І етап Кубку Львова 2013.02.02

Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Quadro^^ писав:просто цікаво накінець як правильно брати ті грьобані точки ..
Витримка з регламенту (в правилах безпеки оновити не встигли). Це не перечить том ущо було, але дає трохи більший допуск, але я як казав так і кажу, щоб уникнути непорозумінь, ставте їх в притул. Тоді точно буде відомо що вони поруч.
Додаток 1. Контроль проходження траси
Процедура отримання відмітки про проходження контрольного пункту (без суддів) на СУ:
Екіпажу необхідно сфотографувати знак контрольного пункту, свій транспортний засіб (засоби) і
одного з членів екіпажу на цифровий фотоапарат, виконавши вимоги щодо компонування кадру.
На суддівському пункті фінішу екіпаж здає карту (карти) пам'яті з фотоапарата. Карта
приймається тільки якщо обидва члени екіпажу і транспортний засіб (засоби) знаходяться в зоні
суддівського пункту. Процедура отримання відмітки про проходження контрольного пункту
виконана правильно тільки якщо хоча б на одній фотографії є правильно скомпонований кадр,
на якому видно всі необхідні елементи, обумовлені в вимогах. У разі відсутності кадру з будь-
якої причини процедура відмітки про проходження контрольного пункту не виконана.
Вимоги по компонуванню кадру для автомобілів та UTV - на знімку мають бути добре видимі і
такі, що однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту;
  • автомобіль учасника з виразно помітним бортовим номером;
  • один з членів екіпажу, котрий однією рукою торкається знака даного контрольного пункту
    (рука, не закриваючи номера, торкається фарби, що позначає номер), а іншою рукою
    тримається за будь-яку частину свого автомобіля (крім троса лебідки та інших тросів, в
    т.ч. гілковідбійників), причому ця частина повинна становити єдине ціле з автомобілем
(не повинна бути відокремлена від нього). Допускається відкривання дверей (у тому
числі задньої) і капота.
Вимоги по компонуванню кадру для квадроциклів - на знімку мають бути добре видимі і такі, що
однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту;
  • два квадроцикли учасників з виразно помітним бортовими номерами на них та один з
    членів екіпажу;
  • один з членів екіпажу, котрий однією рукою торкається знака даного контрольного пункту
    (рука, не закриваючи номера, торкається фарби, що позначає номер), а іншою рукою
    тримається за будь-яку частину квадроциклу (крім троса лебідки та інших тросів),
    причому ця частина повинна становити єдине ціле з квадроциклом (не повинна бути
    відокремлена від нього). Другій квадроцикл повинен знаходитись на відстані не більше
    1.5 м. від іншого квадроцикла чи контрольного пункту.
Якщо номер контрольного пункту намальований у колі, або обмежений горизонтальними або
вертикальними лініями, то достатньо, якщо рука торкається місця обмеженого цими лініями.
Розрішення знімка має бути не менше 1600х1200 і не більше 4000х3000, формат зображення
jpeg. Використання специфічних форматів виробника (raw, tiff) не допускається. Організатори
гарантують підтримку карт пам'яті форматів Compact Flash Type I/II, SD Card, MultiMediaCard,
Memory Stick, Memory Stick PRO, SmartMedia, xD. Використання інших типів карт пам'яті
можливе лише за умови попереднього погодження з організатором та надання учасником
обладнання для переносу інформації з фотоапарата на комп'ютер Організатора. Файли
зображень що подаються учасником повинні містити тільки зображення фотофіксації КП, за
виключенням механічного браку. За порушення цієї вимоги екіпаж буде оштрафований у розмірі
50% стартового внеску.
Псування знаку КП не дозволяється і пеналізується зняттям екіпажу зі змагання. Якщо цей факт
зіпсування (знищення) об'єкту КП не дає можливості об'єктивно класифікувати інші екіпажі,
Колегія Спортивних Комісарів зобов'язана прийняти рішення щодо скасування результатів цього
КП. Не дозволяється фіксація тросу лебідки за предмет точки КП і пеналізується анулюванням
екіпажу проходження (взяття) однієї точки КП.
Якщо похибка розташування КП на місцевості становить понад 100м від ідеальних координат,
то дане КП буде виключено з траси змагання. Факт відхилення від координат повинен бути
підтверджений офіційними особами.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

tad100 писав:305, якись глюк, така сама в ТР2 205. Певно був втрачений звязок з супутниками. Переглянув на свому, яким ставили параллельно, точки бьються. Сто пудово глюк. Казали, що було таке що все не билось по 30 метрив?
було таке. в цьому кущі точок 301, 102 і т.д. , ближче до табору, почала з'являтись приблизно така похибка.. :(
ну а 305 - це за гранью добра і зла :lol:
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення автобат »

Quadro^^ писав:
марік писав:І саме головне забув напишіть ВРАЖЕННЯ ВІД ОФІЦІОЗУ :lol: :lol: :lol:
нічого не змінилось, точки по складності такі самі як були .. ну може тр 1 трохи складніші, тр 3 точно не складніші .. :|
а страховка, перевірка в медичному диспансері, трохи якихось паперів мусять бути! так себе хоч на змаганні відчуваєш, а не йух зна де! ше би люди попідтягувались, було би в 2 рази веселіше, і точки складніші, лєбьодкою я 2 рази користувався, напарнік 3, і то при тому шо взяли майже всі точки .. слабо!
кароче як на мене то рухаємся в правильному напрямку! тільки треба якось народ зацікавити! :!: :?:
При прокаданні КП орги старалися шукати якнайбільше засадних Місць. Нажаль людським рукам не під силу змінювати рельеф і заболоченість місцевості. Крім того, коли народ їде ковбаситись, то спеціально шука собі калабаньки і в них риеться, а на змаганнях в цілях економії часу стараеться обминати засади. Це є різниця. Ви наступного разу обирайте собі маршрути добирання до КП через самий гамнолін і буде вам щастя :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення автобат »

А взагалі місцина там класна. Весною там буде огого. Я б пропонував виключити взяти на етапі точки, а весною по невзятим запустити 2-й етап, ну там може ще щось добавити або переставити. Там ще всім вистачить. Да і місцеві питали вчора неодноразово, чи будемо ми ще до них приїздити.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Zenek »

Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Katonych »

автобат писав:А взагалі місцина там класна. Весною там буде огого. Я б пропонував виключити взяти на етапі точки, а весною по невзятим запустити 2-й етап, ну там може ще щось добавити або переставити. Там ще всім вистачить. Да і місцеві питали вчора неодноразово, чи будемо ми ще до них приїздити.

Ухты. Не знаю, как вы этого добились, но если действительно спрашивали в позитивном ключе - то мега круто!
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

автобат писав:
Quadro^^ писав:
марік писав:І саме головне забув напишіть ВРАЖЕННЯ ВІД ОФІЦІОЗУ :lol: :lol: :lol:
нічого не змінилось, точки по складності такі самі як були .. ну може тр 1 трохи складніші, тр 3 точно не складніші .. :|
а страховка, перевірка в медичному диспансері, трохи якихось паперів мусять бути! так себе хоч на змаганні відчуваєш, а не йух зна де! ше би люди попідтягувались, було би в 2 рази веселіше, і точки складніші, лєбьодкою я 2 рази користувався, напарнік 3, і то при тому шо взяли майже всі точки .. слабо!
кароче як на мене то рухаємся в правильному напрямку! тільки треба якось народ зацікавити! :!: :?:
При прокаданні КП орги старалися шукати якнайбільше засадних Місць. Нажаль людським рукам не під силу змінювати рельеф і заболоченість місцевості. Крім того, коли народ їде ковбаситись, то спеціально шука собі калабаньки і в них риеться, а на змаганнях в цілях економії часу стараеться обминати засади. Це є різниця. Ви наступного разу обирайте собі маршрути добирання до КП через самий гамнолін і буде вам щастя :D
я вже дуже давно чекаю точок-стовпців як на більшості серйозних змагань .. шось подібне було на кубку тартака, на скільки я знаю! тоді є можливість поставити точку посередині якогось болота чи в озері або ше якось так шоб обов*язково треба було заганяти квадри в якусь западню, трохи помісити і поплавати, а не їздити по лісі і збирати точки як гриби) коли їх тяжче найти, ніж взяти)) були точки і складні, і цікаві, особливо в горах, але не вистачає води і болота, річок, ставків, трясовини і тд ..
приблизно так я собі то всьо уявляю:
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:Ухты. Не знаю, как вы этого добились, но если действительно спрашивали в позитивном ключе - то мега круто!
Ніхто ні від кого не ховався. Була реклама в місцевій газеті (було подання на РДА). Люди в селах взнали це і поприходили. Дальше - більше.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:Олег у вас 1 КП не зарахована, в трубі. Передивись, зрозумієш в чому проблема. А взагалі результат порадував. По гарміну цікаво чого в тебе глюкнуло. Я завтра на своєму перевірю. Ти лив ТР1+ТР3 чи файл ВСІ КП?
з точками бул накладки -
102 і 302 мають ідентичну координату, хоча де-факто це є 102
109 і 308 аналогічно мають ідентичну координату, хоча це є 109

у зв'язку з цим питання - чи повинні такі точки бути зараховані в заліковий результат, якщо б вони випадково були знайдені.
я маю на увазі КП 302, 308..

також виникає питання по кп 305
з такою величезною похибкою точка перестала відповідати поняттю КП
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Якби був протест на те що КП не відповідають координатам, і цей факт був би перевірений і встановлений КСК, тоді дане КП було би зняте. На майбутнє врахуємо це.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:Якби був протест на те що КП не відповідають координатам, і цей факт був би перевірений і встановлений КСК, тоді дане КП було би зняте. На майбутнє врахуємо це.
невже немає ніяких внутрішніх процедур виправлення власних штанг організаторами :D
можна так точки роздавати з будь-якими координатами або без них :lol:
хто найшов мадалєц, а хто не найшов - подавайте протест :)

кп 305 по своїй суті є "знищена", оскільки за поданими організаторами координати її не опинилось - мабуть прилетіли гуміноїди і перенесли дерево на 400 метрів від визначеного місця :D


----------------
буде ще одне прохання до організаторів -
для групи ATV-UTV легенду формувати і видавати відповідну - так як для усіх інших груп.

мало того, що воно розмокло за перших дві години :( (в автомобілях їх зберігати мабуть легше)
так ще і доводилось займатись співставленням та накладанням двох легенд.. :evil:

по можливості також формувати окремий для групи файл координат.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

в цілому дякуємо за етап.
точок складних не було (ТР1 це несподівано), але місцевість класна.
вдалось позмагатись і це саме головне :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Balamut писав:невже немає ніяких внутрішніх процедур виправлення власних штанг організаторами
Є по факту змагань, але не на форумі після них. По решта спробуємо врахувати.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення myshketer »

А вот это интересный момент - Володимир, ты не мог бы его разъяснить?

То есть, к примеру, мы не нашли КП и подаем протест. И как поступают организаторы, если точка действительно смещена на 100 метров, но другие участники ее нашли? И есть ли допустимый предел по смещению - ну, радиус какой-то, в котором точка обязана быть.
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

myshketer писав:А вот это интересный момент - Володимир, ты не мог бы его разъяснить?

То есть, к примеру, мы не нашли КП и подаем протест. И как поступают организаторы, если точка действительно смещена на 100 метров, но другие участники ее нашли? И есть ли допустимый предел по смещению - ну, радиус какой-то, в котором точка обязана быть.
+1 тоже цікаво
получається несправедливо знімати ту точку з заліку, по відношенню до тих людей які стратили біля години часу(як ми) щоб її знайти і взяти ..
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Закрито