Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '05»

Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

AP-TLC писав:Не заперечую проти 6 -ввечері на перевалі.
Отже:
Загальний старт по маршруту 7.05.2005 о 10-й ранку (! старт а не підйом) з-під Ужоцького перевалу. На самому перевалі прикордонне КП тому там не варта сильно світитись. Див.карту.
Зображення
Червоним хрестиком показане місце старту. Орієнтир - великий пам'ятник воїнам... За пам'ятником ліс - там організуємо вечірній табір 6-го.
AP-TLC писав:Мож когось по старій схемі вперед послати для організіції лагеря. Тільки з GPS!!!! і телефоном.
Ним можеш бути ти. ;-)
AP-TLC писав:Де там найближча заправка?
З заправками там туго, тому заправляйтель заздалегідь у великих містах.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

Ну карту все таки вставити не завадило б. :wink: Я сподіваюся з вашою освітою та професією це було би не дуже важко :lol:
А щодо облаштування лагеря - то я не і заперечую. Стартувати буду 6 -го вранці з Драгобрата. (Якщо сніг ще буде - закриваємо сезон). Не виключено, що і Олексій підтягнеться на Сороконожці, якщо вуйки на Дрогобраті її зовсім не кончили.
yurafoxtrot
Повідомлень: 38
З нами з: 11 грудня 2004, 21:36
Ім'я: Юра
Авто: Passat B4 TDI, Nissan Terrano2 TDI
Звідки: Львів

Повідомлення yurafoxtrot »

Біля місця проведення трофі проблем з бензиною нема: недалеко в Турці 2 заправки, коли я їздив на розвідку - заправлявся без проблем.
Sashko, ти змінив № мобілки, тому непогано якби ти дав білорусам новий №.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Мій мобільний: +380667354449
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Pidlisnyi
Повідомлень: 6
З нами з: 26 квітня 2005, 15:14
Звідки: Lvov
Контактна інформація:

Повідомлення Pidlisnyi »

Заявляюсь: :)
Кільдіяров О./Підлісний В.
УАЗ-31519
Львів.
Думки мають бути СВІТЛИМИ !
yurafoxtrot
Повідомлень: 38
З нами з: 11 грудня 2004, 21:36
Ім'я: Юра
Авто: Passat B4 TDI, Nissan Terrano2 TDI
Звідки: Львів

Повідомлення yurafoxtrot »

Заявляюсь: Білецький Ю./ Тютюнник Ю.
ВАЗ-2121, Львів 4x4 (майже)
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

Отже, станом на 30.04, заявилося 8 екіпажів. Реально - 9, бо Олексій Козаченко на "Сороконожці" офіційно не зголошувався. Тобто фактично я сам заявляю 3 екіпажі. Я з Железним таки на ТЛК-80 (піввісь сьогодні притулив), Медвідь В. з кимось на Газ-66, та Козаченко О\Глуханчук О на АРГО-8 (здається - "Конквест") Крім того, Козаченко\Глуханчук з дітьми (два пацана по 12 років) Обидва пацани - мисливці і не перший раз з батьками на пригодах. Так що заважати не повинні, а за дровами буде кого ганяти :D .
Що з Джобом, Марко та Десперадо? Не видно і не чути. Не хотілося би втрачати постійних членів наших експедицій.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

AP-TLC писав:Що з Джобом, Марко та Десперадо? Не видно і не чути. Не хотілося би втрачати постійних членів наших експедицій.
Джоб 7-8-го на страйкболі. Думає може підтягнутись 8-го...
Марко в пішому поході - перегонах, до речі, в тих самих місцях...
Десперадо казав, що буде...
Ще має бути декілька (два-п'ять) польських екіпажів...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

На Драгобраті багато снігу. Місцеві кажуть, що всі навколішні хребти непрохідні. Ми маємо реальний шанс пройти хоча б до Нижнііх Воріт? Чи є можливість пройти маршрут альтернативним шляхо? Дуже не хочеться прогризати трамбований сніг з льодом бензопилкою. :)
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

AP-TLC писав:На Драгобраті багато снігу.
Вітаю! Бажаю гарно закрити лижний сезон!
AP-TLC писав: Місцеві кажуть, що всі навколішні хребти непрохідні
Так воно і є. Правда Пікуйський хребет є нижчий за Свидовець чи Чорногору. Думаю, сніг там вже не буде суцільним...
AP-TLC писав: Ми маємо реальний шанс пройти хоча б до Нижнііх Воріт?
Шанс є завжди. Де зможемо - будемо іти хребтом, де не зможемо - будемо спускатись у ліс та села та прориватись далі...
AP-TLC писав: Чи є можливість пройти маршрут альтернативним шляхо?
Альтернатива є завжди. Крім того, там багато доріг у прихребтові села...
AP-TLC писав: Дуже не хочеться прогризати трамбований сніг з льодом бензопилкою. :)
Звичайно. Хочу нагадати для всіх, що ми їдемо у цей рейд не для того щоб ламати машини чи три дня пиляти-копати сніг на участку 300м. Ми їдемо цікавими історичними та мальовничими місцями з метою відпочити на природі, випробувати техніку, відчути пригоду для справжніх чоловіків! (це не реклама "Благова" ;-) ). Але в той же час ми йдемо НЕВІДОМИМ , ще нерозвіданим в плані автомобільного пересування маршрутом, і тому прошу усіх бути готовими і до частих "розветрань" у пошуках обїздів непрохідних участків. Як на мене, в цьому і є суть "виклику". Звичайно, якщо більшість втомиться від першопроходження, ми завжди можемо перекинутись на якийсь простіший, вже відомий, туристучно-показовий маршрутик...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

Поправка. Сам сьогодні бачив, що сніг тільки після 1500 м. Говерла, Піп Іван, Жандарм під снігом, а все навкруги відносно чисте. Але сніг безсумнівно буде.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Вниманию тех, кто едет на рейд из-за границы.
Рекомендую распечатать и взять с собой http://www.ucrf.gov.ua/uk/doc/dkzi/133/

Это закон, регламентирующий ввоз раций
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Ми з Джобом плануємо 8-го, після страйкболу, підтягнутись до вас пішки з рюкзаками.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Bravo писав:Ми з Джобом плануємо 8-го, після страйкболу, підтягнутись до вас пішки з рюкзаками.
Добирайтесь в Либохору або навіть в Беласовицю...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Маршрут:
Зображення
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Закрито