І етап Кубку Львова 2013.02.02

Закрито
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення myshketer »

А в чем сложность? Точнее, где сложность?
По правилам, три минуты в финишной зоне, да? Экипаж отдает карту памяти, можно и трек сдать. Дальше нужен алгоритм, который разберется с треком, сопоставит его с точками и определит последовательность и время. Ну и таким образом, организаторы смогут собрать все данные об участникам.

В прошлом году все уперлось в то, что не все хотели выкладывать на публику эту информацию.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення tad100 »

Складності особливої немає, трек і геотегі на фотках взагалі нікому не потрібні. Правила прості, час старту, час фінішу, кількість і номера точок. Таку табличку спробую зробити. Андрійко не повіриш, але на деяких змаганнях, автомобілі іздять з треклогерами і судівська бригада в стані отримувати данні онлайн. Мислю, що і це в нас буде.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення tad100 »

Скажу по секрету, ось ця табличка http://gac.org.ua/hill_climb_championsh ... 13_results працювала онлайн.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

деякі екіпажі потратили багато часу шоб взяти точку 305, коли ми приїхали по координатам, де б мала бути точка, там вже стояли 2 екіпажі машин ..
ми разом шукали її більше 30 хвилин .. про те що точку знімають з заліку якщо вона має хибні координати, думаю, ніхто не знав ..
тому я двома руками за те щоб зараз розібратись в цій ситуації і не допустити такого в майбутньому! не тяжко перевірити координати точки .. можна брати 2 навігатора і в два забивати точки, потім звіряти, я думаю це знизить ймовірність похибки! або звіряти забиті координати з координатами фоток цих точок!
або взагалі перейти на систему тих самих трек логерів і точок з чіпами!) тоді все буде прослідковуватись без проблем!
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Andrew Outlander800
Повідомлень: 90
З нами з: 19 травня 2011, 22:37
Ім'я: Андрій
Авто: GL

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Andrew Outlander800 »

Quadro^^ писав: я вже дуже давно чекаю точок-стовпців як на більшості серйозних змагань .. шось подібне було на кубку тартака, на скільки я знаю! тоді є можливість поставити точку посередині якогось болота чи в озері або ше якось так шоб обов*язково треба було заганяти квадри в якусь западню, трохи помісити і поплавати, а не їздити по лісі і збирати точки як гриби) коли їх тяжче найти, ніж взяти)) були точки і складні, і цікаві, але всі такі в горах, не вистачає води і болота, річок, ставків, трясовини і тд ..
приблизно так я собі то всьо уявляю:
Враховуючи те, що ти в нас один в клубі який має виносний радіатор, то всі інші мають можливість закінчти приблизно так
Зображення.
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Quadro^^ »

приблизно як? силку чи картинку не видно ..
враховуючи те, що винос радіатора потрібен для того щоб не нашкодити своєму квадру в трохи тяжчих умовах ніж покатухі по дорожках, не бачу причини його не винести! особливо це стосується БРП ..
якщо є мета їздити та вигравати на змаганнях, то треба готувати техніку! я маю на увазі, те, що не всі мають винос - не причина залишати змагання на лайтовому рівні!
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення myshketer »

Господа, будем сдержаны в цитатах ;)
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: І етап Кубку Львова 2013.02.02

Повідомлення Zenek »

гм... дуже сильно вибачаюсь, але реально забувся залити на сайт :oops:
дебют мрнтажу від Гвозда Діми, зйомка Андрія Караповського
Закрито