І етап Кубку Львова 2012.01.28

Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

звездочет писав:
Balamut писав:та тоді не потрібно називати це змаганням.. :shock:
Чому, це змагання. Але не всеукраїнські, а регіональні. Відповідно підхід до організації потрібен простіший, бо в більшості випадків змагаються прості люди з мінімально підготовленими машинами. Після зманань ми всі збираємось біля спільного столу, розпалюємо вогонь(одного разу навіть кашу варили) і обговорюємо змагання. А ви пропонуєте замість цього заповнювати ці таблиці. Не треба. Ні на одних змаганнях такого нема. Як кажуть "будьте простішими і до вас потянуться люди".
та це все також правильно. і одне другому не заважає :!:
але "мухі атдєльно, а катлєти атдєльно" (с)

і саме на таких регіональних змаганнях у людей є можливість повчитися і підготуватись до більш серйозних - і в результаті не виглядати там повним валянком..

крім того мова не йде про якісь тотально-глобальні зміни
і їх можна було б запровадити у вищих класах або взагалі тільки в ТР3.

ну але не треба, то не треба :lol:
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:
Balamut писав:та тоді не потрібно називати це змаганням.. :shock:
Нормально. Ми тут 5-й рік їздимо. А виявляється все міма тазіка, а ти то і не знали.
тільки не потрібно виривати з контексту - моя відповідь стосувалась цитати Звєздочота
і була відповіддю на його пост - він пояснював мені що головне "поговорити і випити" (с)

і це також мене здивувало, бо я ніби їхав на змагання..
поговорити і випити можна і в болєє другіх мєстах.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

Ні в яких великих змагання немає такої фігні як час взяття і статистика хто і що взяв, тим більше відкрита для інших учасників. Вчитися треба якраз на великих змаганнях, змагаючись зі спортсменами - це основне правило великого спорту. Якщо мого слова мало. Можу познайомити з дійсним чемпіоном України, майстром спорту з трофі в класі ATV. Питання вважаю закрити, продовження дискусії - провокацією.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

s.pal писав:
Balamut писав:
Volodymyr писав:"Битва теоретиків" (с) :)
я вже дописую таблицю :)
скоро кудись викладу ;)
Ото мені нєфік шо робити як губити увагу з ЖПСу і дороги і записувати точки і годину їх взяття, це рас, а подруге як говорилось вище не кожний екіпаж захоче викладати свою стратегію, на що має право, цеж змагання і хто як добрався до КП це справа єкіпажу.
А от розповідати про це думаю кожний буде в колі друзів біля вогнища та під хорошу закуску, чи не буде.
ну це хто на що вчився.
1. час фіксує фотоапарт. час і дату можна глянути на екрані (не повірите) фотоапарата на фініші, під час здавання точки. відволікатись непотрібно..
2. яка нафік стратегія на одноразовій трасі, яка ніколи не повториться.. цю стратегію можна відразу в мемуари писати або в підручники для молодих поколінь..
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення звездочет »

Balamut писав:і саме на таких регіональних змаганнях у людей є можливість повчитися і підготуватись до більш серйозних - і в результаті не виглядати там повним валянком..
Дуже мало з тих, хто їздить на кубок Львова, їздять на більш серйозні змагання, якщо взагалі їздить. Тому що вони дорогі і на них треба потратити набагато більше часу. А кубок Львова - це недорого(наприклад в порівнянні з Горганами, але там інший рівень змагань відповідно), не треба далеко їхати і всього на один день. Більшість з нас це цілком влаштовує. :D
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

Volodymyr писав:Ні в яких великих змагання немає такої фігні як час взяття і статистика хто і що взяв, тим більше відкрита для інших учасників. Вчитися треба якраз на великих змаганнях, змагаючись зі спортсменами - це основне правило великого спорту. Якщо мого слова мало. Можу познайомити з дійсним чемпіоном України, майстром спорту з трофі в класі ATV. Питання вважаю закрити, продовження дискусії - провокацією.
не маю звички тратити свій час на пошук авторитетів.
фігня так фігня. нема в інших так нема. логіка зрозуміла :lol:

це дуже спортивно пройти етап, а потім через тиждень чи два побачити себе в таблиці результатів третім чи восьмим :D
а чому так відбулось - хз. ну і нехай собі так буде :lol: :lol:

п.с.
не подумай що я хотів тебе чимось спровокувати.
Востаннє редагувалось 06 лютого 2012, 00:25 користувачем Balamut, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

myshketer писав:Есть два предложения, одно от меня, второе от Баламута.
1) Помочь оргам оформить результаты
2) Поделиться историей соревнования с другими
Никто никого не заставляет ничего делать, о чем спор, вообще?
кинься того ровера.
це не той випадок ;)
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення звездочет »

Balamut писав:тільки не потрібно виривати з контексту - моя відповідь стосувалась цитати Звєздочота
і була відповіддю на його пост - він пояснював мені що головне "поговорити і випити" (с)

і це також мене здивувало, бо я ніби їхав на змагання..
поговорити і випити можна і в болєє другіх мєстах.
Ні я не так казав. Я сказав
обєднати однодумців, отримати задоволення від змагання, поговорити і випити
Мисливці спілкуються і випивають(за бажанням звісно, забув це сказати в попередніх постах) на полюванні, рилаки на рибалці... А ми оффроудери, відповідно все це робимо на змаганнях, покатушках(але вони не збирають усіх). Для цього створюють клуби, організовують змагання - щоб обєднувати людей. Якщо я не правий, поправте мене.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення звездочет »

Balamut писав:
myshketer писав:Есть два предложения, одно от меня, второе от Баламута.
1) Помочь оргам оформить результаты
2) Поделиться историей соревнования с другими
Никто никого не заставляет ничего делать, о чем спор, вообще?
кинься того ровера.
це не той випадок ;)
Чому?
1) організатори ніколи не відмовлялись від допомоги
2) ми і так ділимось нею після змагань без усяких таблиць
У нас в четвер 9 лютого збори клубу. Приходьте туди і поспілкуємось наживо. Думаю так буде краще і ефективніше.
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

звездочет писав: Мисливці спілкуються і випивають(за бажанням звісно, забув це сказати в попередніх постах) на полюванні, рибалки на рибалці... А ми оффроудери, відповідно все це робимо на змаганнях, покатушках(але вони не збирають усіх). Для цього створюють клуби, організовують змагання - щоб обєднувати людей. Якщо я не правий, поправте мене.
та це зрозуміло. ти все правильно сказав.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

Игорь, ты не понимаешь, о чем речь? Поделиться - это не рассказать возле костра, как ты ехал или не ехал, а показать всем, для сравнения, сколько времени тебе понадобилось, чтобы доехать от одной точки к другой. Понятно, что многим это не надо, но кому-то интересно - где я потратил больше времени, чем другие, чтобы сделать выводы для себя. И сразу станет ясно, кто с маршрутом ошибся, а кому пора резину менять. Kто скажет, что так не стоит делать? Kто не понимает, что возле костра всем и всего не расскажешь? Кто едет второй этап прокладывать?
P.S. Но главное - что это все сугубо добровольно, никто никого не обязывает поступать так или иначе, по-этому критиковать не надо.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення автобат »

УУУууу, блин, тут вже стількі дзвону наробили... точно вже тяжко переварити.
Хочу Вам повідомити, шановний пане БАЛАМУТ, всякий дзвін я чую і звідкі він, якщо навіть і не знаю, то хоча б догадуюсь.
Особисто Вас бачів один раз, а дзвону на три рокі наперід. А Вам би радив, перед тим як робити висновкі, уважно почитати пости теми і добре вияснити для себе, хто про що писав, що пропонував і чого хотів. Хочу троха відповісти.
1.В ціх змаганнях найцікавіше самому шукати КП, а не аналізувати результати іншіх;
2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
4 Якщо ви хочете знати, хто, як і скількі КП взяв, то підійдіть і запитайте в ціх людей;
5 Змагання, це СТАРТ, ФІНІШ, ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ, ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ, НАГОРОДЖЕННЯ. Не розумію, чого нема в нашіх етапах, щоб їх не можна було назвати змаганнями;
6. Якщо ви хочете допомогти організаторам і полегшити їх роботу в виведенні результатів, то поможить, ніхто не проти, тількі "за"
7. Якщо Ви бажаете приймати активну участь в житті клубу, то , будь ласка, приймайте, тількі не багатослів ям і претензіями до іншіх, а власними справами;
8. Я нікого не виставляв дурнем або ізгоем, пропонуючі організувати 2-й етап, а довожу до відома, що приймати участь в змаганнях хочуть всі і я в тому чіслі і Тарас. Ми пожертвували цім етапом для іншіх, а в клубі існуе домовленість, щоб не їздити на одній шії, кожний етап організовуе якісь іншій екіпаж і добровольців на організацію 2-го етапу нема;
9.Ціх людей, якіх Ви бачили на змаганнях пов язуе в житті набагато більше, ніж сумісні старти і боротьба за першість - дружба і взаемоповага. На всіх ціх людей особисто я можу покластись в дуже багатьох випадках в житті;
4. Дуже б хотів, щоб було меньше суперечок і нерозуміння, а більше взаемовиручкі, взаеморозуміння і дружних відносин;
Прошу нікого мої слова сприймати як образу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Balamut
Повідомлень: 293
З нами з: 19 травня 2011, 12:07
Ім'я: Balamut
Авто: atv

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Balamut »

автобат писав:УУУууу, блин, тут вже стількі дзвону наробили... точно вже тяжко переварити.
Хочу Вам повідомити, шановний пане БАЛАМУТ, всякий дзвін я чую і звідкі він, якщо навіть і не знаю, то хоча б догадуюсь.
Особисто Вас бачів один раз, а дзвону на три рокі наперід. А Вам би радив, перед тим як робити висновкі, уважно почитати пости теми і добре вияснити для себе, хто про що писав, що пропонував і чого хотів. Хочу троха відповісти.
1.В ціх змаганнях найцікавіше самому шукати КП, а не аналізувати результати іншіх;
2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
4 Якщо ви хочете знати, хто, як і скількі КП взяв, то підійдіть і запитайте в ціх людей;
5 Змагання, це СТАРТ, ФІНІШ, ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ, ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ, НАГОРОДЖЕННЯ. Не розумію, чого нема в нашіх етапах, щоб їх не можна було назвати змаганнями;
6. Якщо ви хочете допомогти організаторам і полегшити їх роботу в виведенні результатів, то поможить, ніхто не проти, тількі "за"
7. Якщо Ви бажаете приймати активну участь в житті клубу, то , будь ласка, приймайте, тількі не багатослів ям і претензіями до іншіх, а власними справами;
8. Я нікого не виставляв дурнем або ізгоем, пропонуючі організувати 2-й етап, а довожу до відома, що приймати участь в змаганнях хочуть всі і я в тому чіслі і Тарас. Ми пожертвували цім етапом для іншіх, а в клубі існуе домовленість, щоб не їздити на одній шії, кожний етап організовуе якісь іншій екіпаж і добровольців на організацію 2-го етапу нема;
9.Ціх людей, якіх Ви бачили на змаганнях пов язуе в житті набагато більше, ніж сумісні старти і боротьба за першість - дружба і взаемоповага. На всіх ціх людей особисто я можу покластись в дуже багатьох випадках в житті;
4. Дуже б хотів, щоб було меньше суперечок і нерозуміння, а більше взаемовиручкі, взаеморозуміння і дружних відносин;
Прошу нікого мої слова сприймати як образу
ок.

1. кому як.
2. цікава життєва позиція. ок.
4. це нереально. і як бути іншим, які не брали участь, але їм цікаво? будем організовувати гараячі лінії?
5. все є. суть збережена, були побажання лише до форми.
6. хотів. "наткнувся на стіну нерозуміння" :lol: отримав три "нафік треба" від трьох членів клубу. зробив висновки. більше не хочу.
7. не бажаю.
8. ок. навіть як би я особисто хотів допомогти - не маю відповідного досвіду.
9. не заперечую. це прекрасно.
4. ок.

ок.

piece.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення звездочет »

myshketer писав:Игорь, ты не понимаешь, о чем речь? Поделиться - это не рассказать возле костра, как ты ехал или не ехал, а показать всем, для сравнения, сколько времени тебе понадобилось, чтобы доехать от одной точки к другой. Понятно, что многим это не надо, но кому-то интересно - где я потратил больше времени, чем другие, чтобы сделать выводы для себя. И сразу станет ясно, кто с маршрутом ошибся, а кому пора резину менять. Kто скажет, что так не стоит делать? Kто не понимает, что возле костра всем и всего не расскажешь? Кто едет второй этап прокладывать?
P.S. Но главное - что это все сугубо добровольно, никто никого не обязывает поступать так или иначе, по-этому критиковать не надо.
Я розумію. Але на мою думку аналіз стратегії суперників тобі не дуже допоможе. З тих, хто приймає участь в змаганнях, на форумі дуже мало пише. Інакше чим не біля вогнища ти нічого не дізнаєшся. Хібащо спеціально зібрати їх за келихом пива і поговорити. Потрібно частіше приймати в різного роду змаганнях і набиратись досвіду. Теорія ніщо в порівнянні з практикою. Також можеш взяти на змагання в ролі овоща досвідченого пілота і штурмана, щоб вони тебе піднатаскали і вказали на помилки. Або поїхати в ролі овоща з іншим екіпажем, можливо не з одним, на змагання і оцінити, що вони роблять в тій чи іншій ситуації.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

автобат писав:2. Приймаючі участь в змаганнях. особисто я не хочу, щоб мої суперники аналізували, що і як я роблю;
Аргумент більш ніж достатній що б окрім кількості КП, часу старту, фінішу і загального організатор більше ніякої інформації учасникам не надавав.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Закрито