II етап Кубку Львова 2012.04.01

Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення звездочет »

Все було класно. "Дракошу" обкатали на славу. Точки суперові, особливо 33, яка стала для нас останньою. Через нашу дурість :D ми трошки не встигли по часу на фініш. Дякуємо за допомогу RII за допомогу на 52 точці, ниві з бортовим номером 240 і особлива поряка Левицькому Роману (Roman) за те, що витягнув нас на 33 точці. Найцікавіші фотки.
Таким був "Дракоша" зранку 1 квітня
DSCF4018.jpg
DSCF4020.jpg
DSCF4028.jpg
Так він виглядав вже через 10 годин
DSCF4053.jpg
Решта тут https://plus.google.com/u/0/photos/1002 ... 7962158241

Ну і кому цікаво, наш трек
Безымянный.jpg
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення AM »

звездочет писав:Все було класно. "Дракошу" обкатали на славу.
Фотки супер! І трек класний. АЛе третю точку треба було б перефотографувати. ;)
А так - звєрі, шкода що провтикали час.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення myshketer »

Хорошо покатались! Большое спасибо организаторам, все было замечательно! Так же, хочу выразить огромную благодарность своему боевому экипажу - приятно, что их дух оставался на высоте в самые трудные минуты и бутербродами делились по-братски! Парни, для вас двери Петровича всегда раскрыты, а лебедка - готова к размотке :lol:
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення tad100 »

После долгого перерыва, наконец удалось поездить. Масса удовольствия. Огромное спасибо Мише Телегину, который согласился подменить в последний момент Игореху. Понимаю, как ему было трудно штурманить.
Учитывая, что это был первый выезд Изи после рестайлинга, старались ехать осторожно и берегли машину, выбрали оптимальный с нашей точки зрения маршрут, чтоб в любое время можно было свалить на асфальт. И потихоньку начали тупить. Поначалу тупили жутко, очень осторожно и очень долго добирались до каждой точки, Мишка приспосабливался к Андроиду, за три часа взяли шесть простейших КП. И вкатались, остальные 18 проехали меньше чем за четыре. Было хорошо, лебедку разматывали раз десять. На одну точку пришлось даже спускаться на лебедке. Очень мало встречали народа на трассе. Но прекрасно встретились на финише, горячий чай, это отлично. А вторе с мясом вообще бомба.
Места где проводились соревнования прекрасные, погода отличная, а организаторы умницы, что заставили побегать, попотеть и побаловаться с лебедкой. Так держать, жду третьего этапа.
Машинка все выдержала прекрасно, правда когда вошли в раж пару раз получили бревном по корпусу, поцарапали свежую краску и оставили в лесу колпак от циклона.
Ну, а по результату - фотография всегда для меня темный лес, видать это заразно.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення Volodymyr »

[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення Zenek »

Предательскій Ноківський будильник знову зробив свою чорну справу, і замість того, щоп продзвеніти у 6:30, взагалі не продзвонив :x :cry:
А після пів-ночі підготовки у гаражі(все дотянути, позмазувати, потавити лампочку тиску масла), то без допомоги будильника довелось встати у 10:50 :evil:
Крики, істерики, що ми не поїхали на змагання, через пвгодини змінились бажанням просто потусити по лісу :?
І це не дарма: приїхавши ненадовго до табору, ми віїхали в сторону "мєсіва", а там зустріли 4-рьох квадроцикластів, що спокійно собі "таборували" у лісі.
Слово-за-слово, і виникла неймовірна ідея прорубатись на Раковець, за квадріками то було справжній хард, але тільки раз
залебідилиь, ну, і раз на дерево кинуло :o
Потім банька, згадка, що коло того дерева Джек забули, пошук джека у сутінках (тіко вчора удень поїхали і знайшли) і довга польва дорога додому, :)
CIMG1614.JPG
CIMG1611.JPG
CIMG1619.JPG
CIMG1615.JPG
CIMG1610.JPG
CIMG1609.JPG
CIMG1605.JPG
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення max »

В мене теж будильник на 6:30 був, але завдяки нічним приготуванням його огидну мелодію моск зранку зігнорував. Так мене о 8:15 дзвінком на телефон розбудив Іван (штурман). А нам ше заправлятися ... незнаю як, і скільки матюків за цей період прозвучало, але якось ми встигли на фініш і навіть встиг я там ше поснідати :)
Нажаль часу і можливості займатися художніми світлинами небуло, тому є тільки знимки з точок: https://picasaweb.google.com/MaXIvanchu ... directlink. Там є напевно остання фотографія на якій моя машина має пласмаску зпереді. Особливо сподобалась точка 65 на яку ми підїхали не з того боку і довелось два рази розвертатись в розвезеній колії :) Ця точка додала адреналіну, бо до фінішу лишалось обмаль часу.
Пару висновків: лопата - рулить, ізолєнта - сила, лебідку треба ставити :)
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення sergsemy »

max писав: Пару висновків: ... лебідку треба ставити :)
Я памятаю,як 24грудня біля памятника Міцкевичу хтось бив себе в груди-"ніякого позашляхового тюнингу!"Багато хто так говорить спочатку. :P
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення sergsemy »

Навіть,якщо закрити очі на всю трасу,то лише тільки за КП33 низький уклін організаторам!Але ж там було ще багато іншого і на завершення-"гарячий"фініш(чай,куліш).Молодці!
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення myshketer »

Кто чего сломал на этапе? Я полуось уделал, в лихом прыжке :oops:
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення pilgrim »

myshketer писав:Я полуось уделал, в лихом прыжке :oops:
ты ж утверждал что по ровному ехал :lol: :lol: :lol: ай яй яй ... путаемся в показаниях :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення myshketer »

Что ты выдумываешь? Перед точкой надо было разгон взять, я и брал... а точка слева - я поворачиваю и машинка слегка (совсем чуть-чуть) подпрыгнула, только звук такой раздался - ХРЯСЬ! Никто бы и не подумал, что там можно что-то сломать на таком месте... ровном ))
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення max »

myshketer писав:Кто чего сломал на этапе? Я полуось уделал, в лихом прыжке :oops:
бампер відвалився, але хіба то поломка :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення myshketer »

myshketer писав:Что ты выдумываешь? Перед точкой надо было разгон взять, я и брал... а точка слева - я поворачиваю и машинка слегка (совсем чуть-чуть) подпрыгнула, только звук такой раздался - ХРЯСЬ! Никто бы и не подумал, что там можно что-то сломать на таком месте... ровном ))
Хотя вот поразмыслив, так оно и должно было быть. Я не один раз слышал, что полуоси чаще всего ломаются в прыжке, когда контакт с землей крутящегося в воздухе колеса... Но мне всегда представлялось, что надо подпрыгнуть на полметра для такого. Оказывается, хватит и двух дюймов для такого дела. Хотя это может быть и качество запчастей к УАЗам.
Аватар користувача
Zahar1973
Повідомлень: 100
З нами з: 19 жовтня 2008, 16:09
Ім'я: Захар
Авто: БРДМ2
Звідки: Львів

Re: II етап Кубку Львова 2012.04.01

Повідомлення Zahar1973 »

А в нас на першій точці стартер вкляк . Бендікс відірвався. Але ми за допомогою Пацанів з УАЗА (велике спасибі) в 6 пар рук і ніг і за допомогою УАЗа завели і прийняли не вірне рішення їхати далі. Потім ще раз заглохли під гору ну і заднім ходом з гори завелися . І знову прийняли не правильне рішення їхати далі. На четветій точці (55) ми остаточно заглохли без можливості завестися з толкача , бо сиділи по пузо. Але все нормально . Викликали зі Львова машину , зїздили на базу , зняли такий самий стартер , привезли поставили і о 20-00 були дома .
Прохання оргам зарахувати хоть ці 4 точки . Заздалегідь вдячні Танкісти з команди БРДМ-2. ;) ;) ;) ;) ;)
І наше відео туту http://youtu.be/N9zpLe64sIM
Закрито