Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '13»

Закрито
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '13»

Повідомлення Sashko »

goodme писав:На місцях ночівлі завжди залишалась купа пакетів із сміттям.
Свідомі учасники повідомляють про таке відразу організаторів по телефону, а не через чотири місяці. ;-)
Ще більш свідомі - фотографують, вивозять власними силами. Що в цьому році було неодноразово зроблено.
Порушники покарані, свідомі учасники винагороджені.
goodme писав: Тому прохання до організаторів - будь ласка чи організуйте його вивіз чи хоч звертайте на це увагу учасників, чи зробіть хоч шось у цьому напрямку.
Увагу учасників звертаємо постійно. Є відповідні пункти в регламенті, є екозастава, Є свідомість сусідніх учасників. Є співпраця з місцевими жителями.
З іншого боку, очевидним є і те, що не всі 100% учасників є екологічно свідомими і не завжди всі ночують на відведених галявинах, відповідно проконтролювати їх практично неможливо.
Тому, найефективнішим є все-таки хороший приклад або слушне і доречне зауваження сусіда.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
goodme
Повідомлень: 11
З нами з: 03 січня 2013, 22:42
Ім'я: Андрій
Авто: Самурай

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '13»

Повідомлення goodme »

Я не буду висловлювати своє бачення наведених вами аргументів, однак просто скажу власну думку щодо ефективності - забезпечте на стоянці наявність великого ящика для сміття і його вивіз звідти. І все.
Навіть якщо хтось залишить пакети у кущах, я особисто да і багато інших їх просто віднесли б на смітник. А забирати з собою сміття інших.... крім всього іншого в машині просто немає місця. Да і взагалі, можливо я не помітив, але ми інколи возили сміття по два дні і не знали куди його діти. Напевно біля сел є якісь централізовані звалища, але їх шукати... Невже неможна це централізовано все організувати?
Закрито