Карпатський Кордон. Загальне.

Закрито
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Карпатський Кордон. Загальне.

Повідомлення Sashko »

Дорогі учасники та учасниці!

Основна концепція "Карпатського Кордону" полягала на наступних засадах:
1. Кожен громадянин має право на відпочинок, якщо спосіб, у який він це реалізовує, не заборонений законом.
2. Спільнота власників позашляховиків (квадроциклів, UTV, ATV, ендуро) еволюційно стихійно добровільно та, підкреслюю, на неофіційних засадах організувалась у певний цікавий неформальний формат відпочинку.
3. Формат передбачав декількаденну фестивально-кочуючу автоекскурсію з точки А у точку Б. з спільними ночівками. Переміщатись пропонувалось по лісовозних дорогах чи хребтовках, оминаючи природоохоронні території та в повній відповідності правилам дорожного руху та екологічних вимог. Тобто у повній відповідності до закону.

Цей процес відбувався 17років і, нажаль, набув загрозливо масового характеру з відповідними відхиленнями від правил, вільного трактування формату, неприйнятя формату, а "просто катаємось поруч". і не поруч, а он туди - там цікава гора, а я тут ще цікавий маршрутик знаю (і пофіг що він по нацпарку) і т.д.
Тобто, як і любе інше масове неорганізване зібрання людей - веде до хаосу та проблем.

Моя роль у цьому автомобільному соціальному масовому явищі - неформальний ідейний(! підкреслюю) координатор (підкреслюю - не організатор, бо за слово організатор уже багато відгріб і ще буду відгрібати). З тих самих міркувань і Клуб "Львів 4х4", співзасновником якого я є, не є "офіційним організатором" - бо має лише опосередковане відношення до мене і до КК. І власне також дуже вигрібає із-за чиїхось непродуманих незаконних дій, які мало того що зробили - та ще й висвітлюють у відкритому доступі.

Усі ці роки я пробував втримати цей рух в "рамках пристойності", кожен раз молившись щоб ніхто не вбився десь по-пяні чи на адреналіні.
Кожен рік відгрібаючи від десятків дзвінків лісників, екоактивістів, журналістів, голів сільрад і т.д.

Але зрозуміло що вічно це продовжуватись не може. І час ставати кращими.

А от як ставати кращими - тут багато питань. І якесь своє бачення варіанту трансформації формату в не менш цікаве але більш організоване і цивілізоване русло - мусимо знайти у діалозі.

Також хочу звернутись до усіх інших лідерів, ідейних організаторів, керівників груп, джип-турів, екоджиптурів, автоекскурсій 4х4, сервісів 4х4, відомих і невідомих блогерів і просто хороших компаній, котрі є поруч і попри Кордон також собі катаються де хочуть і де можуть - давайте ставати кращими, організованішими, цивілізованішими. Тоді ми будемо сильніші, законніші, і правда буде на нашій стороні.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Карпатський Кордон. Загальне.

Повідомлення Толстяк »

Жирний ПЛЮС. Інакше будем ходити пішки і боже борони зійти з доріжки. Або купувати (задорого) абонемент, чи разовий квиток на проїзд тисяч за 5. О! А може будем будувати величкі коптери, щоб у двох політати, щоб на батарейках, щоб тихенько... Скоро онуки не віритимуть розповідям про наші покатушки.
067 З12 4З З6
Закрито