IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Roman »

автобат писав:А ще б я на Джоба сильно не наїжджав. Всі із нас чудово знають, як багато Володя нажився на цій темі, а вкладае і час і душу. Хоча я в якісь мірі теж не зовсім підтримую статус офіціальності змагань і свої думки по причинах такої думки викладав вище.
Сергійко, я не сварюся, і ні кого не хочу образити, особливо Володю і Тараса, добре що є такі ще люди, які щось для нас роблять, і знаю скільки на цьому можна заробити, бо сам колись теж організовував такі заходи, все що можна на цьму заробити це - поламані автомобілі, папандос в соляру і потрачений час, повернути це дуже важко, я би навіть сказав НЕМОЖЛИВО! Я говорю про те, що ті всі ОФІЦІОЗИ, навантаження на учасників, яких до речі в нас і так не багато. Треба думати як залучати учасників!!, а не відганяти лишнім фінансовим навантаженням!
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

Офіційний статус змагань потрібен в першу чергу для організаторів, що б не мати проблем. А проблеми почнуться. Тому що просто катання де хочу і як хочу, масові зібрання автомобілів скоро візьмуть на контроль. Як і все решта. А особливо катання по Карпатам, Криму, Нац.Паркам і т.п. Всі кому це не сподобається - можуть залишатись на асфальті в межах ПДР як це є в цілому цивілізованому світі. Решта підуть на загальних правилах. Зараз "за дупу" можуть взяти любого і в любий момент, тому що всі таки речі є відверто не погоджені з органами місцевої влади, управліннями лісового господарства, екології і т.п.. Достатньо тільки щоб був відповідний лист чи дзвінок на нас, у відповідну інстанцію. І якщо хто ніколи не займався юридичними аспектами автомобільних заходів чи автоспорту в цілому чи цікавився цим питання більше року назад то краще не висловлюйте думку з догадок і вигуків, а почитайте чинне законодавство в т.ч. адміністративні кодекси і т.п. та поспілкуйтеся з відповідними інстанціями. В нашій державі багато чого змінюється останнім часом і нас ці зміни теж торкнуть. Погано це чи добре, згідні ми чи ні це не стільки важливо. Просто є два шляхи - легалізація і "на авось". На авось поки що проходило, але все закінчується.

Печатка ГО на папері це не дозвіл і навіть не привід для вирішення питань. Це лише формалізація для звернення і погодження. І вже точно не привід для того що б комусь розмахувати перед носом. ГО не мають права робити речі не погоджені згідно законодавства. А інколи самих ГО не достатньо для лобіювання таких процесів, особливо при наявності профілюючої організації.

Що до кубків. Це питання залишається на розгляд організаторів. Особисто я не вважаю правильним взагалі проводити класифікацію в групі в який приймає участь 3 автомобіля (практика автомобільних змагань в цілому світі), але враховуючи нашу кількість в нас є особливості. А кубки так тим паче. Якщо це любительські змагання то і відповідно підхід інший. І питання тут зовсім не в грошах. Скажімо це є особливість саме нашого кубку.

Стосовно випадів в сторону ФАУ. Роман, тобі ФАУ нічого такого не зробила, що б ти її мав в одному місці. Не подобається ФАУ - не приймай участь в її заходах, це не є примусово. І не притягуйте благочинність сюди, 155 грн. цього року ФАУ ви не платили, але й в дитячій будинок не перевели. А якщо хтось хоче робити благочинність то він робить її не в користь чи економію чого, а тихо і за власним бажанням і сумлінням.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

За попередньою інформацією багато хто з учасників КЛ (Кубку Львова) перед новим роком дуже завантажений і має роботу навіть у вихідні, але всі мають бажання бути присутніми на нагородженні. Тому є попередня пропозиція яку завтра на зборах ми розглянемо, не робити нагородження в ці вихідні, а провести урочисте нагородження 8 січня (субота) 2011 року. Прохання обдумати дану пропозицію.

Призовий фонд на народження вже сформований, нагороджуватись будуть 1,2,3 місця у всіх залікових групах, загальний призовий фонд порядку 10 000 грн. Це кошти що булі зібрані протягом року на всіх 4-х етапах + частина членських внесків клубу.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення umka »

Volodymyr писав:Не робити нагородження в ці вихідні, а провести урочисте нагородження 8 січня (субота) 2011 року.
Володя, определись, пожалуйста, с награждением.
Я так понимаю, завтра его не будет?

Volodymyr писав:Особисто я не вважаю правильним взагалі проводити класифікацію в групі в який приймає участь 3 автомобіля
То есть можно больше не приезжать? Пока не наберется 10 участников в ТР-3?

Volodymyr писав:Достатньо тільки щоб був відповідний лист чи дзвінок на нас, у відповідну інстанцію.
А это уже шантаж со стороны ФАУ.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення tad100 »

Во наканецто дискусия оживилась, Дима делает кубки и это прекрасно. Ромка с его опытом организации организовывает, а что остальные ещё могут сделать полезного для клуба?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення tad100 »

Volodymyr писав:За попередньою інформацією багато хто з учасників КЛ (Кубку Львова) перед новим роком дуже завантажений і має роботу навіть у вихідні, але всі мають бажання бути присутніми на нагородженні. Тому є попередня пропозиція яку завтра на зборах ми розглянемо, не робити нагородження в ці вихідні, а провести урочисте нагородження 8 січня (субота) 2011 року. Прохання обдумати дану пропозицію.

Призовий фонд на народження вже сформований, нагороджуватись будуть 1,2,3 місця у всіх залікових групах, загальний призовий фонд порядку 10 000 грн. Це кошти що булі зібрані протягом року на всіх 4-х етапах + частина членських внесків клубу.
Я за тока давайте без руля, может где то в помещении с проектором, чтоб каждый принёс кумедне домашне видео. Ну, если коллектив, это по своему обыкновению заплюёт. готов предлложить горочки, де детям на санках будет классно, и остальным возле кастрика.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення umka »

tad100 писав:Во наканецто дискусия оживилась, Дима делает кубки и это прекрасно. Ромка с его опытом организации организовывает, а что остальные ещё могут сделать полезного для клуба?
Это ты спасибо сказал или послал куда?..
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення tad100 »

Судя по вопросу, кубков не будет?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

Ніхто нікого не посилав і посилати не збирається. Так само як і не відмовляється від перемоги.
Що до нагородження, на зборах проводити нагородження не планувалось (див. порядок денний) це обов'язкові збори членів і ми маємо вирішити обов'язкові питання, а нагородження це урочистість, до того ж не всі переможці члени клубу. Але нагородження буде і призи вже є. Нікого не обділимо.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення s.pal »

Народ! Я тута трохи без компа парочку днів бо переїзжаю в новий офіс і мальхо туплю.
Але якщо сума внесків стане на сьогоднішній день не 100грн., а 155грн. то я думаю що це не проблема для членів клубу.
Якщо щей для членів клубу є якась вигода з цього то взагалі "казка".
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення umka »

В общем, с кубками нас снова продинамили :(
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

Буде тобі кубок.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення AM »

Volodymyr писав: ...Зараз "за дупу" можуть взяти любого і в любий момент, тому що всі таки речі є відверто не погоджені з органами місцевої влади, управліннями лісового господарства, екології і т.п.. Достатньо тільки щоб був відповідний лист чи дзвінок на нас, у відповідну інстанцію ... Просто є два шляхи - легалізація і "на авось". На авось поки що проходило, але все закінчується....
Volodymyr писав: Печатка ГО на папері це не дозвіл і навіть не привід для вирішення питань. Це лише формалізація для звернення і погодження. І вже точно не привід для того що б комусь розмахувати перед носом. ГО не мають права робити речі не погоджені згідно законодавства. А інколи самих ГО не достатньо для лобіювання таких процесів, особливо при наявності профілюючої організації.
Якщо я правильно розумію, питання не в тому що не САМЕ ФАУ не звертається за погодженням, а більше питання в тому, що за погодженням не звертаємось взагалі (це я не в докір - проканувало, і класно, менше роботи тобі). А якщо тре буде погоджувати - так не проблема - давайте будемо звертатись від імені нашого львівського клубу (бо чи з ФАУ чи без нього рано чи пізно звертатись прийдеться і робота по погодженню буде однакова). Чінарям, то взагалі - до лампочки чи по їхніх угіддях іздять з листочком від ФАУ чи без. Головне аби їздили там де можна (бо там де не можна вони все одно не дозволять офіційно), і бажано плящинку регулярно приносили ;)

ПС Якщо не так поправ, навмисне питанням не цікавився, але можу, якщо тре.
Востаннє редагувалось 23 грудня 2010, 01:34 користувачем AM, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення звездочет »

s.pal писав:Але якщо сума внесків стане на сьогоднішній день не 100грн., а 155грн. то я думаю що це не проблема для членів клубу.
155 грн. це плата за ліцензію ФАУ на рік, без якої не можна буде брати участі в чемпіонаті Львова, який хочуть зробити з кубка Львова. Про збільшення внесків мови ще не було.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IV етап кубку Львова 2010 13 (14) листопада 2010

Повідомлення Volodymyr »

Ніякого чемпіонату Львова не буде, буде і надалі кубок. Статус і назва це різні речі ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Закрито