I етап Кубку Львова 2011.01.29

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Zenek писав:А якщо фотографія зі змагань, але без КП? Ну, наприклад, якщо на світлині показується, як ми проходимо болото?
Це теж "сміття"?
uncletafuk писав:Я так розумію шо бортовий номер купляється в примусовому порядку. Повідомте вартість пліз....
Порядку 50 грн. Чому не входить у внесок. Тому що, ящо ви вирішили його зберегти на весь сезон то вам достатньо його лише 1 раз оплатити, а не оплочувати його кожного разу у внеску тоді коли він у вас і так зберігся. Спроба зекономити. Але боюсь це вилізе нам боком :)
uncletafuk писав:
Volodymyr писав: За взяття точук не свого класу пенальку введемо.
Переглянув регламент, але не бачив такого пункту щоб молодшим зась на точки старших...
Я ж написав введемо. Взагалі зась лазити по чужим точкам і заважати.
Zenek писав:А якщо фотографія зі змагань, але без КП? Ну, наприклад, якщо на світлині показується, як ми проходимо болото?Це теж "сміття"?
Мались на увазі щоб на момент СТАРТУ фотоапарат був чистий. А не 300 домашніх фото (були випадки). Фото з траси без КП - це нормалаьно.
K2 писав: вимоги до атомобілів
... 2.4.2. Державний реєстраційний номер автомобіля, марка та модель автомобіля, бортовий номер (за наявності).

значить не в примусовому порядку.
Вже поправили.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення myshketer »

А почему так дорого? 50 грн за наклейку, пусть даже и формата А5... Нет, я не скряга, но пусть кто-нибудь объяснит мне целесообразность таких дорогих наклеек? Их напечатают на гербовой бумаге?
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

2010_photos.63.large.jpg
Ну такий розмір, так виходить, прикидали по кошторису минулого року, плюс буде, додатковий напис. І не одна наклейка а дві великих + дві маленькі.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення POKEMON:) »

А іншої фотки напевно небуло для прикладу........ цеж нашого тата здається "сина"!!!! :D
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

Volodymyr писав:
uncletafuk писав:
Volodymyr писав: За взяття точук не свого класу пенальку введемо.
Переглянув регламент, але не бачив такого пункту щоб молодшим зась на точки старших...
Я ж написав введемо. Взагалі зась лазити по чужим точкам і заважати.
Ну взагалі, у ТР2 будуть спільні точки з ТР1 та ТР3, але ТР1 і ТР3 не пересікаються. По прикидкам всі мають вкластися в 6 годин, про погоду я мовчу, буде мороз - мінус година, буде відлига + година, Тому пропоную старт з 8-45 до 9 - 00 Фініш закривається в 17 - 00, На все, про все 8-ми годин має вистачити, щоб спокійно, без гонок добратись до фініша
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення POKEMON:) »

А якщо в мене є бортові номера на дверях "34" то далі як бути?... :D то мені напевно з квадріками їхати треба :D ........
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

Пропоную для першого етапу, такий порядок старту-фінішу:
1) 8.00 початок роботи пункту обміну стартових внесків на комплект документації, номерів та інш.;
2) 8.45 - 9.00 бріфінг;
3) 9.00 - старт. (Час старту один для всіх) Стартувавшим вважається екіпаж, що наклеїв бортові номера, і сдав реєстраційну заявку організатору, який має перевірити автомобіль і прийняти заявку. Екіпажи, що в наслідок якихось обставин не змогли стартувати у встановлений час, можуть стартувати у будь-який інший, з відміткою про старт 9.00.
4) Відкриття фінішу 14.00 закриття 17.00, екіпаж що прибув на фініш після 17.00 вважається таким, що зійшов.

Такий порядок, мені здається зрозумілим і не буде викликати зайвих питань про час, перенесення часу старту, не попадання в відведений час, пеналізацію і т.п.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення іллі4 »

який стартовий внесок ?
active-style.com.ua
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

Реєструйтесь будь-ласка, збільшилась кількість поліграфії, нема бажання робити макулатуру!
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

myshketer писав:А почему так дорого? 50 грн за наклейку, пусть даже и формата А5... Нет, я не скряга, но пусть кто-нибудь объяснит мне целесообразность таких дорогих наклеек? Их напечатают на гербовой бумаге?
От ми завжди так. Ніхто ж не казав що то буде одна наклейка А5 :)

Наклейки будуть великі, таки як на фото. І їх буде 2. Також 2 малі на зад та перед (інколи КП простіше фотографувати саме так і тому має бути можливість це зробити). Перша цифра номеру це ваша група. решта дві, видаються по порядку. Цифри збірні. Тож якщо ви наприклад пошкодите 1 цифру з однієї сторони ви тільки її і ще раз купите і переклеїти. Як показує практика, якщо не їхдити щодня по кущам по 5 годин сезон цей аракал витримує. Одна мала цифра коштує щось коло гривні, велика 4 з копійками.

Для чого організаторам потрібні бортові номери - для того що б ідентифікувати вас під час руху. І що не мало важно що б вас могли ідентифікувати інші люди (яким ви можливо город город) що б вони поті не розказували що це був темний УАЗ і т.п.

Для членів Автомобільного клубу «Львів 4×4» знижка на стартовий внесок -25%. Бортові номери ми вам відаємо по собівартості, так що на них знижки не має.

Для довідки. 60% призового фонду 2010 року було формовано членських внесків клубу що накопичувались упродовж 2008-2010 років, і лише 40% з стартових внесків етапів кубку Львова. Так що навіть зі збільшенням внески ми цього року не гарантуємо навіть половини того що змогли зробити на нагородження.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення myshketer »

за свою жизнь я принимал участие в двох этапах кубка львова, и скажу честно - видел очень редко на трассе других участников, а организаторов только на старте (ну и один раз на финише, когда доехал). И меньше всего я переживал и думал про идентификацию других автомобилей...А что касается других людей - так у каждого автомобиля есть номерной знак государственного образца, вот пусть по нему и определяют.
Мне не хочется ездить круглый год с наклейками, это вообще противозаконно, к чему лишний раз давать повод гаишникам задавать вопросы? Я молчу про эстетический вид автомобиля, который портится и теряет свой шарм со всякими наклейками...
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

Андрей, не мути воду. Номера будут, так решили. Ты можеш за них заплатить, но не наклеивать, твой результат учитывать не будут!
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Пструг
Повідомлень: 19
З нами з: 10 листопада 2010, 09:34
Ім'я: Юрко
Авто: Нива 2121
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Пструг »

А скажіть, лохам на звичайній, непідготовленій Ниві можна десь збоку підїхати, щоб подивитися на цей івент? Зобовязуємося не заваджати.
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Zenek »

myshketer писав:Я молчу про эстетический вид автомобиля, который портится и теряет свой шарм со всякими наклейками...
Згоден... Я розумію, що це джип, і він має бути пошмарканий, почарапаний, без правого крила, і так далі, але ще тижня не пройшло, як ми "Морковку" забрали з покраски, і трохо шкода заліплювати її "банерами"... може можна наклейку з номером загорнути в файлік,
і на час єтапів приклеювати цей файлік, скажімо скотчем?
Були б ми на "Зенеку" (УАЗ) то можна не переживати, туда наклейки хоть на лобове клей, все рівно буде :D
Але на свіжопофарбовану Hilux трохи шкода...
І ще... темний УАЗ переплутати з ще трьома темними УАЗами можна, але де Ви візьмете ще
один яскраво-помаранчевий пікап!?
Аватар користувача
Zahar1973
Повідомлень: 100
З нами з: 19 жовтня 2008, 16:09
Ім'я: Захар
Авто: БРДМ2
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Zahar1973 »

Я також хочу.
Мене візьміть.
Хоть в якийсь класс.
Вкладення
BRDMmali.jpg
Закрито