Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Volodymyr »

weather_turka.png
weather_turka.png (28.82 Кіб) Переглянуто 8608 разів
weather_volovets.png
weather_volovets.png (24.21 Кіб) Переглянуто 8608 разів
weather_slavske.png
weather_slavske.png (23.8 Кіб) Переглянуто 8608 разів
weather_mezgirrya.png
weather_mezgirrya.png (24.41 Кіб) Переглянуто 8608 разів
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
yura diesel
Повідомлень: 8
З нами з: 04 травня 2016, 11:31
Ім'я: Юра
Авто: Mitsubishi
Звідки: Lviv

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення yura diesel »

Доброго дня!
Чи можна приєднатися до вашої експедиції в пятницю ввечері?
Аватар користувача
jurasyk
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2016, 08:16
Ім'я: Юрій
Авто: нива
Звідки: Закарпаття

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення jurasyk »

Христос Воскрес!
Нива+2 чоловіки
Великий Березний,Закарпаття
Аватар користувача
ISLAND
Повідомлень: 109
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:13
Ім'я: Вадим
Авто: ГАЗ-69
Звідки: Вінниця

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення ISLAND »

бля.... я в шеке це чувак (газета) наводе смуту дайте ему червону карточку :lol: :lol: :lol:
ЖИЗНЬ ДЛЯ ТОГО ЧТОБЫ ЖИТЬ
BarryBuster
Повідомлень: 11
З нами з: 28 квітня 2016, 13:27
Ім'я: Любомир
Авто: Nissan Patrol y61
Звідки: Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення BarryBuster »

До речі, про вовків. Кажуть, щього року вовки в Карпатах такі голодні і агресивні, що їдять ведмедів !!! Або навпаки. Одним словом хтось на когось вже пару заяв подав
BarryBuster
Повідомлень: 11
З нами з: 28 квітня 2016, 13:27
Ім'я: Любомир
Авто: Nissan Patrol y61
Звідки: Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення BarryBuster »

Sashko писав:Шановні учасники!

На даний момент попередньо зареєструвалось більше 60 екіпажів.
А значить, реальна кількість учасників буде поза сотню.

Декілька орг. моментів:

1. У зв'язку з режимом "тиші" у лісах та горах, а також у зв'язку з варварським винищенням карпатських лісів можливі контакти з "представниками влади".
При контакті, бажано проявляти толерантність та дружелюбність, пам'ятати, що КК є екологічно безпечним заходом.
Що всі учасники дотримуються правил дорожного руху та правил пожежної та екологічної безпеки.
Старатись не конфліктувати та чемно об'їжджати потенційні "місця конфлікту" ;-)

2. На сайтах деяких туристичних фірм висіла НЕКОРЕКТНА (можливо плагіатна) інформація, що КК2016 буде проходити в період з 30.04 по 03.05, збила декого з пантелику.
В зв'язку з Паскою КК16 проводиться 6-9 травня!!!
Участь є БЕЗКОШТОВНОЮ. Кошти, виручені від сувенірної атрибутики підуть на потреби АТО.

3. В черговий рік дзвонять закарпатці і питають - "ми чули що кордон відмінили. це так?".

Відповідаю, НІ. ЦЕ НЕ ТАК.
Мало того, скажу більше - КОРДОН, це вже настільки стихійне ЯВИЩЕ, що навіть якби Я (чи весь клуб Львів4х4) сказав, що Кордон відміняється, він би все одно відбувся в тому чи іншому форматі.
Жодне стихійне лихо, укази "тимчасової влади", війни та негаразди не заборонять людям, ВІЛЬНИМ у виборі нарямку руху, ПРАВИЛЬНО відпочити в горах.
А значить КК2016,2017, ... 2030... БУТИ!

Але мусимо розуміти, що Карпатський Кордон можливий лише за умови бережного відношення до багатства НАШИХ КАРПАТ.
І тому мусимо привертати увагу до серйозної проблеми, яка зараз нависає над нашими горами, і посильно з нею боротись.
Проблема ця - ТОТАЛЬНЕ ВАРВАРСЬКЕ НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ ВИРУБУВАННЯ ЛІСУ.
Потрібно, як мінімум, фіксувати цю проблему та доносити її до ще некорумпованої влади.
А як максимум - організовуватись у НОВУ владу і припиняти це екологічне варварство.

Миру ВСІМ!

До зустрічі на КОРДОНІ 2016 !

З приводу режиму тиші. Ось ця норма Закону України "Про тваринний світ", на яку можуть посилатися чиновники, пробуючи завадити КК.
Цитата: "У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).
( Частина п'ята статті 39 в редакції Закону N 322-VIII від 09.04.2015 )"

Як вбачається з норми, заборонено проводити певні дії. І дається перелік дій. Серед них, дії, які можуть видатися подібними до КК є "ралі та інші змагання на ТЗ".
Тут в нас є чесна відмазка. КК - це не ралі і не змагання. Ралі та змагання - це перегони з визначенням переможців і встановленням спеціальних умов. Ні на головній сторінці КК, ні будь-де інде в організаторів не йдеться про те, що КК є змаганням чи ралі. Навпаки, є наголошення на тому, що це не змагання. По своїй суті КК це є прогулянка. Групова прогулянка в тому числі і лісом.
А прогулянка законом не заборонена, так як в цьому законі про прогулянки і пересування лісом в тому числі і групові нічого не сказано. А в сукупності зі ст 19 Конституції Украіни (Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.) чиновник не зможе нам заборонити прогулянку і не вправі зобов'язати нас припинити її.

Тому, при спілкуванні з чиновниками з цього питання пропоную роз'яснити чиновнику, що прогулянки не заборонені. При цьому, будь-які вимоги чиновника маємо вимагати надати в письмовій формі. Просто: папір, ручка і вимога у встановленій формі з обов'язковим зазначенням посади, прізвища, дати, власного підпису і норми закону, на яку посилається чиновник. Яка це має бути форма - то проблема чиновника. 99 % чиновників не напишуть таку вимогу після уяснення, що ралі і перегонів тут немвє. 1 % тих, хто захоче написати має знати, що ми будемо притягувати чиновника до відповідальності за перевищення влади, що вчинене шляхом надання незаконних вимог і порушення конституційного права громадянина на вільне пересування.
При цьому бажано фіксувати чиновника на відео (він не вправі це заборонити, так як виконує свої публічні функції, процеси яких нам знімати не заборонено).

Організаторам порада: ні в символіці ні в документах не варто мати слова "ралі" чи "перегони, "змагання".

Ну і висновок з того всього: сезон тиші КК в тому форматі, в якому його оголошено і буде проведено, не стосується.
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення khoma »

А якби-то десь організатори ще зазначили, що забороняється стрільба з вогнепальної зброї, порушення аудіопростору інших учасників (зокрема нічного), особливо москальським блатняком? Ну і прибирання сміття після себе ( а не залишання на тому місці де був вогонь) теж дуже актуальне. Такі інциденти мали місце минулого року.
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

Підтримую !
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Sashko »

Зазначаємо:

Обов'язкове прибирання сміття після себе ( а не залишання на тому місці де був вогонь)
Забороняється порушення аудіопростору інших учасників (зокрема нічного)
Забороняється стрільба з вогнепальної зброї


І будемо дуже вдячні, якщо учасники проявлять вищий рівень ініціативи, і будуть звертати увагу на ці проблеми безпосередньо тим, хто їх створюватиме.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Volodymyr »

khoma писав:Ну і прибирання сміття після себе ( а не залишання на тому місці де був вогонь) теж дуже актуальне.
Саме цей пункт зазначено.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Lex
Повідомлень: 24
З нами з: 08 квітня 2009, 22:46
Ім'я: Dmytro
Авто: pajero 2, TLC 200
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Lex »

Привет.
Выезжаем двумя машинами завтра из Киева в 7-00 с Позняков.
Кому по дороге, можно кооперироваться. Ехать будем 90-100.
О675о7ЧЧ55 Лекс
Всякая фигня- малая часть того, чем занимаюсь
www.lex.com.ua
Lubko
Повідомлень: 4
З нами з: 31 березня 2015, 19:35
Ім'я: Любомир
Авто: Kia Sportage 1
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Lubko »

не зрозуміло куди надсилати заявку, тому "заявляю" тут згідно "форми":

1. Любко Ремінецький, Орест Онишків. lubkorem@gmail.com, 0975552001(Любко).
2. Kia Sportage I.
3. S і M.
4. Україна, Львів.

Додатково: приєднаємося у Неділю рано в районі Верхнячки-Канори (десь там буде ночівля, наскільки я вкурсі, якщо не так - поправте пліз).
Маємо майже все (лебідки електрична і ручна, блок, шакли, стропи, високий-джек, запаска само собою), окрім динамічного канату і сандтреків (чи сильно треба? колеса 30,5" КМ2). з групової споряги - бензопила. таборовим також всім забезпечені.

Просився би в групу до якихось нивоводів чи інших машин з +- співмірними ттх. Бо з форумівців знаю лишень Андрія Босого, Ростика Хому (на більших машинах), ну та й Хіміка (з яким мені точно не по дорозі). ще Тарана, також спортяговода, але він здається не їде "кордон".. зрештою, до вас би тіко добратися успішно, а там на місці розберемся..
Кабан
Повідомлень: 18
З нами з: 24 лютого 2016, 20:40
Ім'я: Александр
Авто: нива

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Кабан »

Lex писав:Привет.
Выезжаем двумя машинами завтра из Киева в 7-00 с Позняков.
Кому по дороге, можно кооперироваться. Ехать будем 90-100.
О675о7ЧЧ55 Лекс
по какой дороге планируете ехать?
Аватар користувача
Lex
Повідомлень: 24
З нами з: 08 квітня 2009, 22:46
Ім'я: Dmytro
Авто: pajero 2, TLC 200
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Lex »

По трассе на Чоп до Мохнатого, а там направо.
Всякая фигня- малая часть того, чем занимаюсь
www.lex.com.ua
Кабан
Повідомлень: 18
З нами з: 24 лютого 2016, 20:40
Ім'я: Александр
Авто: нива

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Кабан »

а через Турку будете ехать?
Закрито