І етап Кубку Львова 2012.01.28

Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:
автобат писав:2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
Аргумент більш ніж достатній що б окрім кількості КП, часу старту, фінішу і загального організатор більше ніякої інформації учасникам не надавав.
взагалі то це смішно вважати аргументом.
а крім того
Volodymyr писав: ... Питання вважаю закрити, продовження дискусії - провокацією.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

Я так бачу є бажання потролити?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

Volodymyr писав:
автобат писав:2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
Аргумент більш ніж достатній що б окрім кількості КП, часу старту, фінішу і загального організатор більше ніякої інформації учасникам не надавав.
Я вижу, что разговор заходит в тупик. Я устал повторять, что этим должен заниматься не организатор, а сами участники. При чем исключительно по собственному желанию. Кто не хочет - его личное дело.
Для размышления - четыре участника уже выложили в этой теме свой порядок взятия точек. Давайте на этом и замнем? Пусть так и будет дальше - кто захотел, тот поделился, кто не захотел - не поделился. Как всегда - все замечания по поводу нафиг это делать или не делать будут встреченны с пониманием и нашим радушием :D
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

myshketer писав:
Volodymyr писав:
автобат писав:2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
Аргумент більш ніж достатній що б окрім кількості КП, часу старту, фінішу і загального організатор більше ніякої інформації учасникам не надавав.
Я вижу, что разговор заходит в тупик. Я устал повторять, что этим должен заниматься не организатор, а сами участники. При чем исключительно по собственному желанию. Кто не хочет - его личное дело.
Для размышления - четыре участника уже выложили в этой теме свой порядок взятия точек. Давайте на этом и замнем? Пусть так и будет дальше - кто захотел, тот поделился, кто не захотел - не поделился. Как всегда - все замечания по поводу нафиг это делать или не делать будут встреченны с пониманием и нашим радушием :D
та викласти завжди можна.
але вишукувати це все діло в 20 сторінках гілки форума банально незручно.

в ідеалі хотілося б побачити максимум статистичної інформації в результатах,
щоб можна було завжди її (цю інформацію) там знайти.

от мені було б цікаво глянути інформацію за минулі етапи чи навіть роки, як би така була..
координати точок минулих етапів лежать на сайті і маршрут переможця можна було б відтворити для себе, глянути його таймінг і т.д.

етап (наприклад останній 2011 року) можна для тренування пройти і зараз - координати є, точки на місцевості думаю ще не затерті часом..
тільки порівняти свій результат не буде з чим.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

На офіційних змагання якби організатор передав таку інформацію третім особам я би накатав протест і офіційну особу позбавили би ліцензії. Тому що те як я перемагаю це моя особиста справа і ділитись своїми наробками з конкурентами без мого на то відома я проти. Інша справа коли приватно просять показати трек. Комусь покажу, комусь - ні.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

Мне бы тоже так хотелось - иногда даже делать нечего и поехать куда не знаешь.... а так взял и повторил чей-то трек - понятно, что результаты через год нельзя сравнивать, но ради интереса, чтобы просто покататься - супер.
Вообще, имея подобный инструмент, можно выкладывать треки не только с соревнований, но и с разных поездок и покатушек.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення автобат »

Так а чего ж проще? Ты был на Пикуе, оставь себе трек. Будешь на этапах, оставляй себе данные в своем архиве. Много раз так бывало и ты в том числе, Андрейка. После соревнований еще раз покататься по тем же точкам. В этом нет ничего плохого, только б на здоровье. Так с годами накапливается опыт и знания. А сравнивать с кем- то? Так , после пожара и пысюн - насос. А кроме того, скажу вам, ребята, ну нет ничего интересней, чем посидеть над картой, выбрать себе маршрут и попробовать по нему ехать. А, если при том удастся увидеть что-то новое и интересное, вот это - ДА. А, если при том еще пригласить своих товарищей, с которыми ты с удовольствием проведешь это время........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И вообще, чё мы тут спорим? Мы получили удовольствие от этого дня? Если так, то это здорово и этими ощущениями еще можно пожить какое-то время, что здорово вдвойне.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення max »

Ясно шо досвіду в мене нема, тому не думайте шо я шось тут раджу комусь, просто є якась думка.

Особисто мені було б цікаво мати більше інформації про все шо відбувається чи відбувалося на змаганнях, просто шоб було ще цікавіше змагатись чи вболівати. Розумію причини деякої конспірації (тут як і в рибалці), але з другого боку видовище і аналіз процесу - це нормальне явище на багатьох змаганнях і є від того багато різного позитиву.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:На офіційних змагання якби організатор передав таку інформацію третім особам я би накатав протест і офіційну особу позбавили би ліцензії. Тому що те як я перемагаю це моя особиста справа і ділитись своїми наробками з конкурентами без мого на то відома я проти. Інша справа коли приватно просять показати трек. Комусь покажу, комусь - ні.
це питання всього лиш уточнення правил,
звісно що без дозволу і без відома нічого видавати не можна і не потрібно.

тим більше не йдеться про трек, з якого все повністю видно від а до я,
а йдеться лише про послідовність точок і час їх взяття. як хто доїхав до конкретної точки невідомо (і нехай це залишається страшною тайною Стратега) - варіантів доїзду стопіцот.

просто при очному змаганні при одночасному старті зрозуміло хто кого біля якого пенька обійшов і хто як фінішував - за рахунок чого виграв.
а в заочному такої можливості немає.

від цього спорт стає тільки цікавішим, в тому числі для неучасників
і більш прозорим в цілому.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

max писав:Ясно шо досвіду в мене нема, тому не думайте шо я шось тут раджу комусь, просто є якась думка.

Особисто мені було б цікаво мати більше інформації про все шо відбувається чи відбувалося на змаганнях, просто шоб було ще цікавіше змагатись чи вболівати. Розумію причини деякої конспірації (тут як і в рибалці), але з другого боку видовище і аналіз процесу - це нормальне явище на багатьох змаганнях і є від того багато різного позитиву.
аналогічна думка :!: :D
:thumbs up:
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

автобат писав:Так а чего ж проще? Ты был на Пикуе, оставь себе трек. Будешь на этапах, оставляй себе данные в своем архиве. Много раз так бывало и ты в том числе, Андрейка. После соревнований еще раз покататься по тем же точкам. В этом нет ничего плохого, только б на здоровье. Так с годами накапливается опыт и знания. А сравнивать с кем- то? Так , после пожара и пысюн - насос. А кроме того, скажу вам, ребята, ну нет ничего интересней, чем посидеть над картой, выбрать себе маршрут и попробовать по нему ехать. А, если при том удастся увидеть что-то новое и интересное, вот это - ДА. А, если при том еще пригласить своих товарищей, с которыми ты с удовольствием проведешь это время........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И вообще, чё мы тут спорим? Мы получили удовольствие от этого дня? Если так, то это здорово и этими ощущениями еще можно пожить какое-то время, что здорово вдвойне.
та задоволення від дня була маса! :D
за що ще раз окреме дякую :D

але є ще друга половина процесу - не менш цікаво після закінчення етапу посидіти і розібратись з цифрами, з часом, показаним суперниками, з їх приблизним маршрутом.
порівняти це все діло із своїми показниками, знову посидіти над картою :)

а взагалі це питання вибору - хочеш аналізуй, хочеш не аналізуй..
головне щоб була доступна інформація, а як з нею поступати це питання кожного.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

Організатор не буде надавати таку інформацію учасникам з причин названих вище. Учасники на свій розсуд можуть обмінюватись з іншими учасниками будь-якою інформацією власниками котрої вони є.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Katonych »

Volodymyr писав:Організатор не буде надавати таку інформацію учасникам з причин названих вище. Учасники на свій розсуд можуть обмінюватись з іншими учасниками будь-якою інформацією власниками котрої вони є.
Собсно всё верно. Добавлю только, что вторая часть, то-есть обмен участнками своей информацией - всячески приветствуется. Вполне можно создать тему, например, в дополнение к теме про этап - и туда участники (кто хочет) заливает свои треки, делится мыслями итд.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення s.pal »

КАРОЧЕ, ТАК!
Читав я все це дуже довго і внімательно, і затошнило мене все це.
І посовіщавшись прийняв рішення.
ДРУГИЙ ЕТАП прокладають SАSHA.PAL , POMIK-БОЛГАРКА, Орест МАДЖАХЕД.
Коорденаційний номер 67-948-27-17

Люба допомога- спонсори, водка, шашлик, дЄвочЬки приймаються.

Андрюха давай прогу і буде всім ЩАСТЯ!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

Ko vtoromy etapy dam...
Закрито