І етап Кубку Львова 2013.02.02

Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Alex_L »

А чи є в когось точне положення ціх точок (205 та 305)? Чи хочаб показати на карті куди вони змістились. Точки ставились з інтервалом 2-3 хвилини і відстань між ними порядку 20 метрів, наскільки я пам"ятаю. Трек записаний під час прокладання:
305.jpg
На ньому дійсно є якась петля дальше точки, але не можу пригадати чи то ми шукали місце для точок, чи це і є цей глюк. Але довжина цієї петлі 148 метрів, і аж ніяк не 400.

Нарахунок цього:
"102 і 302 мають ідентичну координату, хоча де-факто це є 102
109 і 308 аналогічно мають ідентичну координату, хоча це є 109" - можливо, координати цих точок дуже близьки, але в обох наборах точок вони присутні (ТР1 та ТР3).
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення автобат »

Quadro^^ писав:
автобат писав:
Quadro^^ писав:
марік писав:І саме головне забув напишіть ВРАЖЕННЯ ВІД ОФІЦІОЗУ :lol: :lol: :lol:
нічого не змінилось, точки по складності такі самі як були .. ну може тр 1 трохи складніші, тр 3 точно не складніші .. :|
а страховка, перевірка в медичному диспансері, трохи якихось паперів мусять бути! так себе хоч на змаганні відчуваєш, а не йух зна де! ше би люди попідтягувались, було би в 2 рази веселіше, і точки складніші, лєбьодкою я 2 рази користувався, напарнік 3, і то при тому шо взяли майже всі точки .. слабо!
кароче як на мене то рухаємся в правильному напрямку! тільки треба якось народ зацікавити! :!: :?:
При прокаданні КП орги старалися шукати якнайбільше засадних Місць. Нажаль людським рукам не під силу змінювати рельеф і заболоченість місцевості. Крім того, коли народ їде ковбаситись, то спеціально шука собі калабаньки і в них риеться, а на змаганнях в цілях економії часу стараеться обминати засади. Це є різниця. Ви наступного разу обирайте собі маршрути добирання до КП через самий гамнолін і буде вам щастя :D
я вже дуже давно чекаю точок-стовпців як на більшості серйозних змагань .. шось подібне було на кубку тартака, на скільки я знаю! тоді є можливість поставити точку посередині якогось болота чи в озері або ше якось так шоб обов*язково треба було заганяти квадри в якусь западню, трохи помісити і поплавати, а не їздити по лісі і збирати точки як гриби) коли їх тяжче найти, ніж взяти)) були точки і складні, і цікаві, особливо в горах, але не вистачає води і болота, річок, ставків, трясовини і тд ..
приблизно так я собі то всьо уявляю:
А на четвертому етапі теж боота і КП з таблицями не було? Йолі, там в тих місцях повно боота, але воно все замерзло. :lol: Пропоную ще раз, виділіть з квадрів людину, яка прокладе КП. Попереджу одразу: поганяти хочуть всі, але комусь треба це робити також
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення марік »

автобат писав:

Пропоную ще раз, виділіть з квадрів людину, яка прокладе КП.
Можна я :
Пропоную взяти якогось квадроцикліста спорцмена :P який був на змаганнях вищого рівння, він і роставе точки для квадрів ;) ;) ;)
Напевно буде чесно :D :D :D
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

myshketer писав:А вот это интересный момент - Володимир, ты не мог бы его разъяснить?
Легко - Додаток 1, індивідуального регламенту (я навіть цитату викладав, останнє речення). Якщо так. ТО КП знімається. Хто взяв - тому не зарахують. Треба обирати між одним "не справедливо" та іншим. Тому в регламенті це прописано. Тожі не варто занурюватись в пошуки більше 150 м. радіусом, витрачати час, знайти точку за півкілометра і після її зняття казати що це не справедливо, ми ж 3 год. стратили. Інакше ми це питання ніколи не вирішимо. І це проблема любого ГПС орієнтування.

Якщо є кращі пропозиції, пишіть. Тільки не пишіть єрунди.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Khimik »

хм, а якшо екіпаж надасть трек - доказ того, що був там, де б мала бути точка? Тобто якщо заїхав туди, то може і зарахувати її, якщо її там не було.
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

автобат писав:
Quadro^^ писав:
автобат писав:
Quadro^^ писав:
марік писав:І саме головне забув напишіть ВРАЖЕННЯ ВІД ОФІЦІОЗУ :lol: :lol: :lol:
нічого не змінилось, точки по складності такі самі як були .. ну може тр 1 трохи складніші, тр 3 точно не складніші .. :|
а страховка, перевірка в медичному диспансері, трохи якихось паперів мусять бути! так себе хоч на змаганні відчуваєш, а не йух зна де! ше би люди попідтягувались, було би в 2 рази веселіше, і точки складніші, лєбьодкою я 2 рази користувався, напарнік 3, і то при тому шо взяли майже всі точки .. слабо!
кароче як на мене то рухаємся в правильному напрямку! тільки треба якось народ зацікавити! :!: :?:
При прокаданні КП орги старалися шукати якнайбільше засадних Місць. Нажаль людським рукам не під силу змінювати рельеф і заболоченість місцевості. Крім того, коли народ їде ковбаситись, то спеціально шука собі калабаньки і в них риеться, а на змаганнях в цілях економії часу стараеться обминати засади. Це є різниця. Ви наступного разу обирайте собі маршрути добирання до КП через самий гамнолін і буде вам щастя :D
я вже дуже давно чекаю точок-стовпців як на більшості серйозних змагань .. шось подібне було на кубку тартака, на скільки я знаю! тоді є можливість поставити точку посередині якогось болота чи в озері або ше якось так шоб обов*язково треба було заганяти квадри в якусь западню, трохи помісити і поплавати, а не їздити по лісі і збирати точки як гриби) коли їх тяжче найти, ніж взяти)) були точки і складні, і цікаві, але всі такі в горах, не вистачає води і болота, річок, ставків, трясовини і тд ..
приблизно так я собі то всьо уявляю:
А на четвертому етапі теж боота і КП з таблицями не було? Йолі, там в тих місцях повно боота, але воно все замерзло. :lol: Пропоную ще раз, виділіть з квадрів людину, яка прокладе КП. Попереджу одразу: поганяти хочуть всі, але комусь треба це робити також
на четвертому етапі деякі точки були супер, стовп був один, в тому озерці .. але ви бачили як квадри беруть то мінімальне болотце .. слабо!
там реально було де розвернутись, замулена річка, купа всякіх затоплених ділянок, річки, болота, як проїжали то всьо плакати хотілось) я на кубку львова не пам*ятаю коли останній раз заїжав в воду вище підножок(
для машин сложность нормальна як на мене! сама траса дуже цікава, все супер!
просто як ставити КП суто для квадрів, то зробіть нам свято, зробіть тяжко і глибоко! шоб було важко "взяти" точку, а не важко знайти її! я не кажу зробити взяття точки складним за рахунок спускання квадрів на лєбьодках в рів)) просто різноманістність має бути, гори є, а болота і води немає!
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Khimik писав:хм, а якшо екіпаж надасть трек - доказ того, що був там, де б мала бути точка? Тобто якщо заїхав туди, то може і зарахувати її, якщо її там не було.
Ні. Це лише доказ того що Кп не б'ється. Доказом зарахування КП є правильно виконана фотофіксація.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Volodymyr »

Олег я розумію твої бажання. Але наразі ми всі виходимо з наших фізичних, технічних, часових та фінансових можливостей. Ніхто абсолютно не проти ставити складні точки. В залік йде 3-и етапи з 4-х. Давай на наступний етап поставиш КП для всі? Але май на увазі, що згідно чинного законодавства України рух водоймами категорично заборонений. Тож з цим можуть бути дуже великі проблеми в організаторів, якщо вони понаставляють КП в річка, озерах. Що до болота ситуація трохи простіша.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

Volodymyr писав:Олег я розумію твої бажання. Але наразі ми всі виходимо з наших фізичних, технічних, часових та фінансових можливостей. Ніхто абсолютно не проти ставити складні точки. В залік йде 3-и етапи з 4-х. Давай на наступний етап поставиш КП для всі? Але май на увазі, що згідно чинного законодавства України рух водоймами категорично заборонений. Тож з цим можуть бути дуже великі проблеми в організаторів, якщо вони понаставляють КП в річка, озерах. Що до болота ситуація трохи простіша.
я можу допомогти поставити КП для ТР, якшо мене потім пустять їхати по точках АТВ!
лісні річушкі тоже рахуються як водойми? маленькі болотні озерця і заводі(наприклад біля річки затоплена ділянка з болотом) рахуються як водойми ? тоді все не так просто як я думав .. (
я думаю шо в лісі можна сміло ставити КП в річушці наприклад .. всеодно в глибоких річках і озерах КП не поставиш!
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

Alex_L писав:А чи є в когось точне положення ціх точок (205 та 305)? Чи хочаб показати на карті куди вони змістились. Точки ставились з інтервалом 2-3 хвилини і відстань між ними порядку 20 метрів, наскільки я пам"ятаю. Трек записаний під час прокладання:
Вкладення 305.jpg більше недоступне
На ньому дійсно є якась петля дальше точки, але не можу пригадати чи то ми шукали місце для точок, чи це і є цей глюк. Але довжина цієї петлі 148 метрів, і аж ніяк не 400.

Нарахунок цього:
"102 і 302 мають ідентичну координату, хоча де-факто це є 102
109 і 308 аналогічно мають ідентичну координату, хоча це є 109" - можливо, координати цих точок дуже близьки, але в обох наборах точок вони присутні (ТР1 та ТР3).

про 205 нічо не скажу.
305 точку взяли на координаті 49.692881° N 24.365892° E
віддалення від КП по легенді - 170 метрів по прямій.
враховуючи те, що це по суті з іншого боку пагорба - навколо нього набіжить метрів 300 відстані..
305.jpg
щодо точок 102 & 308 та 109 & 308
в наборах вони присутні, але їх координати не близькі, а ідентичні
109 - 49.666290° 24.388733°
308 - 49.666290° 24.388733°
до них ще третьою і 208 затесалась, але її координату я не перевіряв, а з ТР2 до неї мабуть ніхто і не доїхав, раз мовчать...
308.jpg
308.jpg (82.84 Кіб) Переглянуто 9132 разів
я писав вище, що чудеса з точками почались біля табору
ось наприклад КП 301 - віддаленість від координати з легенди і фактичної - 30 метрів
301.jpg
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:
Balamut писав:невже немає ніяких внутрішніх процедур виправлення власних штанг організаторами
Є по факту змагань, але не на форумі після них. По решта спробуємо врахувати.
регламент вказує на те, що неможливість об'єктивної класифікації інших екіпажів зобов'язує Колегію Спортивних Комісарів прийняти рішення про скасування результатів даного КП.
мова звичайно іде про знищення КП, але аналогія ситуації очевидна.

комісари були обізнані з ситуацією.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:
myshketer писав:А вот это интересный момент - Володимир, ты не мог бы его разъяснить?
Легко - Додаток 1, індивідуального регламенту (я навіть цитату викладав, останнє речення). Якщо так. ТО КП знімається. Хто взяв - тому не зарахують. Треба обирати між одним "не справедливо" та іншим. Тому в регламенті це прописано. Тожі не варто занурюватись в пошуки більше 15-0 м. радіусом, витрачати час, знайти точку за півкілометра і після її зняття казати що це не справедливо, ми ж 3 год. стратили. Інакше ми це питання ніколи не вирішимо. І це проблема любого ГПС орієнтування.

Якщо є кращі пропозиції, пишіть. Тільки не пишіть єрунди.
цілком логічно, але є питання.

йдеться про цей абзац, як я розумію
"Якщо похибка розташування КП на місцевості становить понад 100м від ідеальних координат,
то дане КП буде виключено з траси змагання. Факт відхилення від координат повинен бути
підтверджений офіційними особами".


як знати цю різницю у відстані (радіусі), якщо точку учасником не виявлено (тобто нема з чим порівняти відстані),
а чи взяв суперник цю точку - невідомо, бо облік по номерам КП не ведеться і тим більше ніде не публікується...

патова ситуація.
знову ж таки, якщо регламент зобов'язує офіційних осіб підтверджувати факт відхилення координат,
то нехай би вони цим займались, оскільки у них є інформація від усіх сторін -
  • є учасники, які повідомляють про відсутність точки і ймовірну похибку у координатах
  • є результати (фотофіксації) всіх учасників, з яких видно чи хтось взяв спірний КП..
на етапі офіційні особи були повідомлені і знали про ймовірне відхилення координат КП 205, 305
чи вони підтвердили цю інформацію? чи спростували?

п.с.
виправ у себе
Volodymyr писав:... не варто занурюватись в пошуки більше 15-0 м. радіусом, ...
Аватар користувача
mr.Paganel'
Повідомлень: 99
З нами з: 13 листопада 2011, 11:53
Ім'я: Дмитрий
Авто: ВАЗ 2121
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення mr.Paganel' »

Спасибо организаторам, очень круто было! Интересные и сложные точки тр1 и погода супер! И особенно порадовали зрители, не ожидал я столько их увидеть. Жаль, что до второй точки уже не добрались, сломали заднюю полуось и вернулись на финиш. Потом решили ещё прокатится по туризму и вырвали шпильку переднего моста, в общем как-то до Львова доковыляли. Выяснилось, что с одной точной мы заняли 3-е место, что подняло настроение после того как мы развалили автомобиль :) . Жаль, что не присутствовали на награждении, боялись не доехать.
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Alex_L »

2013 КЛ 0.jpg
2013 КЛ 10.jpg
2013 КЛ 11.jpg
2013 КЛ 12.jpg
2013 КЛ 13.jpg
2013 КЛ 14.jpg
2013 КЛ 15.jpg
2013 КЛ 16.jpg
2013 КЛ 17.jpg
2013 КЛ 18.jpg
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Alex_L »

2013 КЛ 19.jpg
2013 КЛ 20.jpg
2013 КЛ 21.jpg
2013 КЛ 22.jpg
2013 КЛ 23.jpg
2013 КЛ 24.jpg
2013 КЛ 25.jpg
2013 КЛ 26.jpg
2013 КЛ 27.jpg
2013 КЛ 28.jpg
Закрито