I етап кубку Львова 2008 з трофі дисциплін

Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Спартак »

Есть ещё просьба к организаторам, по возможноти как-то маркировать "точки" не имеющие особых примет типа ворот или деревьев, а то не совсем было понятно у какого объекта находишся, приходилось делать несколько вариантов фиксации или в этом был заложен весь смысл соревнований? Для начинающих пропишите более детально процедуру старта и финиша. Каким действием начинается отсчёт времени и каким закнчивается?
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Shurik »

Вот эти самые улицы мы и размесили. А люди местами встречались, даже один начальник кооператива попался с просьбой докладывать о проведённых измирениях. А голова болит от стандартного, очень долго изучали промахи.
Учтем - не будем злоупотреблять дачами.
Пришли к выводу что надо учить Ози експлоер. Может в следующий раз карту дадите? :cry:
Раньше мы давали карту. Но но тогда у многих не было навигации, сейчас навигация есть у всех, поэтому соревнования именно в умении пользоватся ею.
Есть ещё просьба к организаторам, по возможноти как-то маркировать "точки" не имеющие особых примет типа ворот или деревьев, а то не совсем было понятно у какого объекта находишся, приходилось делать несколько вариантов фиксации или в этом был заложен весь смысл соревнований?
Да одна из особенностей ориентирования именно правильное опознание объекта.
Для начинающих пропишите более детально процедуру старта и финиша. Каким действием начинается отсчёт времени и каким закнчивается?
Старт считается с получения легенды. Финиш - прибытием на точку финиша - если не сказанно иное.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
VovaVirus
Повідомлень: 42
З нами з: 30 листопада 2007, 10:07
Звідки: Львів!!!
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення VovaVirus »

В додачу, негарно получилося з хрестом в Малехові. Замісили кашу навколо і троха асфальт поламали.
Якби був мороз то б цього не сталося б, але маємо що маємо...

Мені навпаки сподобалася гра, найди відмінності в орієнтирах. :) Наприклад ми знайшли ще 2 тунелі на кривчицях :lol:
Ще подібний хрест в Мурованому.

Непогано було б якісь наклейки, а то даї мене зупинило з питанням чого такий в болоті :) і що везеш?

Гренадеру вітання, молодці і дякую за фото.

Щодо карти з координатами, то теж на неї розраховував. Але якось нанесли КП-ки на генштабівську і знайшли трохи. Правда це зайняло забагато часу :( Так що наступного разу на халяву не буду розраховувати.
Луаз - Лайт УАЗ :-)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення K2 »

Ну якщо вже бути чесним на 100% то вам дуже додало пригод ті 2 капешки з яких ви почали. Ми дійсно не розвідували той кавалок між ними та рештою траси
А-а-а-а.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От де собака зарита! 1 і 2 КП взяли відносно швидко, а от шлях до третьої- був кошмаром. +наша помилка коли ми майже перекинулись біля другої (по рахунку)кп... ітого на третій кп ми були в 12:30... але всеодно- було класно.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Volodymyr »

K2 писав:А-а-а-а.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От де собака зарита! 1 і 2 КП взяли відносно швидко, а от шлях до третьої- був кошмаром. +наша помилка коли ми майже перекинулись біля другої (по рахунку)кп... ітого на третій кп ми були в 12:30... але всеодно- було класно.
Ну суть в тому що те з чого ви почали. Тим треба було закінчувати :)
Я викладу карти лінійної нумерації точок десь на наступному тижні. Хоча та траса ТР2-ТР3. Її реально використати ще раз.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення K2 »

Volodymyr писав:
K2 писав:А-а-а-а.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От де собака зарита! 1 і 2 КП взяли відносно швидко, а от шлях до третьої- був кошмаром. +наша помилка коли ми майже перекинулись біля другої (по рахунку)кп... ітого на третій кп ми були в 12:30... але всеодно- було класно.
Ну суть в тому що те з чого ви почали. Тим треба було закінчувати :)
Я викладу карти лінійної нумерації точок десь на наступному тижні. Хоча та траса ТР2-ТР3. Її реально використати ще раз.
то пофігу. зато в ту сторону було набагато веселіше :twisted:
дойош фотки!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Volodymyr »

K2 писав:дойош фотки!
Скоро буде.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Спартак »

Видел было ТВ НТА, где и когда можно будет лицезреть сюжетец?
SOVOS
Повідомлень: 10
З нами з: 30 грудня 2007, 16:25
Звідки: Трускавець
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення SOVOS »

Показували сьогодні в 19:20. Знімали багато а показали дуже мало. Ще обіцяли що буде в суботу та на наступний тиждень.
TLC100, UAZ Patriot
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення автобат »

Був дуже зайнятий роботою и тому не мав можливості на співбесіду.
Дуже приємно було побачити своїх давнішніх знайомих і, навіть колег по роботі.
Тарас, я був радий тебе бачити и дякую за допомогу в адаптації.
Віктор, також був радий зустрічі в якості однодумця і приємного більш навіть помічника, ніж суперника.
Був радий знайомству з засновниками клубу.Приємно було відчувати, що ти в цьому колективі ніби вже не впершій раз.

ОСОБЛИВА подяка екіпажу ГРЕНАДЕРСЬКОЇ Нивкі. Ігор та Міша - ви герої в моїх очах. Я вітаю Вас з перемогою!
Тількі, якщо мене візьмете колись, маю побажання: дайте побільше вівса конику в стойлі, може підросте щоб я міг в нього влазити. Хочь своею пронирливістю, наполегливістю і живучистю машина просто дивуе.
да і, взагалі, що там говорити. Я отримав такий кайф!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всім дякую!
Я теж маю пару фоток, але не вмію вставляти їх сюда.Я попробую
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Granader »

Дякую і вам(Сергей Сергей) за те що,мали терпіння слухати наш із штурманом,словесний панос!!!Це ми так тільки на гонках спілкуємось,а в будні нормально.Я думав шо ви про-нас напишите,що ми травмовані і нещадно вбиваєм машину...Нарахунок більшої машини ми вже думаєм,процес іде.ПОКАТАТИСЬ ВІЗЬМЕМ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення автобат »

ЛЮДИИИ!!!!
Необхідна порада. Знайшов УАЗ.Двигун є , коробка та роздатка є. Ніби все є, тількі салон пустий, але це фігня, на мішку з картоплею поїздимо. Тент роздертий, але вважаю, це також не важливо. Колеса є, з вигляду ніби живі. Заводити не пробував, але продавець каже, що він на ходу. Хоче 1000 доларів. Вартуе таку машину брати за ті гроші чи ні?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення Granader »

Сергій,а той УАЗ часом на вулиці Буйка не стоїть?доречі я нині продав свою ниву,неспішно шукаю УАЗ,розгляну всі пропозиції!!!
Мій номер 80677134796 Ігор.
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення olegas »

Сергей Сергей писав:ЛЮДИИИ!!!!
... Вартуе таку машину брати за ті гроші чи ні?
З такого опису ніхто нічого толком не скаже :)
Моя порада - хай продавець його заведе, і чух-чух своїм ходом у гараж до Свина. :wink:
Там хлопці подивляться і скажуть, що вартує, а що ні. Я до них 3 чи 4 Ниви ганяв, поки свою купив.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 23.02 I етап відкритого кубку Львова 2008 з трофі дисципл

Повідомлення автобат »

УАЗ стоить в Рясному, наткнувся на нього випадково. Оказується, це вже і не так легко знайти недорогий живий УАЗик. Я думав вони по дорогах валяються, а на повірку виходить, що це дуже цінне авто.
Олегас, дякую за пораду. Так, мабуть, треба і зробити.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Закрито