Сезон 2012 року

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Сезон 2012 року

Повідомлення Volodymyr »

Є пару нововведень і пропозицій на наступний рік.
  1. Раз нас вже так багато і більшість вже відчуває себе доволі твердо на ногах (колесах) є пропозиція. нехай кожен з екіпажів на добровільних засадах робить трасу на черговий етап. Можемо скласти графік і розподілити хто який етап прокладає. Пальне компенсуємо. Проведення етапу (старт, фініш, результати), підготовку до друку і друк роздаткового матеріалу і всі решта організаційні речі беремо на себе. З вас тільки траса: поставити КП, сфотографувати, зняти їх координати, треки і все це передати нам не пізніше ніж за тиждень до початку етапу.
  2. У зв'язку п.1 підрахунок результатів в році буде відбуватись по кращим трьом етапам, для того що урівняти таким чином шанси між тими хто прокладав трасу і тими хто не прокладав.
  3. Вартість внеску за пару днів і на місці тепер буде відрізнятись, так як ніхто сумлінно до реєстрації не ставиться, а організатори несуть матеріальні затрати не маючи можливість визначити точку кількість учасників.
  4. На жаль внесок також збільшиться, але збільшиться і знижка для клубних екіпажів. на кожного члена клубу з екіпажу (екіпаж це перший і другій пілоти) відповідно по 25% знижки при наявності посвідчення члена клубу під час реєстрації. Тобто якщо обидва члени екіпажу члени клубу то екіпаж сплачує тільки половину вартості внеску. Попередньо базова вартість внеску буде 300 грн, при сплаті за 3 дні і 400 грн. при сплаті на місці. Тобто для членів клубу як було 150 грн за етап так і залишиться. Звісно що всі члени екіпажу - члени клубу та вони зареєструвалися і сплатили внесок не пізніше ніж за 3 дні до змагань.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
SHOSS
Повідомлень: 47
З нами з: 08 березня 2009, 08:50
Ім'я: Олег
Авто: TLC 70
Звідки: г.Вышгород

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення SHOSS »

А какие условия для вступления в клуб ?
З вас тільки траса: поставити КП, сфотографувати, зняти їх координати, треки і все це передати нам не пізніше ніж за тиждень до початку етапу.
А не будет ли бардака ? Ну например краска разная , точка не бьётся , не соответствует классу и т. д. ? На кого ответственность ляжет ?
Ведь за неделю проверить наверное проблематично будет .
067-760-66-90
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення Volodymyr »

Ну знаємо тих кому будемо це довіряти. Та і скільки в нас тих етапів :)
Проблема з фарбами це взагалі надумана проблема. Ми більше п'яти років взагалі без фарби точки ставили і нормально.
Точка не б'ється це проблема конвертації через криві руки. Якщо файл точками як він є передати організаторам - то і проблеми нема.
Перевіряти за тиждень не проблемно. Достатньо подивитись частину траси, а не всю.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення K2 »

по всіх пунктах підтримую. тільки трохи незрозуміло з
Звісно що всі члени екіпажу - члени клубу та вони зареєструвалися і сплатили внесок не пізніше ніж за 3 дні до змагань.
тобто якщо в мене в машині їде, наприклад дружина- "овочем", то знижка на мене не розповсюджується?
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення іллі4 »

то знижка лише твоя, тобто 25 відсотків, а якшо дружина теж членом клубу стане, то в сумі вийде 50
active-style.com.ua
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення Volodymyr »

K2 писав:тобто якщо в мене в машині їде, наприклад дружина- "овочем", то знижка на мене не розповсюджується?
А при чому тут ОВОЧІ? Я чітко написав ЧЛЕНИ ЕКІПАЖУ. Якщо у вас написано що у вас дизельна машина ви ж не л'єте туди 95 чи кефір.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення K2 »

іллі4 писав:то знижка лише твоя, тобто 25 відсотків, а якшо дружина теж членом клубу стане, то в сумі вийде 50
поняв
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення звездочет »

SHOSS писав:А какие условия для вступления в клуб ?
Участь в двох заходах клубу(якщо не помиляюсь). До них відносяться Кубок Львова, Карпатський кордон, Горган Трофі, Руна(здається також захід клубу???). Якщо ви вже приймали участь в двох заходах, приходите в клуб за відомою адресою, заповнюєте заявку, сплачуєте внесок члена клубу - 10 грн. за місяць (на мою думку краще заплатити на рік вперед) і ви член клубу Львів 4х4.
Аватар користувача
SHOSS
Повідомлень: 47
З нами з: 08 березня 2009, 08:50
Ім'я: Олег
Авто: TLC 70
Звідки: г.Вышгород

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення SHOSS »

звездочет писав:
SHOSS писав:А какие условия для вступления в клуб ?
Участь в двох заходах клубу(якщо не помиляюсь). До них відносяться Кубок Львова, Карпатський кордон, Горган Трофі, Руна(здається також захід клубу???). Якщо ви вже приймали участь в двох заходах, приходите в клуб за відомою адресою, заповнюєте заявку, сплачуєте внесок члена клубу - 10 грн. за місяць (на мою думку краще заплатити на рік вперед) і ви член клубу Львів 4х4.
Карпатский кордон точно входит в список ?
067-760-66-90
Аватар користувача
SHOSS
Повідомлень: 47
З нами з: 08 березня 2009, 08:50
Ім'я: Олег
Авто: TLC 70
Звідки: г.Вышгород

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення SHOSS »

Volodymyr писав:Ну знаємо тих кому будемо це довіряти. Та і скільки в нас тих етапів :)
Проблема з фарбами це взагалі надумана проблема. Ми більше п'яти років взагалі без фарби точки ставили і нормально.
Точка не б'ється це проблема конвертації через криві руки. Якщо файл точками як він є передати організаторам - то і проблеми нема.
Перевіряти за тиждень не проблемно. Достатньо подивитись частину траси, а не всю.
И это совершенно правильно !!!
067-760-66-90
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення Volodymyr »

SHOSS писав:Карпатский кордон точно входит в список ?
А от і список :) http://offroad.lviv.ua/calendar
Ти вступати зібрався?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення іллі4 »

для того шоб уникнути неприємностей з прокладкою трасси, можна зробити так, що етап прокладає той, хто заняв на попередньому призове місце .. це буде людина з досвідом, яка знає більш-меньш доцільне розташування точок , вміє користуватись жпс..
active-style.com.ua
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення Volodymyr »

Не факт. Хороший спортсмен не завжди хороший організатор чи логист. До того ж ми не можемо змушувати переможців етапу прокладати траси. Як і не можемо змушувати це робити будь кого з учасників. Якщо кандидатур не буде - то будемо продовжувати робити це самі.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
SHOSS
Повідомлень: 47
З нами з: 08 березня 2009, 08:50
Ім'я: Олег
Авто: TLC 70
Звідки: г.Вышгород

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення SHOSS »

Volodymyr писав: Ти вступати зібрався?
Так получается я давно уже член клуба , только вот заявление не писал и взносы не платил .То есть в двух мероприятиях учавствовал .
Горган-трофи 2008

Зображення
Карпатский кордон 2009


Зображення
Карпатский кордон 2010

Зображення

Это официально .
А уж не официально ..........
067-760-66-90
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сезон 2012 року

Повідомлення автобат »

Особисто я готовий для такого кроку. Штурмана собі знайду. Мене можна включати в графік. Едине, мене треба навчити вносити КП на ЖПС і зберігати їх.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Закрито