II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Закрито
Аватар користувача
slod
Повідомлень: 63
З нами з: 05 вересня 2006, 17:57
Ім'я: Вячеслав
Авто: ---
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення slod »

Между прочим, был замечен один из участников, который гнал по чьей-то обработанной "делянке". А потом из-за таких может другой участник получит по полной пилюлей от селян...
Украинский историко-фортификационный форум
http://relicfinder.info
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Shurik »

Я думаю надо сделать так.
В районе ориентирования по сильрадам, разослать документ примерно следующего содержания.
" такогото такогодо. в районе с. такогогото будет проводится внедорожное ориентирование блалалала с облрайдминистрацией - согласованно.
Просим разрешить, (не препятствовать) в случае причинеия ущерба, просьба зафиксировать номер машины и время, при возможности - сфотографировать. Все убытки будут возмещенны в полном объеме".

Если какая сильрада ответит отказом - повесить у них на въезде знак - не въезжать "злой зенык".
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення s.pal »

Shurik писав:Я думаю надо сделать так.
В районе ориентирования по сильрадам, разослать документ примерно следующего содержания.
" такогото такогодо. в районе с. такогогото будет проводится внедорожное ориентирование блалалала с облрайдминистрацией - согласованно.
Просим разрешить, (не препятствовать) в случае причинеия ущерба, просьба зафиксировать номер машины и время, при возможности - сфотографировать. Все убытки будут возмещенны в полном объеме".

Если какая сильрада ответит отказом - повесить у них на въезде знак - не въезжать "злой зенык".
Не плохой вариант.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Maestro
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2010, 18:26
Ім'я: Сергій
Авто: уаз 469
Звідки: м.Львів

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Maestro »

Класно ви покатались :D
Жаль, що нам не вдалось приїхати :(
А з селянами бачу проблема дійсно серйозна вийшла :shock:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Volodymyr »

Shurik писав:В районе ориентирования по сильрадам, разослать документ примерно следующего содержания.
І нас вже будуть чекати з вилами чи з великими мішками для бабла.

Може таки простіше не їздити по городам? А тих кого там зафіксують (знімуть на фотоапарат,в кожного екіпажу він є) - просто дискваліфікувати з етапу, ібо нехер. Ми маршрут городами не прокладали. І дороги обиралися тільки загального використання, не плутайти з дорогою під хатою.

Дуже прикро.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Maestro
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2010, 18:26
Ім'я: Сергій
Авто: уаз 469
Звідки: м.Львів

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Maestro »

Їздити по городах звісно хреново, але дехто в гонитві за перемогою, чи просто з бажання скоротити забуває що ту хтось щось вирощує.
Але не мені судити, я взагалі там не був :)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

Направду, ми реально пробували робити так, щоб мінімізувати зустрічі з селянами. Не все вийшло, бо дійсно можно плутанути, або попасти в безвихідь коли ти будеш змушений проїхати полем. Внесемо в регламент і будемо наголошувати, на брифінгу. Уви повністю уникнути контакту з населенням неможливо і в Карпатах. Тому треба ставитись з повагою до людей, і памятати, що через городи, оброблені поля та сади дорога не прходить, треба шукати інший шлях.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Volodymyr »

Значить будуть більш жорсткіші умови, особливо для тих хто носиться по населеним пунктам та сільгоспугіддям.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

Volodymyr писав:Значить будуть більш жорсткіші умови, особливо для тих хто носиться по населеним пунктам та сільгоспугіддям.
і тросам від лебідки :cry:
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Shurik »

І нас вже будуть чекати з вилами чи з великими мішками для бабла.
Ты не прав в корне. Нас в томже селе встретили совершенно нормально, и дорогу показали и интересовались когда еще приедем.

А с вилами, ну так раз организовать им плановую проверку правильности выделения кадастра, так трястись будут от одного вида джипов. Они ж больше всего на свете боятся того что у них землю отберут. А как сильрада землю выделяет - сам знаешь.

Надо с юристами посоветоватся, они еще более страшные приемы знают. И запомните, самое страшное оружие не атомная бомба, а ручка и бумага.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

В основному всі нормально відносяться, але є екземпляри і вони як раз вміють користуватись ручкою та папірцем.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Shurik »

В основному всі нормально відносяться, але є екземпляри і вони як раз вміють користуватись ручкою та папірцем.
і більше всього його і бояться. То з властного досвіду. Ми раз одну #%&@# так провчили ручкою та папірцем, що вона до сих пір труситься при одноу згадувані про нас. Причому то була посадова особа.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Штурман нивы »

tad100 писав:Направду, ми реально пробували робити так, щоб мінімізувати зустрічі з селянами. Не все вийшло, бо дійсно можно плутанути, або попасти в безвихідь коли ти будеш змушений проїхати полем. Внесемо в регламент і будемо наголошувати, на брифінгу. Уви повністю уникнути контакту з населенням неможливо і в Карпатах. Тому треба ставитись з повагою до людей, і памятати, що через городи, оброблені поля та сади дорога не прходить, треба шукати інший шлях.
+1, например мы прекрасно понимаем народ, что орал. ребята, мы приехали и уехали, а дорога по которой они ходят просто разворочена в хлам. У местного населения пузатерки, а не джипы. Понятно, что в пылу азарта, мы все можем на поля заскочить, но...это все должно четко быть прописано в регламенте и указано в брифе. А наказывать кого то и махать кулаками, это глупо, как говориться на ошибках учатся.
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення myshketer »

tad100 писав:А, это где? Вопрос не празный, ибо чтоб избежать подобного в дальнейшем должны знать, где ставить точки где не ставить, или может на карте чертить красные зоны с обозначением "не въежать - злой Зеник"

Т-образный разъезд помечен желтым, мы с севера поднимались на 22 точку, направо не смогли повернуть из-за местных, пришлось ехать к церкви, точный трек вечером постараюсь дать
Засада.png
Засада.png (189.76 Кіб) Переглянуто 10534 разів
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: II етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення s.pal »

Штураман нивы писав:
tad100 писав:Направду, ми реально пробували робити так, щоб мінімізувати зустрічі з селянами. Не все вийшло, бо дійсно можно плутанути, або попасти в безвихідь коли ти будеш змушений проїхати полем. Внесемо в регламент і будемо наголошувати, на брифінгу. Уви повністю уникнути контакту з населенням неможливо і в Карпатах. Тому треба ставитись з повагою до людей, і памятати, що через городи, оброблені поля та сади дорога не прходить, треба шукати інший шлях.
+1, например мы прекрасно понимаем народ, что орал. ребята, мы приехали и уехали, а дорога по которой они ходят просто разворочена в хлам. У местного населения пузатерки, а не джипы. Понятно, что в пылу азарта, мы все можем на поля заскочить, но...это все должно четко быть прописано в регламенте и указано в брифе. А наказывать кого то и махать кулаками, это глупо, как говориться на ошибках учатся.
Так разговор и идет на эту тему, говорим про ошибки и будем все всместе учится их исправлять или не делать в будущем.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Закрито