Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Закрито
Муня
Повідомлень: 3
З нами з: 03 серпня 2015, 18:07
Ім'я: Олег
Авто: Джип Вранглер

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Муня »

С Друзьями целый год ждали этой поездки, машинки шаманили. И вот радость, объявление о Карпатском Кордоне . Смотрим календарь и понимаем, что мы в пролёте.... но ничего, бывает и так. С тем большим нетерпением будем ждать отчёта поездки. Оо, и вот они, долгожданные....и Шо мы видим срач на сраче....говнюки были и есть (достаточно посмотреть на нашем старо- новое правительство), понимаю, что из песни слов не выкинешь,...Но, давайте по больше о том как на пределе, как было страшно, как из последних сил, как если бы не кто то, то всё могло бы быть и по другоду.... давайте делиться позитивом а всё остальное можно увидеть каждый день, достаточно просто выйти из Дома.
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

ShortRoader писав:
kolbear писав:
Khimik писав:ага, і рубають ліс прямо з общого асфальту. Ноу-хау якесь просто.


:mrgreen:
причём тут асфальт
Ти походу форум переплутав. Тобі мабуть не сюди.
Проходи далі.
Хоть одна обоснованная причина имеется?
Мы, как и все, участвовали в КК, но в рамках прохождения маршрута без ущерба природе, дорогами, которые есть на картах.
Или основная цель была прокладывать прямые линии между объектами, что делается на соревновании и под присмотром экологии, лесников и прочих служб
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

Артур, не впевнений що ми знайомі, але давайте спробуємо не перебільшувати факти і дивитись в корінь...

Читаючи Ваші гіперболи про:
kolbear писав:...Орда техники, в прямом смысле понимания, пронеслась сквозь девственную природу, которая только проснулась....
...Что дальше будет? Может на БТРах следующий раз поедем.. и будем прокладывать прямые линии между точками...
...Или основная цель была прокладывать прямые линии между объектами, что делается на соревновании и под присмотром экологии, лесников и прочих служб...
можна зробити висновок, що УСІ 150 машин та 50 квадриків приїхали на КК виключно для того щоб злякати звірів та зробити в лісі нову просіку.
Але любому здоровомислячому любителю відпочинку на природі зрозуміло, що легше, простіше і швидше проїхати по дорозі (нехай і розбитій лісовозній, або старенькій хребтовці по полонині) - ніж ломитись через ліс нищачи все на своєму шляху.
Я не виключаю, що на 150 машин знайшлась пара маньяків яких більше цікавить проломити декілька дерев ніж об'їхати. Але, як то кажуть, в сім'ї не без УРОДА.
І наш з вами ОБОВ'ЯЗОК - зауважувати їм про порушення регламенту та, як мінімум пристиджувати їх на форумі, а ще краще прямо на місці "порушення". На багатьох (не повністю зіпсованих) подіє.

Я не буду Вам нагадувати про формат, регламент і правила КК, адже Ви їх, як мінімум, читали, як максимум дотримувались:
kolbear писав:...Мы, как и все, участвовали в КК, но в рамках прохождения маршрута без ущерба природе, дорогами, которые есть на картах.
І я впевнений, що 90% учасників також дотримувались формату.

Але треба розуміти, що формат міроприємства досить "неофіційний" та "неформальний". Відповідно дотримання регламенту в своїй більшості лягає на "совість" самих учасників.
І повірте, Гори чітко відсіюють "неформатних". Це видно неозброєним роком. БИДЛО два рази на КК не приїжджає.
Навіть наш активний осуд вже пристиджує їх, а то і виправляє. А те, що не виправляє наш осуд - виправляють Гори.
kolbear писав:Ведь не даром, даже в нашем государстве есть понимание о "сезоне тишины", про который тут ранее упоминалось (были внесены правки в закон № 322)
Дуже добре, що "есть понимание", і не дуже добре, що поки-що це "понимание" використовується виключно для того, щоб варварськи вирубувати ліс.
З чим посильно боремось в тому числі і ми - джипери (а точніше - позашляхові туристи).
kolbear писав:В более цивилизованных странах вообще запрещено ездить там, где нам можно
Тут два "путя" - 1) їдьте в "более цивілізовані" 2) робіть щось, щоб у нас теж була "более цивилизованая"...
kolbear писав:P.S. С кострами проблема - вовсе не тушились. Из ружей бахали. Музыка так шумела, что люди посреди ночи просили выключить ибо спать невозможно, но их посылали обратно спать.
Мене трішки дивує формат, в якому Ви скаржитесь на це. Невже простіше поплакатись на форумі, ніж просто зібрати "активну групу" - і приструнити "порушників"? Зробити їм зауваження? Заставити погасити вогонь?
Памятається, в 2008-му, коли під Руським Путем також зібралось під 150 машин на першу ночівку, група "охотників" на чолі з джипером "Шампанем" на буханці , почали смалити з рушниць по деревах.
Нас всього ДВОЄ підійшло до них, зробили зауваження, - і далі пострілів не було. ВСЕ, ПРОБЛЕМА ВИЧЕРПАНА.

Порушники будуть завжди. Питання як Ми реагуємо на це і чи достатньо активно цьому протидіємо. Ситуація в державі - яскравий цьому приклад.

До зустрічі на КК2017!

Сонця всім!
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Ув. основатель форума, вы большую работу проделали, процитировав все мои фразы, но, к сожалению, основную суть не уловили, сосредоточившись на быстроте ответа тому кто, на ваш взгляд, "не в теме"
1. Нарушителям сообщалось, но они себя чувствовали безнаказанно. На правах организаторов, это ваша прямая обязанность контролировать и пресекать до возникновения.
Как? Это уже организационные моменты
2. Общественно не поощрять, это воспитывает безнаказанность
3. Есть два путя:
остаться в этой стране и подавать пример личной цивилизацованности
Либо, по вашему совету, уехать и пусть тут остаются и процветают менее цивилизованные, которые не ценят что мы имеем
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

Але треба розуміти, що формат міроприємства досить "неофіційний" та "неформальний". Відповідно дотримання регламенту в своїй більшості лягає на "совість" самих учасників.
kolbear писав:1. Нарушителям сообщалось, но они себя чувствовали безнаказанно.
Артур. Ответьте на три простых вопроса:

1) Вы ЛИЧНО делали замечание нарушителям?
2) Вы ЛИЧНО сфотографировали НАРУШИТЕЛЯ?
3) Вы ЛИЧНО сделали что-то, чтобы КОНКРЕТНых нарушителей хотя-бы пристыдить здесь ? Например выложили фотки?
kolbear писав: На правах организаторов, это ваша прямая обязанность контролировать и пресекать до возникновения. Как? Это уже организационные моменты
Артур, не обижайтесь. Но Это Ваша личная фантазия и заблуждение.
Хотя-бы на минутку задумайтесь над "организационными моментами" - и поймете, что для данного формата - единственный способ контроля - самоорганизация и самоконтроль.

Никто не претендует на роль "ОФИЦИАЛЬНОГО ОРГАНИЗАТОРА". НИКТО НЕ НЕСЕТ НИКАКОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ, КРОМЕ ЛИЧНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА СВОИ ДЕЙСТВИЯ.
НЕВОЗМОЖНО ОБУЗДАТЬ И ПРОКОНТРОЛИРОВАТЬ СТИХИЙНОЕ МЕРОПРИЯТИЕ ПОД НАЗВАНИЕМ "Карпатский Кордон".
Его можно только направить в какие-то рамки и дать понять учасникам - что только они и их группа в ответе за свои действия.

Надеюсь, Мы друг друга поняли.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Сам являюсь организатором различного рода мероприятий, в данный момент осваиваю просторы Карпат. Прекрасно понимаю о чём вы.
По закону Украины, нельзя фотографировать человека без его разрешения. После первой ночёвки были затушены костры вокруг нас, даже мусор, который выкидывали из машин был подобран. После второй ночёвки были мило посланы обратно на своё место дислокации, что говорит о культуре численном превосходстве участников.
Данного рода мероприятия в таких форматах привлекают много внимания, на что моя фантазия и заблуждение может перелечь на плечи организаторов.
Уверен, проводить такого рода мероприятия нужно! Но менее губительно для окружающей среды
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

kolbear писав:Уверен, проводить такого рода мероприятия нужно! Но менее губительно для окружающей среды
Згоден. На чому пропоную поставити крапку на аргесивній складовій цієї дискусії і продумати конструктивні та дієві варіанти для використання у наступному році.

Як на мене, варіантів не багато:
1. Зауваження зі сторони свідоміших учасників
2. Фото або відеофіксація порушення.
3. Публічний осуд.

В минулі роки практикувалось брати з учасників "екозаставу", але практика показала, що взноси та екозаставу вносять лише "свідомі" учасники.
А "злісні порушники" просто їдуть собі без жодних навіть моральних "зобовязань".

Не пустити їх на "галявину" ? - Проблематично і знову ж таки - обмеження свободи пересування.

p.s. О! Прийшла ідея в голову запросити учасниками декілька нарядів поліції на патріотах і покласти на них функцію забезпечення порядку в таборі. Впевнений, свідомі учасники залюбки скинуться на послуги такого характеру. Правда?

p.s2. А от як боротись з порушеннями під час руху? - не пустиш же за кожним учасником "наглядача". Тому тут однозначно має працювати механізм самоконтролю самими ж учасниками.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Sashko писав: p.s. О! Прийшла ідея в голову запросити учасниками декілька нарядів поліції на патріотах і покласти на них функцію забезпечення порядку в таборі. Впевнений, свідомі учасники залюбки скинуться на послуги такого характеру. Правда?

p.s2. А от як боротись з порушеннями під час руху? - не пустиш же за кожним учасником "наглядача". Тому тут однозначно має працювати механізм самоконтролю самими ж учасниками.
Ув. Александр (Sashko)
Агрессивность возникла вокруг нашей дискуссии, ведь когда человек не понимает, а его направляют делать то, чего он не хочет или вовсе не знает, естественно возникает реакция разного типа.
У нас вами получился продуктивный диалог, даже есть результаты!

P.S. 1 - полностью поддерживаю
P.S. 2 - культура людей закладывается в воспитании, в данный момент, на правах организаторов (как родителей) не поощрять за плохое, а мотивировать делать хорошее.
К примеру, не пускать в места общего сбора тех, кто проштрафился. Допустим, можно сделать отдельную ветку. куда народ будет публиковать штрафников.
MoNsTeR_Rex
Повідомлень: 1
З нами з: 13 травня 2016, 17:21
Ім'я: Назар
Авто: Toyota
Звідки: Черновцы

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення MoNsTeR_Rex »

Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Olexiy »

В мене є фото синьки-музиканта і тої компанії і також, хай не я особисто (бо вже під ранок взнав, що батько ходив) але мій батько ходив і робив зауваження. Результату нуль. Також та компанія після першої ночівлі поїхала, лишивши багаття палаючим, ще й дров підкинули. Викладати фото без згоди людини не законно. Пристидити на форумі, цим і займаємось, але Ви кажете, що дивно реагуємо. На місці розбиратись не було як, так як група була буха і не сприймала реальність. Вкласти її спати не було проблем, але це вже був би конфлікт і резонанс. Поїхати зараз до них в франківськ, ловити тверезими і виховувати?
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Потрясающее видео!
Операторам и монтажерам отдельное уважение!
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

Та що ж це за незнання законів таке...
kolbear писав:По закону Украины, нельзя фотографировать человека без его разрешения.
Olexiy писав:Викладати фото без згоди людини не законно.
Прочитайте уважно:
Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою.
Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
У випадку, коли особа ЗЛІСНО ПОРУШУЄ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК, АУДІОПРОСТІР інших (як тут модно згадували) в ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ - її не те що можна, її ТРЕБА фотографувати для подальшого можливого її притягнення до відповідальності. І публічний осуд - це найменше покарання на яке вона заслуговує.
Olexiy писав:В мене є фото синьки-музиканта і тої компанії і також,
Тому прошу викласти фото порушників для того, щоб всі знали АУДІО-героїв з Франківська.
І публічний осуд був не анонімний а адресний.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Sashko писав:Та що ж це за незнання законів таке...
на словах это так, но мероприятие не оф. зарегистрировано, это не улицы и ещё очень много разных моментов, на которых люди, подающие в суд, могут портить тебе нервы, наше законодательство не идеально и двусмысленно

Но без незнания героев в лицо, сложно будет что-то сделать, так что тут по желанию участников
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

kolbear писав:это не улицы
Хм. Вулиця вулиці рознь. Але, надіюсь, об'єктивний суд мав би трактувати так:
"відкрито на вулиці"="на відкритому повітрі"="on open air" ;-)
І автор закону також мав би це підрозумівати.
Адже тоді не зрозуміло як це "закрито на вулиці" ;-)

А на місці АУДІО-порушника - я би вже давно сам попросив публічного вибачення у ВСІХ тут і списав би на "оковиту"...
Інакше на наступних прогулянках народ або буде ставати в 3км від нього, або шапками закидувати. ;-)
Але для цього треба знати його в лице...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

О! Перше відео від відомої оффройд-компанії, з умовною назвою "Авто-Лед" (поки не придумають собі назву)

https://www.youtube.com/watch?v=CJ2jeELolVo

Валера, як завжди на висоті. І в плані "реалістичності" зйомки і в плані коментарів.
Повністю погружаєшся в відео, як учасник. Кожну колію відчуваєш...

Ріспект, що розчистили та "освіжили" старі кордонівські доріжки...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Закрито