! ну який це спорт? це покатушка з елементами спорту! тому якщо вже погодилися на 2-4 пілоти, то вже якось би тоді вирівняли шанси, ну скажімо +1 пілот = +1 година. відповідно якщо додатковий пілот повний овоч - то це мінус екіпажу, а якщо це спортсмен - то вирівняні шанси по відношенню до тих же 3х дверок. що тут не очевидно?
давайте розділяти покатушки і спортивні події, а не ліпити все в одну кашу. не так вже й багато офіційних подій в оффроуді на наших теренах.
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення sergsemy »

robosol писав:
sergsemy писав:Стоп,а хто сказав,що будуть в одному класi рiзнопiдготовленi машини?Машини дiляться на класи згiдно техвимог.
А що буде з додатковими пілотами? все так само буде від 2х до 4х? чи буде порядок, два пілота і спорт режим?
MOTOR писав:Нерозумію яке відношення має кількість пілотів до режиму гонки.
Подивись наприклад на "Дакар" там в вантажних авто три пілота???
myshketer писав:
MOTOR писав:Нерозумію яке відношення має кількість пілотів до режиму гонки.
Подивись наприклад на "Дакар" там в вантажних авто три пілота???
Суть в том, что по три пилота в каждом авто в этом классе. Очевидно же, что найти точку в кустах для четырех человек будет легче, чем для двух - пускай это даст выигрыш всего в одну минут на КП, но в сумме это 20+ минут за всю гонку...
Так,почалось-"Знов за рибу гроші"Якщо хтось не помітив,то я не приймав участі в обговоренні і внесенні змін до Загального регламенту Трофі рейдів.Додаткових членів екіпажу дозволили на початку сезону,відкатали три етапи а перед четвертим знову будемо піднімати це питання?Прошу всіх спортсменів,незалежно від того,являється членом клубу,чи ні,разом з потенційними організаторами зібратись на початку 2015 р.,обговорити і внести всі необхідні поправки і поставити крапку на дебатах на цю тему.До кінця поточного сезону нічого мінятись не буде! :twisted:
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Етап Кубку Львова з Трофі 29.11.2014р.

Повідомлення robosol »

да! навіть пропоную це обговорення, яке дефакто вже почалося, винести в окрему гілку.
Закрито