IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

1. Траси завжди прокладають орги, і те що вони пропхаються навіть без сумніву, бо там де вони не пропхаються ніхто КП окрім них не поставить, бо як поставить то він автоматично орг. Ну ти зрозумів в чому неправильність такого виразу.
2. Ми не робимо етапи кубку кожні 2 тижні, лише 4 рази на рік. і 120 км, це реально кусок на 1 день.
3. Це кубок Львова, а не покатуха після прибирання чи просто клубний виїзд, відповідно має бути якесь навантаження, якісь важки ділянки і т.п. Бо так можна звестися до клавіатурного бездоріжжя на форумі.
4. Другій день планується як змагальний, можливо навіть як окремий етап або ж в цього етапу буде більший коефіцієнт за рахунок другого дня.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення s.pal »

Volodymyr писав:1. Траси завжди прокладають орги, і те що вони пропхаються навіть без сумніву, бо там де вони не пропхаються ніхто КП окрім них не поставить, бо як поставить то він автоматично орг. Ну ти зрозумів в чому неправильність такого виразу.
2. Ми не робимо етапи кубку кожні 2 тижні, лише 4 рази на рік. і 120 км, це реально кусок на 1 день.
3. Це кубок Львова, а не покатуха після прибирання чи просто клубний виїзд, відповідно має бути якесь навантаження, якісь важки ділянки і т.п. Бо так можна звестися до клавіатурного бездоріжжя на форумі.
4. Другій день планується як змагальний, можливо навіть як окремий етап або ж в цього етапу буде більший коефіцієнт за рахунок другого дня.
Про перше, я навіть і не сумнівався в тому це так, тому і написав про оргів.
Про друге і третє, просто висловив свою думку(можу чесно сказати не тільки свою).
Про четверте, запитував і отримав докладну відповідь за що і дякую красненько :)
Тепер будем думати як розложити сили.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

Взагалі це не остаточне рішення що до 2-го дня. Тому і винесли це на обговорення. Істина вона десь по середині. Комусь день забагато, а комусь і тижня мало :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Grjazomes »

umka писав:Все эти "новые форматы" - от лукавого!Мы едем на соревнования за драйвом и бездорожьем, а не за форматами. Дайте нам сложные точки, сложный маршрут - и всем будет счастье.
А може гусари просто не хочуть делеко від"їджати від львова
щоб не прийшлось в разі чого (недай бог)......
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення umka »

Grjazomes писав: А може гусари просто не хочуть делеко від"їджати від львова
щоб не прийшлось в разі чого (недай бог)......
Уважаемый Гряземес, будьте любезны, укажите, пожалуйста, место в моем сообщении, в котором сказано что-либо про "далеко от Львова".
Или не п..ди. ;)
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Grjazomes »

umka писав:Уважаемый Гряземес, будьте любезны, укажите, пожалуйста, место в моем сообщении, в котором сказано что-либо про "далеко от Львова".
це було лише моє припущення. :oops: :oops:

umka писав:Или не п..ди.
ажіотож накаляється;

буду лише радий бачити вас на старті
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення K2 »

хм. шо за неадекват. вам ше разом кататись і кататись.
але на захист діми скажу шо проїхати і 100км асфальту на тр3 машині взагалі не весело. і я його розумію на 100%. трохи обідно пропихати машину підготовлену для дуже серйозних как по 200+км "асфальтом" і врезультаті не отримати тої сатисфакції на яку розраховував. для себе я вирішив це питання трохи радикальніше- я будую машину тр2, таяк змагань в яких би основним критерієм була прохідність авто в нас майже нема і більшати не буде ше довго. бо відсоток таких "максималістів" невеликий і на них ніхто не буде їздити. такшо кожен тут хай рішає сам. а щодо конкретно кубку львова- так цеж вроді би кубок львова з ждип орієнтування, а не з трофі. так які можуть бути питання. весняний етап ми пройшли майже весь на 2108...
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення tad100 »

K2 писав:хм. шо за неадекват. вам ше разом кататись і кататись.
але на захист діми скажу..............
На захист Діми виступати не треба, він і без тебе впорається, тим більше що наєзда не було.
K2 писав:проїхати і 100км асфальту на тр3 машині взагалі не весело. і я його розумію на 100%. трохи обідно пропихати машину підготовлену для дуже серйозних как по 200+км "асфальтом" і врезультаті не отримати тої сатисфакції на яку розраховував.
Де ти прочитав про асфальт?
K2 писав:. такшо кожен тут хай рішає сам. а щодо конкретно кубку львова- так цеж вроді би кубок львова з ждип орієнтування, а не з трофі. так які можуть бути питання. весняний етап ми пройшли майже весь на 2108...
Людині яка не приймала участь в "Кубку Львова", відніше що це, ЖДИП орієнтування чи трофі. А з зимовогого етапу до сих пір багато народу рже, як досвідчений трофіст в якості штурмана, якому розповіли про всі підїзди до точок, на вісімці, з лебідкою в багажніку, поза заліком, програв дівчинці - штурману на гламурному вольво.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення K2 »

омг, шо за агресія. я розумію шо ти як орг тратиш багато часу і сил на організяцію, але я говорю все як є. нерозумію чого тут взагалі агритись.
На захист Діми виступати не треба, він і без тебе впорається, тим більше що наєзда не було.
"наєзд" був з моєїї сторони за трохи неадекват. і будь-ласка не розказуй шо мені робити чи не робити.
Де ти прочитав про асфальт?
асфальт в мене, вроді, в лапках.
Людині яка не приймала участь в "Кубку Львова", відніше що це, ЖДИП орієнтування чи трофі. А з зимовогого етапу до сих пір багато народу рже, як досвідчений трофіст в якості штурмана, якому розповіли про всі підїзди до точок, на вісімці, з лебідкою в багажніку, поза заліком, програв дівчинці - штурману на гламурному вольво.
хм. ну можливо ти тепер це називаєш по іншому. але з самого початку ці змагання називались саме ДЖИП-орієнтування. а то шо було зимою- це було просто дурачення. невже ти воспринімав мене в серйоз як справжнього учасника? і я ніколи не вважав себе досвідченим трофістом. а то що народ рже- ну щож, мабуть, такий я клоун. я нінакого не в обіді.
пс і доречі. про точки і всі доїзди мені ніхто не розказував. джоб показав на карті декілька точок на які не рекомендував пхатися от і все. а взяли ми всі точки які могла взяти "вісімка" свої дорожнім просвітом. в гламурного вольво було на пару см більше і на пару коліс з приводом більше також. і я з ним не змагався. і заодно шоб зовсім по-правді- пілот там був не "дівчинка-штурман", а "дядько-хтосьтам", хоть це і неграє абсолютно ніякої ролі. лана, забудь. це було імхо клоуна з лебідкою в багажнику)
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення umka »

Grjazomes писав: це було лише моє припущення. :oops: :oops:
Креститься надо. ;) :D :lol:
Grjazomes писав: буду лише радий бачити вас на старті
На старт могу опоздать, но, в любом случае, подожду Вас на финише.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Grjazomes »

якщо когось я і образив: ПОВІРЬТЕ Я ТОГО НЕ ХОТІВ і взагалі ми приймаємо участь в етапах кубку Львова не заради слави та медалей
у вигляді каналізаційних люків :lol: :lol: :lol:, а заради того, щоб зайвий раз вирватись з дому на природу та поспілкуватись з товаришами.
K2 писав:трохи обідно пропихати машину підготовлену для дуже серйозних как по 200+км "асфальтом" і врезультаті не отримати тої сатисфакції на яку розраховував.
взагалі маршрути етапів кубка Львова прокладаються для усіх катигорій
автівок та квадриків одинакові за складністю і точки для усіх одинакові;
відповідно екипаж приймаючий участь не впершеу цьому заході мав би знати,
що рубілова тут по ідеї для ТР-3 бути просто не може хіба сам того захоче,
або почнеш блудити, а трек допоможе не блукати по лісам і вчасно приїхати на фініш,
щоб встигнути з"їсти ШАЛЕНО СМАЧНУ КАНАПКУ З ВІДЕРКА та поділитись теплими враженнями провединого дня.
K2 писав: так цеж вроді би кубок львова з ждип орієнтування, а не з трофі.
Орги мають право вводити корективи так як вони вважають за потрібне...
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Grjazomes »

umka писав:но, в любом случае, подожду Вас на финише.
НЕ ФАКТ ЩО Я ТУДИ ДОЇДУ.....
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення іллі4 »

сколько стоит участие?
active-style.com.ua
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Штурман нивы »

Все таки лучше два отдельных этапа. Что бы оба дня были не зависимы друг от друга. А каждый потом решит ехать ему на второй день или нет.
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Закрито