I етап Кубку Львова 2011.01.29

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Я на увазі окремо покатухі і окремо клубні посиденьки і монстробудування. Це три різні процеси :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Advokatleon
Повідомлень: 37
З нами з: 14 січня 2011, 12:04
Ім'я: Леонид
Авто: Nissan Patrol GR
Звідки: Львов

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Advokatleon »

Volodymyr писав:
Advokatleon писав:Володимир, а який формат планується на 2 етап?
Тріал або орієнтування.
Advokatleon писав:И ще раз хочу повернутись до питання маркування точок для ТР1?
Маркування КП в ТР1 не буде. Це специфіка ТР1. Дерева в лісі будемо вибирати так що б було однозначно.

Дякую, "Volodymyr", за вичерпну відповідь. Ось тільки не придумаю ніяк як цю уважність натренувати. Ми вперше прийняли участь в подібних клубних заходах і я отримав масу приємних вражень. Дуже хочеться вступити у Ваш клуб. Ось відкатаємо 2 етап і настане час прийняти вольове рішення :D .
Не дочекаюсь 2 етапу!!!
Для нас дороги не важны! Лишь укажите направление!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Аби бажання не пропадало і коні були цілі! А натренуватися виходить за 1-2 раза. Перший раз робиш помилку і розумієш що не так. Другій раз не робиш помилку або випадковість на третій вже пильнуєш процес.

До-речі що до роадбуків. Чи зручніший варіант з А5 ламінованою "книжечкою" аніж А3 плакат? розумію що фото стали меншими. Проте розмір карти зберегли (а чи потрібна карта теж питання). Чи використовуєте ви регламент чи можна не друкувати цей папірець (електрона версія доступна)?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення K2 »

потрібна. ми втопили гпс. буває. так хоть одну точку по карті взяли.
Аватар користувача
Serge
Повідомлень: 14
З нами з: 12 січня 2010, 16:57
Ім'я: Serge
Авто: BRP CAN-AM Maverick

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Serge »

Карта нужна !! Формат А5 - хорошо !! Компактно и маркером удобно отмечать взятое и ставить пометки.
Размер фото не критичен - все равно дублируется на тачбуке.
Регламент не пригодился ни разу.
Omnia mea mecum porto
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Тобто регламент все ж до орієнтування.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення автобат »

Теж думаю, шо карта потрібна. Зручно робити загальний огляд району змагань і в разі відмови ГПС вона необхідна. Регламент я читав перед етапом, напевно і всі так робили, так що його друкувати хіба для особо одаренних. А вот фоткі були зручніші в більшому розмірі. Але це вже особисто мое, бо загостреність зору вже не та. і Ілоні ламінат не до смаку. Каже що папир смачніше обгризати.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Oleg »

Volodymyr писав:Я на увазі окремо покатухі і окремо клубні посиденьки і монстробудування. Це три різні процеси :)
А я думаю що це все ми які до старту, які на маршруті і які після фінішу - це життя і тільки за для цього мені здається ми будуємо машини, щоб зустрітися з однодумцями поспілкуватися, поділитися своїми досягненнями, обговорити моменти що було і як було на трасі.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення AM »

Теж думаю, що регламент не обовязково, але його можна тримати в двох примірниках для тих, хто бува не читав перед стартом. Я завжди регламент читаю вдома. Карта потрібна.
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення yuralev68 »

завжди беру карту, і ні разу не пожалів про це.
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення звездочет »

Карта однозначно потрібна. А на рахунок роутбука скажу таке: для ТР2 і ТР3 теперішній формат А5 роутбука якраз нормально, бо в цих класах точки пронумеровані фарбою і нам він (роутбук) потрібен тільки для визначення місця, на яке нанесена точка(чи то камінь чи дерево чи міст...). А от для ТР1 я би повернув старий формат А3 роутбука з великими фотографіями, так як для них критично необхідно поставити машину відповідно до фото. А з маленькою фотографією досить важко оприділити правильний ракурс і об'єкт пошуку. І не було б плутанини з деревами :D
Аватар користувача
Advokatleon
Повідомлень: 37
З нами з: 14 січня 2011, 12:04
Ім'я: Леонид
Авто: Nissan Patrol GR
Звідки: Львов

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Advokatleon »

Volodymyr писав: До-речі що до роадбуків. Чи зручніший варіант з А5 ламінованою "книжечкою" аніж А3 плакат? розумію що фото стали меншими. Проте розмір карти зберегли (а чи потрібна карта теж питання). Чи використовуєте ви регламент чи можна не друкувати цей папірець (електрона версія доступна)?
Оскільки наш екіпіж вперше приймав участь у заходах клубу "Львів 4х4" я знайомився із виданим регламентом і з регламентом на сайті напередодні змагань. В результаті я помітив, що у них є багато спільного! :D :lol: :mrgreen: Наступного разу буду читати тільки з сайту напередодні, зранку краще приділю більше часу реєстрації, наклеюванню номерів, протиранню лобового скла і т.д. Мій висновок - організаторам треба мати із собою лише 2 - 3 примірника для ознайомлення, або, як альтернатива, - 1-ин формату А1 у вигляді плакату приліпивши на автомобіль, в якому здійснюється реєстрація учасників. Хто схоче - прочитає.

Карта! Карта потрібна обов"язково! Тільки на виданій карті бачишь всі точки одночасно, зручно відмічати "взяті" точки. Висновок: карта - це нвід"ємний атрибут змагань або подібних заходів.

Фотографії точок! Фотографії точок для ТР1 цього разу були надто маленькі і не дозволяли однозначно идентификувати де-які споріднені об"єкти. про це мною вже було зазначено на форумі. Оскільки формат змагань для ТР1 і в подальшому не передбачатиме маркування точок, як на мене, потрібно щось вирішувати із фотографіми точок для ТР1. Ці фотографії повинні містити більше інформації для більш чіткої ідентифікації точки (як пригадаю "обрубане дерево"!!! :twisted: :evil: :mrgreen: А після змагань Тарас сказав, що воно було обрубане зверху!!! :D :D :D :D :D :D :D )
Для нас дороги не важны! Лишь укажите направление!
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення K2 »

рекомендація: згрузи перед змаганнями фото точок на нотєг і не напрягайся. не вірю шо на всю компанію яка сидить в машині не найдеться ніодного ноутбука чи телефона чи комунікатора.

http://offroad.lviv.ua/pictures/actions ... medium.jpg
їх розмір тоже не фонтан, але ліпше ніж нічого.
Аватар користувача
Advokatleon
Повідомлень: 37
З нами з: 14 січня 2011, 12:04
Ім'я: Леонид
Авто: Nissan Patrol GR
Звідки: Львов

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Advokatleon »

В первый раз как-то не подумал о том, что бы возить фотки в електронном варианте. Плюс тогда ещё не было возможности запитать ноут прямо в машине, а батареи часа на два на три хватает. Но приобретя некий опыт поставил в машину инвертор 12-220.
Для нас дороги не важны! Лишь укажите направление!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Треба інвертор включити в список рекомендованого спорядження як і ноут.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Закрито