Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Закрито
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення автобат »

Такі файні фото. Такі файні відії. Уласно проїхатись Карпатами вдруге по тим самим стежкам, але тепер , лежачи на діванчику...
Дуже дякую Сашку і всім, хто допомагав і допомагає йому за те, що цей заклад існує вже багато років і він тепер став такий, що до нього готуються і чекають сотні людей і не тільки українців.
Дякую всім тим, хто був з нами в ці дні в горах, хто залишив битовуху і домашню диванну рутину і поїхав вдихати карпати.
Дякую нашому колективу, з ким безпосередньо провели ці дні. Друзі, я дуже вдячний Вам за гарний настрій, веселий норов, за смачні страви і гучні пісні. Дякую Вам за тепло і світло ваших сердец. Було надійно, цикаво, просто класно з вами.
Дякую моїй сімьї: Ілоночці і Машутнику, моїм дорогим дівчатам за те, що ми завжди разом; за те, що ми дихаем одним повітрям і живемо однирми прагненнями і кайфуємо від одного і того ж самого в житті.
Дякую цим горам за їхне повітря, за позитив, вдуваємий вітерцем в легені.
А вогни тушити треба і сміття з собою забирати. Наступного разу прибиральницею не буду, а буду гуляти палицею по спині
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

автобат писав: Дякую цим горам за їхне повітря, за позитив, вдуваємий вітерцем в легені.
А вогни тушити треба і сміття з собою забирати. Наступного разу прибиральницею не буду, а буду гуляти палицею по спині
Миколайкович! За що Тебе люблю - то це за влучне ніжне слівце...;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення марік »

Sashko писав:
kolbear писав:это не улицы
А на місці АУДІО-порушника - я би вже давно сам попросив публічного вибачення у ВСІХ тут і списав би на "оковиту"...
Інакше на наступних прогулянках народ або буде ставати в 3км від нього, або шапками закидувати. ;-)
Але для цього треба знати його в лице...
Думаю шо їх тут нема
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Olexiy »

не впевнений на рахунок Франківська, але здається, що номера зтамідси.
Вкладення
DSCN6025.JPG
DSCN6023.JPG
DSCN6021.JPG
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Olexiy »

Дискотека:

перша ночівля
https://www.youtube.com/watch?v=DpZYDfG ... e=youtu.be

друга ночівля
https://www.youtube.com/watch?v=2So6i5dbjTc

Справедливості ради, ввечері, поки ще були тверезі, дуже гарно грали на гітарі і співали, цим самим роблячи всім гарний настрій біля вогнища, під зірками. А коли вже спиртне перемагало глузд, вмикався ленінград на повну потужність. Спиртне - зло :)
https://www.youtube.com/watch?v=GpxDTPk ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=6-oaPao ... e=youtu.be
Вкладення
DSCN5999.JPG
DSCN5998.JPG
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Olexiy »

Вкладення
DSCN5951.JPG
DSCN5925.JPG
Аватар користувача
FREEMEN
Повідомлень: 19
З нами з: 04 травня 2016, 01:54
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA 2121
Звідки: Київ

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення FREEMEN »

Вітаю. При проходжені отої величезної калюжі котру називають "Катрусиним кінозалом" (про що ми дізнались пізніше) була знайдена деталь від джипу..)) Расширитель арки задний правый передняя часть LAND ROVER DISCOVERY 98-03 DFK 100940 . Чекае свого власника..
Вкладення
P5130036.JPG
P5130035.JPG
P5130030.JPG
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

Готувалися на запланований організаторами маршрут КК. Наша ланка з пяти автомобілів (близько 20 осіб) обрала дещо інший маршрут - по хребтах гір від Білих Ослав до Буковелю, тобто по Івано-Франківській області. Проблем з колективом не було жодних ! Читаю скарги на "аватарів, музикантів, стрілків, сміттярів". Проблеми старі як світ, тай вирішувались вони просто, - радикально (пробачте мене пацифісти), та з максимальним ганебним інформаційним розголосом. Фото та відео обовязкові ! Це я в підтримку того, хто ще вагався. Все законно, а головне справедливо.
У нас було гарно: коптили рибку, трошки на ніч попили :), сміття та ватри прибрали, музику в лісах не слухали, бо це мабуть безглуздо. Відпочинок вдався. Тепер плануємо на КК 2017 потрапити !
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

Погодка правда була сніжна.
Вкладення
IMG_20160507_200410.jpg
IMG_20160507_170424.jpg
IMG_6869.JPG
IMG_6866.JPG
IMG_6864.JPG
IMG_6857.JPG
IMG_6855.JPG
IMG_6849.JPG
IMG_6843.JPG
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення марік »

Mik писав:Погодка правда була сніжна.
А де то ви ті водоспади надибали ?
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Volodymyr »

Вони ж не по кордону, а в Горганах волоспадів досхочу.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення bugan »

Sashko писав:
Olexiy писав:Суперський кордон. Гарна природа, краєвиди. Погода - то що треба. Псує все лише компанія довбойобів, які вже другу ніч розважають музикою всіх. Нах їхати в гори і там на всю катушку слухати ленінград? П'яне бидло - музикант, як ти протрезвієш і прочитаєш це, то знай - ти довбойоб.
Олексій, радий що Вам сподобались природа, краєвиди та погода. Дивно, чому "компанія довбойобів" змогла розважати музикою ВСІХ.
Невже ВСІ настільки ПАСИВНО обурювались, що не змогли вправити МОЗГ і руки ОДНОМУ МУЗИКАНТУ???
Це мене дивує і бентежить....
До того бидла підходила не одна людина і культурно зверталась:"Я перепрешую, чи б ни могли ви зробити музику трохи тихіше?" А воно відповідає:"Нет, мы тут бухаем и мы будем слушать музику!"
Можливо ніхто не хотів наражатись на конфлікт, або помилка була в не організованості. Кожен ходив окремо, замість того щоб організуватись і піти цілим табором.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення bugan »

Їх було досить багато. Рівно 20 людей, 8 машин. А ще хочу навести приклад про село Либохора, де п'яні на квадроциклах ганяли і чуть не збили дітей. Через що, люди викликали поліцію. Потім, як ми виїджали на гору з першої ночівлі. Був поворот на ліво і на право. Ми спочатку повернули на право, але побачили колону машин яка поверталася і сказали що там не проїхати. Ми розвернулися і поїхали назад. І тут з повороту нагло виїджає L200 вся в наклейках Правий сектор, форма правий сектор і каже:"Почекайте, за мною їде колона" Почекали 5 хв..., почекали 10хв..., 15хв..., а колоною навіть і не пахне. Кінець кінців хтось зробив зауваження і воно від'їхало. Правда ще 5 хв чекали поки припаркується, бо там виникли якісь проблеми з прокладкою. Просто через таких, деякі люди негативно відносяться до джиперів. Кажуть що це треба заборонити.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення myshketer »

Артур покажет в следующий раз как делать всякие кардоны, а то понабирали алкоголиков и дебоширов, природу губят...
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

Да и в самом деле: ведь мы все хорошие люди, ну, разумеется, кроме дурных. Но вот что замечу к слову: у нас, может быть, дурных-то людей и совсем нет, а есть разве только дрянные. До дурных мы не доросли.
Достоевский

Вместо того чтоб делать выводы и учиться дальше избегать имеющееся, мы включаем сарказ, согласен, так проще
Закрито