І етап Кубку Львова 2012.01.28

Закрито
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення AM »

POKEMON:) писав:Андрій....ти неправий вкорінь!!!
Який Андрій? :)
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення POKEMON:) »

AM писав:
POKEMON:) писав:Андрій....ти неправий вкорінь!!!
Який Андрій? :)
К2 :!:
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

Если в тр1 все точки берутся без лебедки, то я бы вообще запретил в этом классе лебедки! Потому что браться они могут одинаково, но ориентирование вносит свои коррективы в маршрут, а тут наличие лебедки даст неоспоримое преимущество. Вот вам пример - едешь на точку, две дороги, асфальт и проселок. В проселок уводят следы АТ. Следуешь по следам и падаешь в колею, которую не видно в снегу. На лебедке тратишь 10-15 минут, а без нее? Можно и весь день там провести. Я согласен с к2 - или разные зачеты делать или уравнивать шансы.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

Якщо буде 4-5 авто в "Туризмі" - зробимо окремий залік по трасі ТР1.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення myshketer »

А если не будет? Может лебедки опечатать всем? :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

Ні. Це трофі як не як.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення автобат »

K2 писав:
автобат писав:Андрій, на форумі гілка є ж для кросів, яка засихае. Кроси і туризм по великому рахунку-один хрен. Для кросів неодноразово прокладались окремі КП. І де ті всі БАГАТО ЗНАЙОМИХ ? Не чути і не видкосі. Окрім того, цього разу ТР1 на стількі легкій робиться, що там джігулями можна їхдити. За свої слова повідаю. Так що нема чого триндіти і хотілось би купу тіх знайомих побачити на 3-4 літрових лакерах які будуть рвати шаленого Рулю на 2,5 літрах з якісним головним протезом, або Алекса з Серим та Оленою на ФУЛмонстрі Аро, або Ілону з Ленкою га розвалюшці Зузукі... Давай, стань, нарешті МУЖЧИНОЮ, перейди від слів до праці. А на 2-й етап міг би і викликатись прокласти КП і зробити це так як це мало б бути.
ти шо буховий пишеш? відкрий очі і співай. нєкуй писати всяку хєрню.
я ніфіга не просив простішу трасу. я просив окремий зачот. я за свої слова тоже відповідаю і вже катався на жигулях по трасі етапу зимового. але до чого тут то взагалі? я запросто проїду трасу тр1. а при великому бажанні можливо і тр2. але їхати я її буду довго. ібо немаю бажання поцарапати а тимбільше відірвати собі бампер. а якщо проти мене буде їхати машина така як твоя в тому самому зачоті то скажи- які в мене шанси?
а другий етап яким *єром я маю прокласти? хіба тільки частину для тр1.
давай, стань нарешті адекватним. задовбало читати пяний брєд.
Відповідаю.
1 Руля з своїм "фулбоксом" чі як там його, теж почав приймати участь в змаганнях зовсім недавно. Обвіс з лебідкою в нього появився вже аж з півроку тому, а 32 колеса -на останньому етапі. Йому пряма дорога в вищщу категорію, з цім ніхто не сперечаеться, і на скількі я знаю, він також. Він набрав деякого досвіду, більш підготував машіну і з вами вже змагатись не буде. Хоча хочу помітити, він так стримко ввішов в кубок, що склалось враження. ніби він шалений від народження. я пишаюсь ціею людиною. Всі решта машін, які приймають участь в ТР-1 не є такими вже монстрами, з якими не можна змагатись.
2. Повторюсь. 1 етап для ТР 1 прокладаеться в основному там, де нема як поцарапати машіну. Достатньо лише думати головою і не пхатись туда, де це можна хробити, а це вже тактіка. Легше прокласти особисто я вже не знаю як. Не прокладати ж КП для туризма на асфальтних доріжках...хіба в Стрийському парку...
3. Впевнений, якщо приїдуть на змагання люди(багато знайомих) і , хоча б не приймаючі участь скажуть, що вони поїдуть, якщо для них буде траса, я спати не буду, а зроблю їм трасу... Або хоча б на форумі буде писати про це хтось крім К2 і Мушкетера.
4. Для підготовкі етапу не обов язково мати монстра. Можна бути штурманом і, домовившівь з кімось, поїхати і ЗРОБИТИ.Вот хто з тобою схоче це робити, то вже питання.
5. Особисте. Глубокоповажаемий , самий досвідчений джипер, всезнаючій технарь і головний вчітель львівської області і прилеглих теріторій, К2. Всі слова, написані в попередньому пості відносно мене, бажаю вислухати ВСЛУХ при наступній зустричі. Ціль? Щоби не тримати себе, стискаючі зуби і переварюючі в собі зміст образи і хамства, а ввалити в башку п ятью пальцями, стиснутими в кулак з легкою душею і надіею, що це дійство вилікуе ії від ідіотизма.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення автобат »

myshketer писав:Если в тр1 все точки берутся без лебедки, то я бы вообще запретил в этом классе лебедки! Потому что браться они могут одинаково, но ориентирование вносит свои коррективы в маршрут, а тут наличие лебедки даст неоспоримое преимущество. Вот вам пример - едешь на точку, две дороги, асфальт и проселок. В проселок уводят следы АТ. Следуешь по следам и падаешь в колею, которую не видно в снегу. На лебедке тратишь 10-15 минут, а без нее? Можно и весь день там провести. Я согласен с к2 - или разные зачеты делать или уравнивать шансы.
Для этого есть глаза, инстинкт самосохранения и голова. В прочем на этот вопрос есть ответ в моем предыдущем посте. И опять же, предлагаю, хотя бы раз принять участие в организации каких-либо мероприятий клуба и сделать все правильно для всех.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення pilgrim »

myshketer писав:или разные зачеты делать или уравнивать шансы.
Думаю что участникам будет интереснее если будут разные зачеты ... тем у кого есть лебедка смогут залазить в большее гавно и будут иметь повод ехать за такими точками, а еже человек едет в туризме то он просто проигнорит сложную точку и поедет дальше.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення автобат »

pilgrim писав:
myshketer писав:или разные зачеты делать или уравнивать шансы.
Думаю что участникам будет интереснее если будут разные зачеты ... тем у кого есть лебедка смогут залазить в большее гавно и будут иметь повод ехать за такими точками, а еже человек едет в туризме то он просто проигнорит сложную точку и поедет дальше.
Взагалі-то трасу ТР1 на дві залікових групи розбити не проблема, якщо в них назбираеться по 5 машин хоча б. Смішно би виглядало, як би в заліковій групі було три машіни, 1,2,і 3 місце...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення pilgrim »

ну почему же .. даже 3 машины уже будут соревноваться ... а от организаторов это не потребует никаких лишних телодвижений ... и все довольны :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Katonych »

Лучше 30 тортов и одна маленькая свечка!
Ну в смысле 10 групп по трассе тр1 - зато каждый победитель, гордость распирает и все счастливы. Те, кто не хочет царапать машины - заявляются на старте, едут на финиш - и тоже в призах. Свобода, равенство, маразм!
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення pilgrim »

зачем сразу утрировать :) ... имхо все очень просто
стоковая машина - туризм
грязевая резина - ТР1 (если есть лебедка - заклеить)
лебедка, лифт большие колесья ТР2 ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення Volodymyr »

pilgrim писав:стоковая машина - туризм
Ок.
pilgrim писав:грязевая резина - ТР1 (если есть лебедка - заклеить)
Гума - ок, лебідку заклеяти - маразм.
pilgrim писав:лебедка, лифт большие колесья ТР2 ...
А ТР3 тоді що? Отчень болшие колеса?

Є нормальний поділ на класи. Добавимо туризм. Якщо буде хоча б 5 авто. 1, 2, 3 місце з 3-х машин - маразм повний.

P.S. Ніхто нікому не забороняє придумати собі змагання, клас і надрукувати грамоту та кубок за перше місце в цьому класі і на цих змагання.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап Кубку Львова 2012.28.01

Повідомлення pilgrim »

можно и так ... просто имхо правильно было бы разделить людей которые едут в ТР1 с лебедками и без ... так как это дает неоспоримое преимущество ... так же как и стоковая резина против грязевой ...
хотя конечно все зависит от погодных условий :)
ЗЫ
мир, дружба, жвачка :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Закрито